Savaitės horoskopas: vienas Zodiako ženklas sulauks seksualaus gerbėjo dėmesio, kitų laukia permaininga savaitė

Astrologinė prognozė savaitei, spalio 22-28 dienoms.

AVINAS


Šią savaitę jums labiau parūps su nuosavybe, buitimi, remontais susiję reikalai. Regis, papildomai uždarbiausite arba kaip tik gausiai išlaidausite. Galbūt problemų sukels sugadintas daiktas, prarastas dokumentas ar kt. Aklai nepasikliaukite verslo partneriais, turto dalininkais. Svarbu vengti neapgalvotų pažadų bei tinkamai elgtis su technika, elektra. Savaitgalį tiktų ir padirbėti ir svečius priimti ar vykti į susitikimą, ekskursiją. Tikėtina, kad kažkuo pasitarnaus artimas giminaitis, kaimynas ar draugas. 


JAUTIS


Šią savaitę pasistenkite išsiaiškinti dalykus, kurie jums yra svarbūs, bet nelabai aiškūs. Kuo daugiau konkretumo, tuo didesnė tikimybė, kad pokalbiai, susitarimai išeis į naudą. O jeigu apsirikote, nusivylėte, tai beprasmiška graužtis ir pykti. Tegul tai būna pamoka ateičiai. Rimtų problemų gali sukelti svaigalai, nelegalios aferos, sukčiavimai, intrigos, kenkimas kitiems. Savaitgalį viską darykite atsipalaidavę, mėgaudamiesi. Pailsėję sugalvosite, kaip pajudinti į priekį reikalus, susijusius su verslu, nuosavybe. 


DVYNIAI


Šią savaitę tikriausiai vengsite aiškių sprendimų, būsite linkę savaip interpretuoti situaciją, nesiekdami objektyvumo. Finansine prasme tai jums nebus naudinga, veikiau atvirkščiai. Derėtų labiau saugoti sveikatą, nepiktnaudžiauti alkoholiu, nesisvaiginti narkotikais. Savaitgalį tikėtinas antplūdis prisiminimų, susijusių su meilės istorijomis, kelionių įspūdžiais. Galite patirti kažką malonaus. Atsiras įdomių pašnekovų arba galimybių paflirtuoti. Pasisaugokite vagių, sukčių.


VĖŽYS


Šią savaitę būsite dalykiški ir reiklūs sau bei kitiems. Galite daug nuveikti. Tačiau labai nerimausite dėl artimo žmogaus ar vaikų elgesio, nesėkmių ar kokių nors praradimų. Jausite gyvybišką bendravimo ir draugystės poreikį. Tikriausiai susitiksite su senu pažįstamu, giminaičiais. Netikėtai galite įgyti aktyvų gerbėją. Savaitgalio dienoms geriausiai jausitės atsiriboję nuo kompanijų, susibūrimų, ramioje, intymioje aplinkoje. Galima nauda iš slaptos ar mistinės, meninės veiklos, konfidencialios informacijos. 


LIŪTAS


Šią savaitę kai kurie jūsų planai gali pakibti ant plauko dėl jūsų spontaniškumo. Galite pridaryti klaidų ir tuomet sėkmė pasirodys labai trapi. Būkite savikritiški, paisykite aplinkinių nuomonės, neniekinkite tų, kurie jums nepritaria. Galbūt susitiksite su žmogumi, kuris kažkur keliavo ir turi ką papasakoti. Prieštaringi bus emociniai santykiai su aplinkiniais. Savaitgalį stenkitės būti su tais, kurie žadina geriausius jausmus - meilę, draugiškumą. Tai padės atgauti pusiausvyrą, objektyviau įvertinti save bei situaciją. 


MERGELĖ


Šią savaitę būsite įžvalgūs, energingi, tačiau aplinkiniai ne iš karto tai įvertins. Pagarbus dalykiškumas ir santūrumas padės išvengti daugelio problemų. Regis, gyvenimas jus vers semtis žinių, plėsti akiratį. Galbūt teks perlaikyti egzaminą, koreguoti projektą ar papildyti straipsnį. Pasistenkite nešvaistyti pinigų niekniekiams, nes jų gali prireikti svarbiam pirkiniui ar būtinam reikalui. Savaitgalį ne vien poilsis ir pramogos jums bus galvoje. Rūpės nebaigti darbai. Visgi įmanomas meilės flirtas, nuotykis. 


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę verčiau neinvestuokite pinigų į abejotinus reikalus, per daug neprižadėkite, antraip galimas nuostolis, žala. Būsite įžvalgūs dėl to, kas susiję su pinigais, turtu, verslu. Galbūt teks atiduoti skolą, o gal norėsis ją žūtbūt atgauti. Tikėtini ginčai dėl teisės į žemės nuosavybę, turto dalybų ar kt. Regis, jus vilios nauji santykiai, neišbandyti potyriai. Savaitgalį galite vykti į kultūrinį renginį, į svečius, arba patiems teks ką nors organizuoti, kur nors kitus vežti. Regis, pavyks nekasdieniškai praleisti laiką.


SKORPIONAS


Šią savaitę tiek verslas, tiek šeimos nariai, sutuoktinis gali pareikalauti daugiau dėmesio nei paprastai, sukelti iššūkių. Galima netikėta kelionė. Arba planuota kelionė kaip tik susitrukdys dėl nenumatytų trikdžių. Galite sužinoti apie dominantį žmogų tai, ko nežinojote ar nesupratote. Svarbu rasti kompromisą, bendraujant su oponentais. Dėl savo nevykusių pasirinkimų neturėtumėte kaltinti kitų. Savaitgalį būsite tokie įžvalgūs, įtikinantys ir magnetiški, kad aplinkiniai neliks jums abejingi. Darysite didelę įtaką.


ŠAULYS


Šią savaitę gali įvykti neįprastų įvykių ar nuotykių. Gali būti, kad jums bus siūloma abejotina avantiūra, slaptas sandėris. Turbūt domėsitės mistika, menu. Saugokitės vagių, sukčių, nesivelkite į intrigas ir neskleiskite gandų. Jus gali atakuoti seksualus gerbėjas. Daugiau dėmesio skirkite mylimiems žmonėms, vaikams. Savaitgalį jūsų nuotaika labai kaitaliosis. Tai spinduliuosite meilę, tai kelsite kivirčus dėl niekniekių. Jeigu pasistengsite toleruoti kitokį požiūrį, jums pavyks nenuvilti nei savęs, nei kitų.


OŽIARAGIS


Šią savaitę nesigriebkite to, ko nelabai sugebate ar neturite kompetencijos bei galimybių. Verčiau užsiimkite įprasta veikla, nes ji duos neblogų rezultatų. Pravartu pagal savo skonį bei pageidavimą susitvarkyti ūkį, namus, paeksperimentuoti virtuvėje ir skirti kuo daugiau dėmesio šeimai, vaikams. Jus gali nustebinti draugu laikyto asmens jausmai, poelgiai. Tai gali įnešti sumaišties į meilės reikalus. Savaitgalį seksis pasirūpinti odos priežiūra, grožiu, sveikata, stiliumi, naminiais augintiniais. 


VANDENIS


Šią savaitę darbe, moksle suksitės kaip vijurkai ir teiksite prioritetą tam, kas greitai sutvarkoma telefonu, internetu. Tačiau tikėtini pasikeitimai santykiuose, ypač, jei jums siūlo ne lengvą meilės žaidimą, o kažką kita. Susikomplikavusių santykių išsiaiškinimas leistų užbaigti neapibrėžtumo fazę ir nutraukti ryšius arba pradėti kitokį bendravimą. Savo namiškiams turbūt demonstruosite emocijų protrūkius. Galbūt pajusite norą iš pagrindų susitvarkyti buitį. Savaitgalį būsite nusiteikę nuotykiams, romantikai. 


ŽUVYS


Ši savaitė gana palanki, tačiau atsargumas nepakenks. Svarbu, kad turto, finansų reikaluose neprarastumėte blaivaus proto, o kelyje - atidumo. Kažką galite prarasti dėl išaugusio išlaidumo ar dėl neapdairumo. Pasistenkite išsaugoti tai, ką turite. Mėgindami paveikti kitų mąstyseną, pažiūras, galite naudoti slaptas manipuliacijas, originalius argumentus ir komentarus. Kita vertus, ir patys galite apsigauti, užkibę ant internetinių vilionių, tapti reklamos aukomis. Savaitgalį puoselėkite šeimos židinį, namus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis