Antradienio horoskopas: naujai užmegzta Liūtų pažintis bus perspektyvi, Skorpionų laukia romantiškas vakaras

Gruodžio aštuonioliktoji, antradienis - 352-oji metų diena (antroji 51-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 13 dienų.

Gruodžio 18-oji - Tarptautinė migrantų diena. Arabų kalbos diena.


Tarptautinė migrantų diena minėti pradėta Jungtinių Tautų sprendimu. Šią dieną valstybės skatinamos aptarti migracijos problemas.


Migracija (lot. migratio - kėlimasis, kraustymasis) - gyventojų kėlimasis iš vienos vietos į kitą. Dėl migracijos šalyje daugėja kitakalbių, mažėja savos tautos piliečių. Susiduriant skirtingų tautų, skirtingų tikėjimų žmonėms, didėja vidinių šalies nesutarimų grėsmė.


JTO paskelbė gruodžio 18-ąją Tarptautine arabų kalbos diena. Arabų kalba - viena iš šešių JTO oficialių kalbų.


Savo vardadienius šiandien švenčia: Eivilas, Eivilė, Eivina, Eivinas, Girdvainas, Girdvainė, Girvyda, Girvydas, Gracija, Gracijonas, Gracius, Vykanta, Vykantas.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.37, leidžiasi 15.53. Dienos ilgumas - 07.16.


Šiandien - ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.


Saulė Šaulio ženkle.


**************


Astrologinė prognozė gruodžio 18-ajai, antradieniui


AVINAS. Turėsite gana daug darbo ir rūpesčių. Pasitaikys nesklandumų tvarkant praktinius reikalus. Tačiau vėliau visus vargus atpirks pasiektas norimas rezultatas. Vakaras jums bus dosnus arba jūs kažkam būsite dosnūs.


JAUTIS. Pravartu atsargiai užsiminti apie atlygį už darbą, paslaugą ar viršvalandžius. Gali pavykti gauti tai, kas jums pelnytai priklauso, arba sukonkretinti būsimą jūsų darbų įvertinimą.


DVYNIAI. Nusimato netikėti susitikimai, įdomūs pokalbiai. Galite sudalyvauti bohemiškame ar labdaringame renginyje. Būsite dosnūs, užjaučiantys, o atitinkamai - ir patys galite sulaukti pagalbos iš kitų.


VĖŽYS. Šiandien geriau seksis aktyviems, originaliems ir kūrybingiems. Auga jūsų žavesys, populiarumas, o tuo pačiu ir galimybės daryti įtaką kitiems. Nusimato šaunus pabendravimas, kolektyvinis renginys.


LIŪTAS. Netikėtai rasta informacija ar aplankęs įkvėpimas gali pašnibždėti kažką originalaus. Šiuo metu sudarytas sandoris, naujai užmegztas dalykinis ar kitoks ryšys gali būti perspektyvus.


MERGELĖ. Iš pat ryto jums turbūt teks tvarkyti netikėtai iškilusias problemas, galbūt finansines arba susijusias su vykimu į kelionę, renginį. Vakare nuotaiką turėtų labai praskaidrinti draugai, gerbėjai arba apsilankymas įdomiame renginyje.


SVARSTYKLĖS. Regis, šiandien jums itin rūpės statuso bei gerovės klausimai. Viskas turėtų klostytis gana palankiai, tačiau turėsite susitaikyti su ta mintimi, kad privalote prisitaikyti.


SKORPIONAS. Šiandien verčiau nesistenkite pasilengvinti sau darbo naštos, išsisukti nuo įsipareigojimo. Dėl įtemptų pastangų vėliau nesigailėsite. Vakaras gali būti romantiškas.


ŠAULYS. Pirmoje dienos pusėje galite sulaukti netikėtų žinių ar susitikimų. Norėsis pasinerti į kūrybos gelmes arba meilės jausmų jūrą. Palanku derėtis, tartis dėl įsidarbinimo, medicininių reikalų.


OŽIARAGIS. Iš ryto turėsite šeiminių ar materialinių rūpesčių. Nelabai seksis juos spręsti. Regis, sulauksite ir kritikos, ir paramos. Bet kuriuo atveju, blogo jums niekas nelinkės, tiesiog gali nesutapti požiūriai. Vakaras žada sėkmę meilėje, scenoje.


VANDENIS. Šiandien sulauksite įvairių naujienų - tiek gerų, tiek nelabai. Galbūt sublizgėsite intelektinėje veikloje, moksle. Originalumo, sumanumo nestokos tie iš jūsų, kurie rengia interviu, organizuoja įvairius renginius.


ŽUVYS. Gali tekti aiškintis dėl nedidelių nuostolių ar nepriemokų, mokėjimų, atsiskaitymų. Pasistenkite, kad jūsų argumentai skambėtų įtikinamai. Negalėsite skųstis priešingos lyties dėmesio stoka.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis