Horoskopas savaitei: kai kurios dienos bus sėkmingos, džiugins visa, kas Jus supa

Astrologinė prognozė savaitei, rugsėjo 24-30 dienoms.

AVINAS


Šią savaitę neskubėkite imtis rizikingos veiklos. Nebūkite tokie tikri, kad jums siūloma prekė ar sutartis iš tikrųjų yra vertinga. Neverta aiškintis santykių, atvirauti ar kaip tik meluoti, nes tai tik aštrins nesutarimus. Derėtų nuodugniai apsvarstyti turtinius reikalus, be išankstinio nusistatymo, godumo, suvokiant, kad kiek gauni, tiek kažkokia forma ir atiduodi. Ir atvirkščiai. Savaitgalį tiktų tartis svarbiais klausimais su draugais, giminaičiais, kaimynais. Galima vertinga užuomina, geras patarimas.


JAUTIS


Šią savaitę gali pasitaikyti tokių situacijų, kur viena ranka duodama, o kita - atimama. Galite pajusti nuovargį, nerimą, nors ypatingų darbų lyg ir nereikės imtis. Galbūt taip pripratote prie įtampos, kad nebesugebate atsipalaiduoti. Jūsų planai, projektai bus verti dėmesio. Rasite bendraminčių, gausite arba pateiksite įdomių pasiūlymų. Savaitgalį domėsitės galimybėmis patogiau susitvarkyti namus ar sodybą, pigiau ką nors įsigyti. Būsite linkę padirbėti, kad papildytumėte šeimos biudžetą.


DVYNIAI


Šią savaitę būsite priversti skubiai tvarkyti dokumentus, oficialius reikalus. Pajusite didelį palengvėjimą, jei pavyks užbaigti nelengvą darbą, pasiekti susitarimą. Regis, daug galvosite apie nuo kitų slepiamas savo problemas bei viltis. Norėsis, kad ir toliau tai liktų paslaptyje. Dėl to būsite net linkę kažką paaukoti. Mažiau galvokite apie tuos dalykus, kurie nebeturi prasmės arba yra nerealūs. Savaitgalį neverta kur nors skubėti, nes ilgiau pailsėjus, gerai išsimiegojus bus daugiau jėgų ir sėkmės. Gilinkitės į savęs pažinimą.


VĖŽYS


Šią savaitę pajusite didesnę įtampą dėl nebaigtų darbų, neįvykusių susitikimų ar kitokių kliūčių. Galimas ne itin malonus pokalbis su viršininku ar reikliu klientu. Verčiau nekurstykite nei savų, nei svetimų ambicijų. Blaiviai žvelkite į jus supančią realybę. Nuo ketvirtadienio sklandžiau įsiliesite į kolektyvą. Galbūt sudalyvausite renginyje, kuriame darysite kitiems įtaką. Savaitgalio dienoms neprisiplanuokite aktyvios veiklos ir šurmulio, nes jums norėsis patinginiauti, pasvajoti, galbūt užsiimti menine kūryba. 


LIŪTAS


Šią savaitę per skubėjimą, norą daug aprėpti, daug nuveikti, galima suklysti ar suklaidinti kitus. Sudarydami sutartis būkite itin atsargūs, gal net pasitarkite su teisininkais, kad vėliau netektų gailėtis. Galite gauti ar užsakyti norimą prekę, siuntą. Regis, namuose jausitės nejaukiai ir mėginsite iš jų dažniau išsprukti. Savaitgalį galbūt dalyvausite renginyje, prezentacijoje. Sugebėsite numoti ranka į trikdžius ir pasijusti laisvi, vertinami tų, kurie jums yra patys svarbiausi. 


MERGELĖ


Šią savaitę nusimato derybos, susitikimai su įdomiais veikėjais, būsite linkę planuoti toli siekiančius sumanymus, reformas. Ir vis dėlto jūsų norai gali kirstis su galimybėmis. Gali būti, kad teks kažką perdarinėti, taisyti, glaistyti broką, dengti nuostolius. Regis, domėsitės su užsieniu, teise, kelionėmis susijusiais dalykais, veršitės iš užburto kasdienybės rato. Seksis bendrauti su užsieniečiais. Savaitgalį irgi būsite nusiteikę plėsti savo pažintinį horizontą. Nueikite į kokį nors prasmingą renginį. 


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę dirbsite iš inercijos, be didelio suinteresuotumo. Gali kilti problemų dėl neseniai padarytų klaidų. Tačiau nelabai suvoksite, ko partneriai ar kiti žmonės iš jūsų nori ir kuo yra nepatenkinti. Kad ir kokios būtų problemos, patys jų neišspręsite, teks kreiptis į kitus pagalbos. Pravartu pagalvoti, kaip galima sumažinti išlaidas, ką daryti su investicijomis, skolomis. Laisvalaikiu pasportuokite. Savaitgalį galbūt įsigysite trokštamą daiktą, sulauksite dėmesio. 


SKORPIONAS


Šią savaitę derėtų rimtai padirbėti, peržiūrėti ir sutvarkyti dokumentus, sutartis. Juolab, kad gali atsirasti painiavos dėl dokumentų, komandiruotės, atsiskaitymų. Žmonėms, su kuriais bendraujate, nekelkite per didelių reikalavimų. Priėmimas jų tokių, kokie yra, tolerancija stiprins pozityvų ryšį, o gal net pažadins romantiškus jausmus. Savaitgalį galite gauti įdomią žinią, pasiūlymą. Jums derėtų apsispręsti dėl savo dvilypių norų ir troškimų, atskirti, kur tikrai yra jūsų interesai, o kur kitų žmonių jums įpiršti. 


ŠAULYS


Šią savaitę seksis kur kas geriau, jeigu neignoruosite kitų žmonių interesų bei jų teisių. Galite padaryti klaidų, tačiau įmanomi ir geri įspūdžiai. Nepakenktų didesnis reiklumas sau. Labiau prižiūrėkite vaikus. Regis, sieksite, kad būtų daugiau komforto, pinigų. Atkreipkite dėmesį į siūlomas naujoves - galite rasti pozityvių dalykų. Savaitgalį norėsis sportuoti, puoštis, pelnyti daugiau populiarumo. Galbūt apsilankysite grožio salone, sporto klube. Nusimato smagus ir turiningas laiko praleidimas. 


OŽIARAGIS


Šią savaitę pradėsite nekaip nusiteikę. Jums nesiseks įtikti aplinkiniams ir išlaikyti santarvę. Bus geriau, jei nesiveršite į viešumą ir apsiribosite kontaktais su artimiausiais žmonėmis. Galbūt jus pasieks atgarsiai apie moralinę ir kitokią atsakomybę. Nuo savaitės vidurio jau pajusite kitokių vėjų dvelksmą, polėkį. Patartina pasportuoti ar suorganizuoti brangiems žmonėms šaunią pramogą. Galite imtis kūrybinės veiklos, skirti meilės pasimatymus. Puikiai seksis bendrauti su vaikais. Visgi saugokite sveikatą.


VANDENIS


Šią savaitę suaktyvės kontaktai su draugais, giminaičiais ar atvykėliais iš toli. Galbūt ir patys turėsite kažkur vykti. Daug kalbėsite telefonu, tarsitės, derėsitės. Deja, ne visi pokalbiai bus turiningi ir malonūs. Jums derėtų nepersidirbti. Nevartokite svaigalų, saugokitės intrigų. Savaitgalį venkite didelės skubos, siekite ramybės, nes būtinas vidinis komfortas. Daugiau dėmesio skirkite šeimai, vaikams, namams. Beje, jeigu tik panorėsite ir parodysite iniciatyvą, šalia atsiras gerbėjų ir draugų. 


ŽUVYS


Šią savaitę finansiniai, komerciniai reikalai gali kiek susikomplikuoti, jei kažko laiku nepadarėte. Galbūt dėl to susijauks jūsų ar kitų žmonių planai. Tiek turtiniuose, tiek profesiniuose reikaluose būtina viską iš anksto įvertinti. Nelaukto pasiūlymo galite tikėtis iš pažįstamo asmens. Per ilgai nedvejokite, ypač jei neturite ko prarasti. Savaitgalį jums puikiai seksis bendrauti, sulauksite komplimentų. Galima šauni išvyka. Pasilepinkite gardesniu kąsneliu, pasidairykite ko nors gražaus savo kūnui ir sielai. 


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis