Pirmadienio horoskopas: Avinams verta kliautis intuicija, Šauliams derėtų susilaikyti nuo kritikos

Rugsėjo 24-oji - pirmadienis - 267-oji metų diena (pirmoji 39-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 98 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Gedvilas, Gedvilė, Gedvinas, Gedvinė, Geraldas, Gerardas, Haroldas, Ramūnas, Ramunė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.05, leidžiasi 19.16. Dienos ilgumas - 12.11.


Šiandien - pirmoji Mėnulio pilnaties diena.


Saulė Mergelės ženkle.


**************

Astrologinė prognozė rugsėjo 24-ajai, pirmadieniui


AVINAS. Visuose reikaluose šiandien daugiau remsitės intuicija. Jaudins dvasiniai dalykai, moralės, religijos temos. Galite turėti reikalų su labdara, medicina. Kamuos nerimas dėl kai kurių gandų, įtarimų.


JAUTIS. Su palankių jums žmonių, draugų pagalba galite kažką sėkmingai parduoti, išnuomoti ar nusipirkti, susiderėti ir pan. Tačiau gali pasitaikyti ir tokių situacijų, kur viena ranka duodama, o kita - atimama.


DVYNIAI. Būsite priversti skubiai tvarkyti dokumentus, oficialius reikalus arba ruoštis komandiruotei. Pajusite didelį palengvėjimą, jeigu pavyks įveikti nelengvą iššūkį, pasiekti susitarimą.


VĖŽYS. Galite turėti darbų, susijusių su dokumentais, informacija, reklama, kelionėmis, mokymais, kursais ar pan. Aktualūs gali būti ir su morale, pasaulėžiūra ar teisėtvarka susiję reikalai.


LIŪTAS. Mintys suksis apie norimus ir galimus pokyčius. Rūpės mokesčiai, finansai, paveldėjimas. Regis, negatyviai reaguosite į kažkokią informaciją ar jūsų darbo, pastangų įvertinimą. Atsargiai elkitės su dokumentais.


MERGELĖ. Darbingai nusiteikę pradėsite šią dieną ir turbūt produktyviai padirbėsite. Nusimato susitikimai, tarpininkavimas. Regis, ir namuose kartu su partneriu pagaliau spręsite aktualų remonto, pirkinių, vaikų klausimą.


SVARSTYKLĖS. Dirbsite iš inercijos, be didelio suinteresuotumo. Labiau jaudins su vaikais, sveikata, grožiu susiję reikalai. Jautriai reaguosite į aplinkinių pastabas dėl jūsų išvaizdos bei stiliaus.


SKORPIONAS. Regis, jums labai rūpės šeimos narių, ypač vaikų reikalai. Pagal galimybes jiems padėsite ir palaikysite. Visgi pinigų dosniai švaistyti neskubėkite, įvertinkite realų poreikį bei savo galimybes. Seksis kūrybinė veikla.


ŠAULYS. Šiandien galite kažką išgirsti apie numatomas reformas. Nieko gero nepasieksite kritikuodami kitus ir aukštindami save. Seksis kur kas geriau, jeigu neignoruosite kitų žmonių interesų bei jų teisių.


OŽIARAGIS. Neblogai seksis tvarkyti ryšių, transporto, su reklama, prekyba, žiniasklaida susijusius reikalus. Jei eisite į darbo pokalbį, jis pasirodys sklandus. Todėl nemaloniai nustebsite, jeigu norimas atsakymas nebus gautas arba užtruks.


VANDENIS. Tikriausiai atsiras neatidėliotinų praktinių rūpesčių. Jausite stiprų pinigų ir komforto poreikį. Labai stengsitės daug nuveikti dėl savo ir šeimos gerovės.


ŽUVYS. Jums bus galima pavydėti sugebėjimo nenuleisti rankų tokioje situacijoje, kai kiti naudojasi jūsų pastangų rezultatais, įdirbiu, o jums atitenka tik trupiniai. Kaip bebūtų, patirtimi jūs tikrai turtėjate.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis