Lapkričio mėn. horoskopas visiems Zodiako ženklams: laukia prieštaringas mėnuo

2018 metų lapkričio mėnesio prognozių visiems Zodiako ženklams negalima būtų pavadinti vienareikšmėmis.

Dauguma mėgausis sėkme finansinėje srityje ir karjeros poslinkiais, bet asmeniniai santykiai bus pakrikę – nesutarimai namuose ir darbe, išdavystės, padidėjusi skyrybų grėsmė. O kai kurie Zodiako ženklai, priešingai, suras savo meilę ar užmegs romantiškus santykius, bet užtat patirs nemalonumų profesinėje srityje. Be to, lapkričio mėnesį visiems reikėtų skirti daugiau dėmesio sveikatai – peršalimai gali peraugti į rimtas ligas, o persivalgymai – sukelti virškinimo organų problemų. Ypač tai liečia vyrus, kurie mėgsta ignoruoti savo kūno signalus.


Tiems, kurių darbas susijęs su dažnais važinėjimais, reikia pasisemti kantrybės, nes lapkričio mėnesį keliuose bus dažnai įtempta padėtis


AVINAS

(03.21–04.20)


Lapkritis bus sunkus mėnuo nekantriam ir impulsyviam Avinui. Jam teks sąmoningai stengtis suvaldyti savo kunkuliuojančias emocijas. Kitaip jis darbe patirs didelių problemų ir gali dėl to smarkiai nukentėti finansiškai. Užtat namuose Avinas galės atsipalaiduoti ir išlieti visą pykčio laviną ant savo artimųjų, nes jie viską iškęs ir sugebės jį suprasti. Tik po to būtinai reikės išsiaiškinti su jais, nes net patys kantriausi ir pripratę prie Avino nuotaikų kaitos, gali neištverti it išeiti ilgam ar visam laikui.


Lapkričio mėnesį Avinui patartina vengti alkoholinių gėrimų, nes jie gali neigiamai paveikti sveikatą. Avinui gresia pavojus įsivelti į peštynes ir smarkiai nukentėti.


JAUTIS

(04.21–05.20)


Visus šiuos metus Jautis kėlė sau aukštus tikslus ir stengėsi jų pasiekti. Lapkričio mėnesį jis galės skinti savo veiklos vaisius. Kai kurie šio ženklo atstovai liks nusivylę, nes jie per aukštai buvo iškėlę savo reikalavimų kartelę. Kai kurie bus patenkinti, nes jų troškimai buvo per menki.


Jei profesinėje srityje bus neaiškumų ir nesusipratimų, tai meilės srityje bus viskas gerai. Susituokę jaučiai turės progą praleisti kelias dienas su savo antrąją pusę ir atgaivinti senus romantiškus jausmus. Patartina išvykti kur nors trumpam pailsėti dviese.


Jaučiai, dar nesukūrę šeimos, bet jau suradę savo meilę, susimąstys apie santuoką ir giminės pratęsimą. Tėvams daug džiaugsmo teiks vaikai ir glostys jų savimeilę.


DVYNIAI

(05.21–06.21)


Lapkričio mėnesį Dvyniams teks labiau pasistengti, kad galėtų stabilizuoti santykius su kolegomis ir draugais: galimi konfliktai dėl pinigų trūkumo.


Šeimą sukūrusiems Dvyniams rimta problema taps antrosios pusės pavydas. Partneris nuolat tikrins ištikimybę, darys kratas, todėl kantrybės netekusiems Dvyniams gali tekti palikti namus, kas dar labiau pagilins konfliktinę situaciją. Surasti sprendimą padės ištikimi draugai, kurie specialiai suorganizuos romantišką pasimatymą. Jo metu atsiras galimybės nuoširdžiai išsikalbėti ir įtikinti antrąją pusę savo ištikimybe.


Paskutinį rudens mėnesį padidės tikimybė susirgti peršalimo ligomis. Reikia saugotis peršalimų.


VĖŽYS

(06.22–07.22)


Visą mėnesį Vėžys gyvens įtampoje dėl sudėtingų gyvenimo aplinkybių, kurias sukurs pats dėl savo praeities ar dabarties veiksmų. Liūdniausia tai, kad jis pats pripažins, jog yra tokios padėties kaltininkas, bet nedarys išvadų ir toliau elgsis taip pat, didindamas savo nerimą.


Mat lapkričio mėnesį Vėžys bus linkęs visur įžvelgti klastą. Jam atrodys, kad giminaičiai kažką slepia, kolegos apkalbinėja jį už nugaros, draugai išduoda, o sutuoktinis – neištikimas. Savo įtarinėjimų nuo kitų nuslėpti jam nepavyks, dėl to kils barniai ir nesusipratimai.


Užtat Vėžiui seksis sutarti su verslo partneriais, kas palankiai atsilieps jo finansinei padėčiai. Galimas kilimas karjeros laiptais.


LIŪTAS

(07.23–08.23)


Liūtui lapkritis bus permainų mėnuo. Yra tikimybė, kad jis pakeis darbo vietą ar net bus paaukštintas. Atsiras palankių šansų pradėti savo verslą. Jeigu jis tam ryšis, ateityje gali gauti stabilių pajamų, tačiau nereikia skubėti mesti dabartinio darbo.


Didelė tikimybė, kad Liūtas susipažins su simpatišku priešingos lyties atstovu. Jeigu laisvam šio ženklo atstovui tai bus šansas rimtai įsimylėti, tai turinčiam šeimą patartina būti atsargesniam, kad nepamestų galvos ir nesusigadintų sau gyvenimo. Bet kokios permainos jo gyvenime greitai iškils į viešumą, todėl skyrybos bus neišvengiamos.


Liūtas visą mėnesį stengsis kuo daugiau uždirbti. Jam tas seksis, tačiau pinigų vaikymasis gali tapti nesutarimų su artimaisiais priežastimi.


MERGELĖ

(08.24–09.23)


Lapkričio mėnuo pareikalaus iš Mergelės susitvardymo, ramybės ir nuoseklumo savo veiksmuose, nes skubėjimas nieko gero neduos. Šiuo metu bus labai svarbu vystyti savo teigiamas savybes, kruopščiai stengiantis nuslėpti blogąsias, kitaip reikalai klostysis ne itin gerai. Ypač tai liečia finansinę padėtį. Mergelei gresia pavojus tapti aferos auka ir prarasti didelę pinigų sumą.


Mergelei patartina pasistengti paįvairinti savo kasdienybę – lankytis renginiuose, praleisti daugiau laiko su draugais. Tai padės jai pailsėti nuo rutinos. Didelė tikimybė, kad Mergelei seksis asmeniniame gyvenime. Jos laukia romantiška pažintis.


SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)


Lapkričio mėnesį Svarstyklėms patartina nepagailėti laiko bei jėgų ir įvesti tvarką savo gyvenime. Mat prisikaupė daug nebaigtų darbų, reikalų ,neišspręstų problemų, susijusių su šeima ir draugais.


Šio ženklo atstovai, kurie nesusisaistę šeimyniniais ryšiais, pastebės tam tikrą atšalimą santykiuose su priešinga lytimi. Todėl Svarstyklės pasiryš eksperimentui – ekstravagantiškai šukuosenai, ryškiam makiažui, iššaukiančiai aprangai. Deja, visa tai tik atstums dėmesio objektą nuo jų.


Dėl nesėkmių asmeniniame gyvenime Svarstykles apims depresinės nuotaikos, po to prasidės problemos darbe. Kai kurie šio ženklo atstovai net nuspręs išeiti iš darbo, kad niekas netrukdytų jiems liūdėti. Jeigu šalia nebus artimų žmonių ar gerų draugų, kurie atkalbėtų jas nuo nepagalvotų veiksmų, tai jos tikriausiai taip ir pasielgs.


SKORPIONAS

(10.24–11.22)


Visą lapkritį Skorpionas intensyviai dirbs darbe. Jis net neturės progos atsipalaiduoti. Tačiau jam patartina prisiminti, kad visų darbų vis tiek nepadarys, o poilsis yra būtinas, kad sukauptų jėgų kitiems darbiniams žygdarbiams. Jeigu jis neatstatys jėgų, pradės daryti klaidas, kurios sukels nesėkmes. Priešiškai nusiteikusiųjų pavydas taip pat taps darbinių problemų priežastimi. Geriau su visais bendrauti draugiškai, tačiau nė vieno neprisileisti pernelyg arti.

Meilės fronte viešpataus tyla, tačiau Skorpionas bus toks užsiėmęs darbu, kad to nė nepastebės ir neims dėl to rūpintis.


Lapkričio mėnesį jį gali kankinti galvos skausmai. Jeigu į šį organizmo signalą numos ranka, tai galės įsitaisyti lėtinę ligą. Galvos skausmas bus aiškus signalas, kad Skorpionui trūksta poilsio.


ŠAULYS

(11.23–12.21)


Šauliui patartina paskutinį rudens mėnesį skirti savišvietai ir saviugdai. Tam teks atsisakyti vakarėlių, pasilinksminimų ir nerūpestingų renginių, kuriuos taip mėgsta šio ženklo atstovai. Visą lapkritį bus bandoma Šaulio stiprybė ir savitvarda: artimųjų ligos, kivirčas su viršininku, mylimo žmogaus išdavystė ir kiti nemalonumai keis vienas kitą. Sėkmės pasieks tik tie šio ženklo atstovai, kurių nervų sistema yra stipri, kitiems gali net tekti kreiptis pagalbos į psichologą.


Gresia didelis pavojus, kad stipriosios lyties atstovai, gimę po Šaulio ženklu, gali tapti finansinės aferos aukomis. Reikės būti labai atidiems ir atsargiems pasirenkant verslo partnerius. Negalima aklai tikėti nė vieno žmogaus žodžiais, būtina tikrinti juos ir spręsti apie juos tik pagal jų konkrečius darbus.


OŽIARAGIS

(12.22–01.20)


Paskutinį rudens mėnesį Ožiaragis praleis įsimylėjimo būsenoje. Nevaržomi santuokos saitų šio ženklo atstovai sutiks įdomų, simpatišką asmenį, o šeimą turintys vėl įsimylės savo antrąją pusę. Jie apleis darbus ir nustos rūpintis materialinėmis gėrybėmis. Svarbiausia jiems bus, kad šalia būtų mylimas žmogus. Tačiau karštų jausmų ir beprotiškos būsenos periodas greitai pasibaigs, Ožiaragiui teks prablaivėti nuo jausmų svaigulio ir nusileisti ant žemės. Atsikvošėjęs jis pasiraitos rankoves ir imsis darbo. Dirbs įnirtingai, kad kuo greičiau kompensuotų tai, ką bus spėjęs prarasti kovodamas dėl mylimojo.


Lapkričio mėnesį Ožiaragiui gali sukelti rūpesčių odos problemos. Patartina kreiptis į dermatologą ir neeksperimentuoti pačiam.


VANDENIS

(01.21–02.19)


Vandenis šiaip mėgsta greitai įsižeisti, o lapkričio mėnesį jis turės galimybių supykti ant visų ir ant visko. Viršininkai nustos klausyti išmintingų jo patarimų, antroji pusė pradės veikti savarankiškai, nesitardama su juo, draugai nustos domėtis jo reikalais, kirpėjas sugadins šukuoseną ir įvyks dar daug visokių nemalonumų. Jis bus prastai nusiteikęs.

O tokios nuotaikos Vandenis sugadins gyvenimą ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Todėl paskutinį rudens mėnesį jis praleis vienišas su savo mintimis, prisimindamas kiekvieną įžeidėjų žvilgsnį ir žodį. Galiausiai jis nuspręs visiems atleisti ir surengs ta proga vakarėlį arba išeis su draugais į renginį, kurs sutiks žmogų, kuris pakeis visą jo gyvenimą į gerąją pusę.


ŽUVYS

(02.20–03.20)


Lapkričio mėnesį Žuvims patartina leisti sau pailsėti, nes paskutiniuoju metu jos daug dirbo, todėl organizmas išseko ir energingumas sumažėjo. Jeigu jos to nepadarys, iškils grėsmės rimtai susirgti. Geriau kuo skubiau nustumti visus darbus į šalį ir išvykti pailsėti į šiltus kraštus, prie jūros ar į kalnus, išjungti telefoną, mėgautis saule ir mylimo žmogaus draugija.


Vienišoms Žuvims patartina nesnausti: lankytis diskotekose, klubuose, renginiuose, viešose vietose, kuo daugiau bendrauti su žmonėmis. Tarp naujų pažįstamų bus tas, kuris padės joms realizuoti profesinius planus ir kūrybines idėjas. Gal būt ir įžiebs meilės liepsną širdyje. Svarbiausia Žuvims nepamiršti: pirma poilsis, o paskui darbas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis