Pirmadienio horoskopas: Dvyniai trokš pagarbos ir meilės, Vandenius užvaldys slapti troškimai

Lapkričio dvyliktoji, pirmadienis - 316-oji metų diena (pirmoji 46-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 49 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Alvė, Alvilas, Alvilė, Ašmantas, Irvaidas, Irvaidė, Irvainas, Irvainė, Irvyda, Irvydas, Kristinas, Renata, Teodoras.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.41, leidžiasi 16.24. Dienos ilgumas - 08.43.


Šiandien - šeštoji Mėnulio jaunaties diena.


Saulė Skorpiono ženkle.


**************


Astrologinė prognozė lapkričio 12-ajai, pirmadieniui


AVINAS. Būsite gana praktiški, organizuoti, bet kartu stengsitės aprėpti ir gauti daugiau, nei įmanoma. Galite sulaukti siūlymo keisti darbo vietą ar veiklos metodus, imtis neatidėliotinų reformų.


JAUTIS. Galite sulaukti žinių, susijusių su finansinėmis, teisinėmis perspektyvomis ar pan. Palaikymo ir supratimo galite tikėtis iš nepažįstamų žmonių ar specialistų. Meilėje seksis kiek prasčiau - nusimato pavydo scenos.


DVYNIAI. Būsite pastebimi ir vertinami, bet turbūt norėsite dar daugiau naudos, pagarbos bei meilės. Tikriausiai gausite finansinį pasiūlymą arba sugebėsite pelningai išnaudoti kitus. Regis, domins erotika, seksas.


VĖŽYS. Norėsis aktyviau veikti profesijos srityje, versle. Tačiau teks skaitytis su kitų žmonių interesais bei norais, paisyti tam tikros hierarchijos. Problemų gali kilti asmeniniuose santykiuose arba versle dėl išaugusios konkurencijos.


LIŪTAS. Darbo turėsite tiek, kad galbūt plūksitės iki vėlyvo vakaro. Kita vertus, tai gali pakenkti sveikatai. Vakare ypač pasijus pakitusi būsena. Nepersitempkite. Sveikata brangesnė už viską.


MERGELĖ. Tikriausiai šiandien panorėsite išbandyti savo jėgas ir išmonę. Viskas bus gerai, jeigu nepritrūks supratingumo, noro išgirsti ir suvokti kitų žmonių, ypač vaikų, jausmus, mintis.


SVARSTYKLĖS. Užplūs prieštaringos mintys bei nuotaikos. Būsite linkę daug dirbti, kad negalvotumėte apie asmenines problemas. Gali pavykti papildomai užsidirbti arba susidoroti su kažkokiais šeiminiais rūpesčiais.


SKORPIONAS. Šiandien puikiai susivoksite situacijose, gebėsite susitarti dėl aktualių jums dalykų. Vis dėlto turėkite omenyje, kad tarpusavio susitarimai jus ne juokais įpareigos.


ŠAULYS. Aktyviai bendrausite ir tvarkysite su verslu susijusius reikalus. Pasirūpinkite garantijomis, skolindami pinigus. Ir nesistebėkite, neįsižeiskite, jeigu tą patį darys dalykiškas žmogus, su kuriuo turėsite finansinių, komercinių reikalų.


OŽIARAGIS. Būsite gana įsitempę, stengsitės kontroliuoti situaciją ir kitus žmones. Tikriausiai bus sunku aukoti bet kokius savo interesus, prisitaikyti, nusileisti. Staiga pademonstruotu šykštumu ar godumu galite kiek sugadinti savo įvaizdį.


VANDENIS. Norėsis atsipalaiduoti, nieko neveikti arba imtis nelegalių reikalų. Saugokite dokumentus, raktus. Galimas slaptas, ne itin doras troškimas. Verčiau įveikite pavojingą pagundą.


ŽUVYS. Ši diena turėtų būti gana įdomi. Galite užmegzti reikšmingą pažintį, sulaukti reikalingos pagalbos arba rimtų pažadų, padrąsinimų. Regis, taps lengviau dirbti, bendrauti ir kreipti reikalus norima linkme.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis