Šeštadienio horoskopas: Vėžiams laimės suteiks šeimos židinys, Vandeniams praverstų saiko jausmas

Gruodžio pirmoji, šeštadienis - 335-oji metų diena (priešpaskutinė 48-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 30 dienų.

Gruodžio 1-oji - Pasaulinė AIDS diena. Ji minima nuo 1988 m.


Nuo 1981-ųjų, kada buvo užregistruotas pirmasis šios ligos atvejis, vis dar nėra vaistų, galinčių ją išgydyti, nors mokslininkai jau sukūrė keletą preparatų, stiprinančių imuninę sistemą, kurie padeda kovoti su ŽIV (žmogaus imuniteto virusu) ir taip prailginti gyvenimą.


Savo vardadienius šiandien švenčia: Baltenė, Baltenis, Balys, Butigeidas, Eligas, Eligijus, Nata, Natalė, Natalija, Natalis, Natas, Natė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.16, leidžiasi 15.59. Dienos ilgumas - 07.43.


Šiandien - antroji Mėnulio delčios diena.


Saulė Šaulio ženkle.


******************


Astrologinė prognozė gruodžio 1-ajai, šeštadieniui


AVINAS. Šiandien sveikatos ir polėkio turėsite tik tiek, kiek esate verti. Organizmas reikalaus poilsio, dietos, apsivalymo. Asmeniniai santykiai irgi labiausiai priklausys nuo jūsų elgesio, bendravimo stiliaus. Juos labai lengva sugadinti, sukelti krizę.


JAUTIS. Su artimu žmogumi pavyks susitarti dėl svarbaus reikalo. Galbūt sužinosite įdomią naujieną ar patirsite staigmeną. Gali nudžiuginti pakvietimas į pasimatymą, vakarėlį.


DVYNIAI. Galite pajusti nostalgiją dėl kadaise patirtų jausmų. Daugiau dėmesio skirkite šeimai, pasvarstykite, ką galite padaryti dėl artimųjų gerovės, tarpusavio supratimo. Vakare galimi malonūs susitikimai, pramogos, romantiški flirtai.


VĖŽYS. Laimės gali suteikti malonus pokalbis, jaukus šeimos židinys. Nepraleiskite progos pabendrauti su mielais žmonėmis. Ir nesigraužkite dėl netikėto nesupratimo, keistos reakcijos. Pravartu pasimokyti, gilintis į informaciją.


LIŪTAS. Būsite išlaidūs ir nerūpestingi, todėl galite susidurti su problemomis, jei dabar vyksite apsipirkti ar ieškosite lengvabūdiškų nuotykių, abejotinų pramogų. Labai svarbu negraužti mylimo žmogaus įtarimais ir abejonėmis.


MERGELĖ. Būsite jautrūs, pasiduodantys emocijoms. Jus maloniai ramins jaukus komfortas, gardus maistas. Suteikite sau žemiškų malonumų, bet su saiku. Neišlaidaukite.


SVARSTYKLĖS. Regis, bus sunku konkrečiai susikalbėti, susitarti. Pajusite, kad jūsų kantrybė turi ribas. Kas ilgokai buvo neišsakoma, slopinama savyje, išsilies nuoskaudomis, priekaištais. Arba to sulauksite iš kitų.


SKORPIONAS. Šiandien džiaugsitės draugyste ir aplinkinių palankumu. Stengsitės pasireikšti tarp bendraminčių. Vis dėlto neapsirikite, manydami, kad kiti yra nuoširdūs. Pasisaugokite apgaulingo manipuliavimo, išnaudojimo.


ŠAULYS. Šiandien pasidžiaukite tuo gėriu ir grožiu, kuris jus supa ir nuoširdžiai jį įvertinkite. Popietė tinkama susitikimams, kviestiniams pietums, pristatymams ir kt.


OŽIARAGIS. Regis, bus nelengva suderinti interesus, išsiaiškinti santykius. Galite sulaukti žinios iš toli. Venkite rizikos, jei vairuojate, turite reikalų su elektra, technika.


VANDENIS. Šiandien nepersistenkite pirkdami, išlaidaudami. Nepatartina pernelyg pasitikėti ir antrosios pusės saiko jausmu bei skoniu. Tačiau bendraujant nepakenktų daugiau optimizmo, nuoširdumo.


ŽUVYS. Bendraudami su artimaisiais pasistenkite reikšti tik gražius jausmus ir venkite priekaištauti, įtarinėti. Subtiliu elgesiu, romantišku nusiteikimu galite ištaisyti neseniai padarytą klaidą. Verta pasistengti.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis