Spalio mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams: vieniems – neįtikėtini pasiekimai, kitų laukia ryškios permainos

(1)

Ko sulauksime antrąjį rudens mėnesį?

AVINAS


Zodiako pirmieji ženklai visą spalį gali tikėtis neįtikėtinų ir revoliucingų minčių bei permainų. Pirmą mėnesio trečdalį intensyviai domėsitės netradiciniais dalykais ir bursite bendraminčius. Skleisite draugystės ir humanizmo idėjas. Gali būti, kad dalį jų pavyks įgyvendinti.


Vis dar bus aktuali meilės tema. Tačiau spalį ji gali įgauti kitokių tendencijų. Bus rimtų pamąstymų apie buvusius santykius ir esamus, bei rezultatų svarstymai. Verdiktus pasilikite lapkričiui.


Žvaigždės žada Jums netikėtas dovanas arba palikimą.


JAUTIS


Jei ką rimto Jaučiai nuveiks, tai nebent iki 6 mėnesio dienos. Po to visą mėnesį, galima sakyti, bus ne jūsų laikas.

Mėnuo bus sudėtingas. Bus jausmas, kad gyvenimas stabdo, kad trukdo. Jūsų darbštumas slops ir pavirs į melancholišką rudeninį snaudulį.


Didžiausių sunkumų gali patirtį asmeninių santykių sritis. Bus sunku pakelti dramas ir pavydo scenas, kad ir kokiu ramiu save laikote. Iš partnerio galite sulaukti neadekvačių priekaištų ir kaltinimų.


Idealu būtų tiesiog plaukti pasroviui, vengti kovos. Labiau laimėsite gilindamiesi į save ir šiek tiek atsiribodami.


DVYNIAI


Šio Zodiako atstovai spalį praktiškai įtvirtins savo įgūdžius ir žinias. Žvaigždės sako: gana plepėti, laikas rimtai dirbti. Taigi spalį dirbsite intensyviai ir tikrai daug. Tikėtinas didesnis darbo krūvis, tai ir viršvalandžiams pasiruoškite.

Sveikata jau gali patirti pirmuosius vėsaus ir drėgno oro išbandymus.


Karjeristai turėtų nusiteikti klausyti vadovų įsakymų ir savo šmaikščius pasiteisinimus atidėti palankesniam laikui. Kovinę atmosferą ramins paklusnus veidas ir pritariantis galvos linkčiojimas.


Meilės padangėje permainų nežadama.


VĖŽYS


Spalio mėnesio rekomendacija – daugiau dėmesio sau. Kad ir kaip keistai jūsų šeimyniškai prigimčiai tai skambėtų. Suteikite sau galimybę atsipūsti nuo nesibaigiančių pareigų ir pažadų. Būtų tobula išvykti į sanatoriją.

Apskritai mėnuo tobulai tinka bet kokiam savęs lepinimui, sveikatinimui ir visiškam poilsiui.


Tiesa, dietos neturėtų būti drąstiškos, kad nesutrikdytų ir taip jautraus jūsų virškinimo trakto.


Spalis žada susidomėjimą mokslu. Yra tikimybė, kad imsitės naujų studijų ar bent atnaujinsite kažkada nutrauktas. Taip pat tikėtina kelionė, išvyka į užjūrį. Ten prasminga būti atsargiems ir pasirūpinti bagažo draudimu.


LIŪTAS


Zodiako karaliams mėnuo bus ypač sėslus ir monotoniškas. Puikiai jausitės namų apsuptyje, šeimos rate. Atsiduokite šiai patirčiai, draugai ir pasiekimai palauks. Mėnuo puikiai tinka būsto pirkimui, atnaujinimui, persikėlimui.


Vienišiams bus reikalų ir už namų sienų. Šiems verta nors kartais ištrūkti – potencialūs partneriai turėtų būriuotis prie kino teatrų, sporto aikštelėse.


Atsisakyti vertėtų reikšmingų pirkinių ar rimtų finansinių investicijų. Pirmoje mėnesio pusėje žadami piniginiai nuostoliai, todėl verčiau turti rezervą.


Traumų rizika išaugs, ypač darbo vietoje, ar tiesiog atliekant buities darbus.


MERGELĖ


Mergelėms – pukus mėnuo saviraiškai. Tam jums žvaigždės parengė malonių pažinčių ir turiningo bendravimo. Bus ir intelektualinių išvykų, komandiruočių.


Geras laikas prekybininkams – parduosite kaip niekad daug ir greitai, todėl dar ir pajamos pakils.


Spalis tinkamas mokslų pradžiai. Arba seminarų lankymui. Žodžiu, bet kokiam intelektualiniam krūviui.

Didelį dėmesį verta kreipti į uždarbio galimybes. Spalis žada puikias idėjas ir pasiūlymus. Priimkite visus, atsirinksite vėliau.


SVARSTYKLĖS


Iki spalio 22 dienos – išskirtinai jūsų laikas ir jį išnaudoję tikslingai, iš spalio paimsite maksimumą. Tiesa, nuo 6 dienos pasikeis tam tikri dalykai. Vietoj išorinės ir aktyvios pozicijos tapsite labiau intravertiški ir panirę į savo vidinį pasaulį. Ryškios permainos didžiąja dalimi vyks būtent viduje.


Spalį verta koncentruotis į save: išsigryninti poreikius ir vertybes, suvokti tam tikrus savo elgesio motyvus. Įvertinę nesėkmių priežastis ir padarę išvadas galėsite drąsiai imtis ir išorinių pokyčių.


SKORPIONAS


Spalio pradžia – ne pati geriausia. Truks jėgų, energija pasieks žemiausią padalą. Nemėginkite to įveikti stimuliatoriais, verčiau suteikite sau galimybę atsiriboti ir ilsėtis.


Iki gimtadienio paskutinis mėnuo yra pats sunkiausias: visos metų galimybės jau išnaudotos, jėgos taip pat. Todėl tai jums – poilsio ir vidinės koncentracijos laikas.


Esminiam šuoliui subręsite nuo spalio 22 dienos.


Galimos rimtos savo stiliaus permainos: norėsis kardinaliai pakeisti absoliučiai viską. Žvaigždės sako, jog tai nebus logiškas sprendimas, labiau emocinis. Gal būt verta neskubėti?


Galimi pykčiai ir nesutarimai su mylimu žmogumi.


ŠAULYS


Spalio mėnesį Šauliai tiesiog tęs savo įprastus darbus ir suksis rutinoje. Sėkmės planeta Jupiteris į Šaulį pereis jau lapkričio pradžioje. Nuo to momento ir imsitės ryškių permainų. Kol kas tiesiog ramiai laukite.


Šiaip mėnuo tinkamas pelno ir pajamų didinimui. Apie tai jau seniai galvojate, kuriate idėjas ir planus. Pasitarkite su draugais, jie gali šiuo klausimu jums labai reikšmingai pasitarnauti.


Galimas reikšmingo ir svarbaus dokumento pasirašymas. Labiausiai tikėtina, jog jis bus susijęs su jūsų darbo vieta. Gabūt tai paaukštinimas?


OŽIARAGIS

Ožiaragiams spalis – tikras darbymetis. Suksitės įprastu ritmu, įrodinėsite, ko esate verti. Ir gali būti, jog būtent dabar būsite apdovanoti už savo kantrybę. Vis dar tęsiasi jūsų sėkmės karjeroje metas, taigi pasistenkite.


Žvaigždės numato keliones ar išvykas į užsienį. Ten pat gali būti daug kalbų, planų, bendravimo su jaunais asmenimis.


Spalis puikiai tinka pradėti sportuoti. Įprotį pavyks suformuoti ir paversti kasdiene veikla.

Vis dar išlieka konfliktiškas laikas. Provokuosite jūs, o ne aplinkiniai. Būkite drąsūs tai pripažinti.


VANDENIS


Zodiako nenuoramos stebins savo energija ir ambicijomis. Tikrai taip, šis ruduo Vandeniams žada neįtikėtinus pasiekimus būtent asmeninės motyvacijos dėka. Ypač sėkmingas mėnuo sportininkams, verslininkams.

Naudingos pažintys su užsieniu ir užsieniečiais. Apskritai užsienio tema visą rudenį skambės jūsų lūpose.


Galimos netikėtos dovanos, pajamos. Domėsitės anapusinio gyvenimo paslaptimis, trauks kaip magnetas magija, ezoterika, šamanizmas.


Ryškiai išaugs jūsų seksualinis magnetizmas. Tuo pačiu ir dėmesys iš priešingos lyties atstovų.


ŽUVYS


Puikus mėnuo finansiniams projektams, investicijoms. Taip pat ir meilei. Tik pastaroji verčiau tegu prasideda iki spalio 6 dienos. Tuomet bus ilgalaikė. Jei po minėtos dienos, – bus skaudi, kankinanti ir neš tik nusivylimą. Taip pat ir gilias emocijas.


Puikus metas verslui, jo plėtrai, naujoms galimybėms. Dirbantys privačiame sektoriuje gali tikėtis rimto pokalbio ir tuo pačiu paaukštinimo.


Spalį truputį jausite energijos stygių, tam tikrą melancholiją vakarais. Tai laikina. Po poros mėnesių situacija keisis.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis