Penktadienio horoskopas: Vėžiams šiandien išaugs sparnai, Vandenių laukia svarbi informacija

Spalio dvyliktoji, penktadienis - 285-oji metų diena (penktoji 41-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 80 dienų.

Spalio 12-oji - Ispanų kalbos diena. Tarptautine ispanų kalbos diena spalio12-ąją paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija (JTO). Ispanų kalba - viena iš šešių JTO oficialių kalbų.


Savo vardadienius šiandien švenčia: Deimantė, Ganta, Gantas, Gantė, Radolfas, Radulfas, Ralfas, Rudolfa, Rudolfas, Salvina, Salvinas, Serafina, Serafinas, Serapina, Serapinas, Vilfreda.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.39, leidžiasi 18.31. Dienos ilgumas - 10.52.


Šiandien - ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena.


Saulė Svarstyklių ženkle.


***************


Astrologinė prognozė spalio 12-ajai, penktadieniui


AVINAS. Jus gali įtraukti įvykių sūkurys. Vis dėlto šiandien pavojinga pervertinti savo jėgas. Regis, nelabai pasitikite kolegomis, viršininkais. Nepulkite reikšti pretenzijų, teatlėgsta ambicijos.


JAUTIS. Jums rūpės reikalai, kurie prideda ar atima nemažai pinigų. Regis, atsiras neblogų galimybių pasipelnyti arba sutaupyti. Visgi kažką imdami, gaudami galite taip įsipareigoti, kad vėliau tapsite labai priklausomi.


DVYNIAI. Nemanykite, kad artimiausi žmonės jus supranta blogiau už mažai pažįstamus. Stenkitės būti tolerantiški, supratingi. Tai padės kurti darną asmeniniuose santykiuose ir puikiai praleisti laiką.


VĖŽYS. Šiandien galėsite nuveikti tai, ką suplanavote, ir netgi daugiau. Gali kilti ūpas eksperimentuoti su dietomis, ragauti neįprastus patiekalus bei gėrimus, keisti įvaizdį, šukuoseną.


LIŪTAS. Palankus metas tolesnių perspektyvų planavimui, intelektiniams apmąstymams, kelionei. Nusimato sėkmė pasirodymuose, sporte. Džiugins ir kolektyvinės pramogos.


MERGELĖ. Planuokite tik tai, ką šiandien galite atlikti, tuomet viskas pavyks kuo puikiausiai ir suteiks pasitenkinimo. Neviršykite išlaidoms skirtos sumos. Geriausią atgaivą, atsipalaidavimą teiks savi namai.


SVARSTYKLĖS. Šiandien daugiau rūpesčių turės tie iš jūsų, kuriems reikia spręsti nekilnojamojo turto, statybų, remonto klausimus. Kitiems ši diena turėtų būti ramesnė, o bendravimas labiau džiuginantis.


SKORPIONAS. Su informacija ir transportu susiję darbai pareikalaus ypač daug energijos, dėmesio bei laiko. Rezultatų galima tikėtis įvairių - nuo visiškai nekokių iki kuo puikiausių.


ŠAULYS. Diena pažers šūsnį emocijų, daugiausia malonių. Jums turėtų sektis srityse, kuriose reikalingas kūrybiškas požiūris, iškalba, gebėjimas išklausyti ir išgirsti.


OŽIARAGIS. Daugiau nuveikti pavyks iki vidurdienio, nors ir pasitaikys nelengvų situacijų ar pokalbių. Popiet tikriausiai pajusite energijos stygių ir stiprų vienatvės poreikį.


VANDENIS. Regis, teks sukti galvą dėl stringančio projekto, keblumų susijusių su kelione, teisiniais reikalais ar kt. Iš patikimo žmogaus gauta informacija jums gali padėti apsispręsti.


ŽUVYS. Diena palanki įvairiems darbams, pasitarimams, tačiau rezultatą stipriai lems autoritetai. Teisingai įvertinkite savo galimybes ir nusivilti tikrai neteks. Galite priimti svarbų sprendimą.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis