Ketvirtadienio horoskopas: Dvyniams verta pagalvoti apie gyvenimo būdo keitimą, Liūtai nenusivils meilės pasimatymu

Lapkričio aštuntoji, ketvirtadienis - 312-oji metų diena (ketvirtoji 45-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 53 dienos.

Lapkričio 8-oji - Europos sveikos mitybos diena. Pasaulinė kokybės diena.


Europos sveikos mitybos dieną visuomenė skatinama maitintis sveikai, organizuojami renginiai, kuriuose pasakojama apie tinkamos mitybos principus.


Jungtinių Tautų iniciatyva nuo 1990-ųjų kasmet, antrąjį lapkričio ketvirtadienį, visame pasaulyje minima Pasaulinė kokybės diena. Šią dieną siekiama atkreipti dėmesį į kokybės svarbą bet kurioje veiklos sferoje. Kokybė - esminis veiksnys, kuo kurio priklauso kiekvienos organizacijos augimas bei klestėjimas.


Savo vardadienius šiandien švenčia Domantė, Svirbutas, Gotfridas, Severinas, Vetusta.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.33, leidžiasi 16.32. Dienos ilgumas - 08.59.


Šiandien - antroji Mėnulio jaunaties diena.


Saulė Skorpiono ženkle.


**************


Astrologinė prognozė lapkričio 8-ajai, ketvirtadieniui


AVINAS. Nevenkite verslo naujovių, jei turite pakankamai žinių ir jau pasvėrėte savo galimybes. Rimtų problemų nekils, o dar geriau, jeigu yra rėmėjų. Regis, sustiprės meilės poreikis arba jausmai.


JAUTIS. Šiandien daug ką lems jūsų bendravimo stilius, gebėjimas flirtuoti. Gana palanku tvarkyti nuosavybės, finansinius, paveldėjimo reikalus, skolintis ir skolinti.


DVYNIAI. Šiandien jums seksis kurti komfortą, grožį, užsiimti aplinkos dizainu, amatais. Tiktų pradėti praktikuoti naują gyvenimo būdą, lankyti sporto klubą, įsigyti naminį augintinį. Jeigu negaluojate, skubėkite pasitikrinti sveikatą.


VĖŽYS. Šiandien naujai pažvelgsite į verslo galimybes, ypač jei tai susiję su kūryba, renginių organizavimu, mokymais. Gali puikiai pasisekti, jei ruošiatės pristatyti projektą, kreiptis į rėmėjus ar pasirodyti prieš publiką.


LIŪTAS. Šiandien jums geriausiai seksis suktis artimiausioje aplinkoje, spręsti savas ir namiškių problemas. Galite sulaukti atsakymo, susijusio su nuosavybe, kreditavimu, pinigine išmoka, paveldėjimu ar kt. Nenuvils meilės pasimatymas.


MERGELĖ. Būsite nusiteikę tartis, derėtis, rašyti, naršyti, susirašinėti, priimti įvairią informaciją, tvarkyti dokumentus. Jūsų mintys bus išklausomos ir yra vilties, kad kiti prisidės prie jų realizavimo.


SVARSTYKLĖS. Šiandien sulauksite praktiškų asmenų pagalbos, patarimų. Galbūt pasitaikys proga naudingai investuoti, papildomai užsidirbti, susitarti dėl kredito, nuomos, pageidaujamų mainų, honoraro ar kt. Galite susigundyti nepigiu pirkiniu.


SKORPIONAS. Tai turėtų būti maloni diena, žadanti komplimentų, dėmesio. Norėsis vidinio ir išorinio grožio, bus siekiama jį kurti ir puoselėti. Turėtų sektis suplanuoti reikalai.


ŠAULYS. Ši diena jums turėtų būti gana rami, jeigu nesiskundžiate sveikata. Savijautą gali nekaip paveikti net mažos smulkmenos. Vakaras suteiks optimizmo. Galbūt nudžiugins gera žinia, kvietimas ar kt.


OŽIARAGIS. Šiandien nesunkiai pritrauksite bendraminčius, kuriuos žavi ir traukia tos pačios idėjos. Kartu galite nemažai nuveikti. Nebloga diena įsilieti į naują komandą. Jums gali būti patikėta nauja atsakomybė.


VANDENIS. Iki pietų versitės per galvą, norėdami daug nuveikti ar apginti savo požiūrį. Neprovokuokite konflikto. Vakaras turėtų įdomus, jeigu eisite į renginį, susitikimą.


ŽUVYS. Tikriausiai teks bendrauti su įtakingais asmenimis, užsieniečiais, rengti publikacijas, interviu arba tame procese dalyvauti, vykti į konferenciją, priėmimą. Turbūt aiškiai žinosite, ką norite toliau veikti, ko siekti.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis