Trečiadienio horoskopas: Avinų laukia svarbi diena, Mergelėms rūpės meilės santykiai

Rugsėjo devynioliktoji, trečiadienis - 262-oji metų diena (trečioji 38-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 103 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Arnulfas, Giedrė, Girvinas, Vytė, Vilhelmina, Vilė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.56, leidžiasi 19.29. Dienos ilgumas - 12.33.


Šiandien - trečioji Mėnulio priešpilnio diena.


Saulė Mergelės ženkle.


**************


Astrologinė prognozė rugsėjo 19-ajai, trečiadieniui


AVINAS. Nusimato daug darbo tarnyboje ar versle. Tikėtini susitikimai su svarbiais veikėjais, galinčiais turėti įtakos jūsų darbų sėkmei. Nepervertinkite savo jėgų ir saugumo. Atsargiai kelyje ir reikaluose su technika.


JAUTIS. Pravartu domėtis aktualia informacija, vykti į kelionę, ruošti ataskaitas, publikacijas. Nauji pažįstami suteiks jums vilčių. Darysite jiems įspūdį savo erudicija, tolerancija. 


DVYNIAI. Daug energijos reikalaus verslo, finansų reikalai, tačiau ne be reikalo. Išties svarbu neuždelsti su mokesčių mokėjimu, atsiskaitymais, finansinėmis ataskaitomis, jei norite, kad greičiau atsivertų naujos perspektyvos.


VĖŽYS. Prieštaringų emocijų suteiks žmogus, kurį laikote savo konkurentu ar oponentu. Turbūt ieškosite racionalaus paaiškinimo savo argumentams pagrįsti. Ne viena problema išsispręs savaime, jei pakeisite taktiką ar bendravimo stilių. 


LIŪTAS. Dalykiniai reikalai, karjeros perspektyvos tikriausiai rutuliosis norima linkme. Tačiau tai nereiškia, kad bus lengva ir paprasta. Gali tekti rizikuoti, padirbėti viršvalandžius, leistis į komandiruotę. 


MERGELĖ. Būsite nusiteikę aiškintis meilės santykius, ginti vaikų interesus, užsiimti kūryba, populiarinti save ir savo veiklą, rengdami pristatymus, šou vakarėlius. Daug kas priklausys nuo to, kaip reikšite mintis, koks jūsų humoro jausmas.


SVARSTYKLĖS. Aplinkiniai gali suabejoti kai kuriomis jūsų galimybėmis. Nekonfliktuokite, nepykite. Jeigu ketinate investuoti į verslą, reformas ar namų ūkį, pasitarkite su suinteresuotais asmenimis.


SKORPIONAS. Nusimato trumpos kelionės, informatyvūs kontaktai, interviu. Suksitės lyg vijurkai, kad viską suspėtumėte. Aplinkinius galite nustebinti savo žiniomis, taikliais apibendrinimais. 


ŠAULYS. Šiandien gana palanku tvarkyti turtinius, su nuoma, kreditais, buhalterija susijusius reikalus. Kai ką sėkmingai pakeisite, patobulinsite. Labiau prižiūrėkite vaikus, venkite avantiūrų. 


OŽIARAGIS. Šiandieną gerai jausitės, jei galėsite be skubos tęsti įprastinius darbus, rūpintis šeima. Rizika, eksperimentai kol kas nieko gero neduotų. Neatidėliokite tų aktualių reikalų, kuriuos nedelsiant reikia atlikti. 


VANDENIS. Pasistenkite ramiai išsiaiškinti jums neaiškius dalykus, nedarykite skubotų išvadų. Logiką junkite su intuicija. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu, nes jis tikrai nepadės išspręsti jokių problemų.


ŽUVYS. Šiandien tikriausiai jausitės apsupti draugiškai nusiteikusių žmonių. Galbūt gausite pajamų iš suteiktos paslaugos. Kita vertus, dėl to gali kilti problemų. Venkite aferų.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis