Antradienio horoskopas: Avinams gera diena tvarkyti finansinius reikalus, Liūtus užplūs dosnumo priepuolis

Gruodžio ketvirtoji, antradienis - 338-oji metų diena (antroji 49-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 27 dienos.

Gruodžio 4-oji - Šv. Barboros varduvės.


Šv. Barbora laikoma globėja visų, kurie mirė ne sava mirtimi, t. y. per nelaimingą atsitikimą, ypač nuo gaisro. Taip pat tikima, kad jai meldžiantis apsisaugoma nuo žaibo ir gaisrų.


Savo vardadienius šiandien švenčia Airė, Barbė, Barbora, Barė, Bušė, Liutaurė, Liutauras, Nadruvė, Nadruvis, Osmundas, Vainota, Vainotas, Vainotė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.20, leidžiasi 15.56. Dienos ilgumas - 07.36.


Šiandien - penktoji Mėnulio delčios diena.


Saulė Šaulio ženkle.


****************


Astrologinė prognozė gruodžio 4-ajai, antradieniui


AVINAS. Gera diena tvarkyti finansinius reikalus, sudaryti draudimo sutartis, imti ar teikti paskolas, investuoti bei tarpininkauti kitiems. Regis, iš to bus naudos ir jums, ir kitiems. Trauks meilės avantiūros. Galimi pikantiški potyriai.


JAUTIS. Gana palankiai turėtų spręstis teisiniai klausimai. Jeigu ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, tai gali pasitaikyti neblogas variantas. Partnerystės, meilės reikalai suteiks malonių vilčių.


DVYNIAI. Būsite nusiteikę spręsti su įsidarbinimu, persikvalifikavimu susijusius klausimus arba keisti šukuoseną, įvaizdį. Viską galima daryti, tik neturėkite nerealių vilčių. Tuomet nenusivilsite.


VĖŽYS. Gera diena meilei, kūrybai, įvairiems pristatymams, vaikų lavinimui. Demonstruokite talentus, reprezentuokite save, vaikus, stenkitės patikti dominantiems asmenims - visa tai pasiteisins.


LIŪTAS. Šiandien pajusite, kiek jums reiškia artimi žmonės, namai, komfortas bei praeities patyrimai. Gali užplūsti prisiminimai, sentimentalios nuotaikos, dosnumo priepuolis. Tik pasistenkite, kad jis nevirstų besaikiu, nuostolingu išlaidumu.


MERGELĖ. Gerų emocijų, įspūdžių sukels susitikimas su draugiškai nusiteikusiu asmeniu, dominančio asmens laiškas, skambutis, gautas atsakymas ar pranešimas. Šiandien nevenkite kontaktų, pasitarimų, interviu teikimo, savireklamos.


SVARSTYKLĖS. Materialiniai, praktiniai interesai šiandien jums atrodys ypač svarbūs. Gana racionaliai mąstysite. Vis dėlto ir dvasinis, emocinis komfortas turės didelės reikšmės. Tinkama diena dingusių daiktų ar dokumentų paieškoms.


SKORPIONAS. Šiandieną galite atsidurti dėmesio centre. Regis, gerąja prasme. Tinkama diena bet kokio pobūdžio pasimatymams, pasitarimams, pristatymams. Galite įsigyti gerbėjų, rėmėjų. Kartu gims ir netikrų iliuzijų.


ŠAULYS. Maloni, atpalaiduojanti diena, tačiau rimtai dirbti, stengtis visiškai nesinorės. Nebent tai būtų meninė veikla ar kas nors susiję su vaizduote, mistika, labdara. Sugebėjimo fantazuoti ir kūrybinio įkvėpimo veikiausiai nestokosite.


OŽIARAGIS. Gana drauginga, įkvepianti diena. Negailėsite kitiems dėmesio, o ir patys jo sulauksite iš aplinkinių. Tikriausiai prisiminsite, ką reiškia komplimentai. Bendraminčių, užtarėjų toli ieškoti nereikės, tik mokėkite pasinaudoti palankia proga.


VANDENIS. Iš pat ryto labai rūpės pareigos, darbai. Dalykine prasme tai turėtų būti rezultatyvi diena. Ji tinkama dalykiniams susitikimams, susirinkimams, viešiems pasisakymams. Neabejotinai bus jums pritariančių, palaikančių jūsų iniciatyvą.


ŽUVYS. Šiandien jūs galite sublizgėti ne vienoje srityje. Galite gauti lauktą žinią iš užsienio arba dalyvauti tarptautiniame renginyje. Vis dėlto galvokite, ką sakote, žadate, nes neišpildyti pažadų nebus galimybės arba jų nepildymas per daug kainuos.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis