Laukiate pasiūlymo tekėti? Šiomis dienomis labiausiai tikėtina susižadėti

Kad ir kaip bebūtų keista, Valentino diena nėra populiausia sužadėtuvių data.

Logiška, kad dauguma vestuvių vyksta šiltaisiais vasaros mėnesiais, tačiau ar žinojote, kad šių metų Kalėdų periodu laukiama maždaug 100 tūkstančių sužadėtuvių? Tokį skaičių praneša portalas bridebook.co.uk.


Specializuotas vestuvių planavimo portalas patikrino, kiek sužadėtuvių įvyko kiekvieną 2017-ųjų metų mėnesį ir išsiaiškino, kad net 40 procentų visų pasiūlymų tekėti buvo sulaukta nuo gruodžio mėnesio pradžios iki Valentino dienos. Gruodis įvardytas kaip pats populiariausias sužadėtuvių mėnuo.


Princas Harry ir Meghan Markle apie sužadėtuves paskelbė lapkričio pabaigoje
Princas Harry ir Meghan Markle apie sužadėtuves paskelbė lapkričio pabaigoje
Vida Press


Portalas ne tik išanalizavo šiuos duomenis, bet ir apklausė savo klientes. Apdorojus visą gautą informaciją paaiškėjo, kad šiemet greičiausiai daugiausiai sužadėtuvių įvyks per Kūčias, pirmąją Kalėdų dieną bei Naujuosius metus.


„Mes savo portale matome daugiau nei 120 tūkst. nuotakų, kurios šiuo metu planuoja savo vestuves. Jų duomenys rodo, kad daugiausiai susižadėjusių yra gruodžio mėnesį, – teigia portalo įkūrėjas Hamishas Shephardas. – Šiemet Kalėdų diena bus iš karto po savaitgalio, taigi žmonės turės daugiau laiko pabūti su savo mylimaisiais.”


„The Factory by Ribas” žiedai
„The Factory by Ribas” žiedai
Gamintojo archyvas


Kalėdų laikotarpis sužadėtuvėms tinkamas dar ir dėl to, kad tai metas, kai susitinkame su šeima bei draugais, taigi bus daugybė progų jiems gyvai pranešti apie didžiąją naujieną. Tai šventes pavers dar įsimintinesnėmis.


Taigi šį švenčių sezoną tikėkitės feisbuke bei instagrame pamatyti ne vieną nuotrauką su sužadėtuvių žiedu, paslėptu Advento kalendoriuje ar po Kalėdų egle.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis