Šeštadienio horoskopas: Liūtams žadama itin gera diena, Žuvims ne viskas klosis pagal planą

Rugsėjo 15-oji - Tarptautinė demokratijos diena. Pasaulinė kovos su prostatos vėžiu diena. Miškininko diena.

Tarptautinė demokratijos diena buvo paskelbta 2007 metais Jungtinių Tautų iniciatyva, o pirmąkart paminėta po metų. Būtent tą dieną 1997 metais Tarpparlamentinė sąjunga (nepriklausomų valstybių parlamentų organizacija - IPU) priėmė Visuotinę demokratijos deklaraciją, kurioje paskelbė svarbiausius demokratinio valdymo principus.


Europos urologų asociacija rugsėjo 15-ąją yra paskelbusi Pasauline kovos su prostatos vėžiu diena. Asociacijai priklauso ir Lietuvos urologų draugija. Šią dieną skatinama atkreipti dėmesį į padažnėjusius vyrų prostatos ligų atvejus - šia liga serga kone kas trečias vyresnis nei 50 metų vyras. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad ūminiu prostatos uždegimu dažniau serga jaunesni vyrai. Europos šalyse šią dieną rengiami informaciniai renginiai.


Miškininko diena minima kasmet, rugsėjo mėnesio trečiąjį šeštadienį. Ji švenčiama nuo 2000 m.


Rugsėjo penkioliktoji, šeštadienis - 258-oji metų diena (šeštoji 38-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 107 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Nikodemas, Rimgailė, Viskanta, Viskantas, Vismantas, Vismantė, Vismilas, Vismilė, Visminas, Visminė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.49, leidžiasi 19.39. Dienos ilgumas - 12.50.


Šiandien - septintoji Mėnulio jaunaties diena.


Saulė Mergelės ženkle.


**************


Astrologinė prognozė rugsėjo 15-ajai, šeštadieniui


AVINAS. Tikriausiai turėsite galimybę ištrūkti iš rutinos gniaužtų, pakeisti aplinką, pasidairyti toliau nuo namų. Tikėtini įdomūs susitikimai, renginiai, naujos realios arba virtualios pažintys.


JAUTIS. Jeigu nesipriešinsite įvykių tėkmei, galite patirti pikantišką nuotykį. Tačiau pinigai slyste slys iš kišenės. Pasiseks, jei kažkas jums grąžins skolą, parems finansiškai ar pasiūlys ką nors abipusiai naudinga.


DVYNIAI. Nebloga diena spręsti santuokos ir meilės klausimus, lankyti gimines. Nesivaržykite kreiptis į kitus žmones su prašymais ir pasiūlymais. Draugiškas nusiteikimas padės rasti kelią į kitų širdis.


VĖŽYS. Labiau įsižiūrėkite į smulkmenas, jeigu rinksitės prekę, kelionės maršrutą, tarpininkus ar pan. Gali kilti ūpas keisti įvaizdį. Nuoseklios pastangos pagerinti išvaizdą, sveikatą išties pasiteisins.


LIŪTAS. Turėtų pagerėti nuotaika, savijauta. Būsite kupini šiltų jausmų aplinkiniams, ypač vaikams. Tikėtinas pasimatymas su atkakliu gerbėju arba apsilankysite pramoginiame renginyje, gražiame gamtos kampelyje ar pan.


MERGELĖ. Raskite laiko pasigrožėti gamta, atsipalaiduoti. Kažkas iš artimųjų į jus gali kreiptis patarimo - mokėkite išklausyti ir atjausti. Tikriausiai sulauksite dėmesio iš jums įdomaus, patrauklaus žmogaus arba vaikų, su kuriais buvote kiek nutolę.


SVARSTYKLĖS. Neblogai būtų išvykti į trumpą kelionę, susitikti su giminaičiais, draugais. Gausite naudingos informacijos. Tuo pačiu galite palankiomis sąlygomis apsipirkti, pasidairyti po istorines vietas ar pan.


SKORPIONAS. Nesigailėsite, jei šiandien pagal galimybes palepinsite save bei artimuosius arba pamėginsite pagražinti namų aplinką. Galbūt tuo tikslu vyksite apsipirkti.


ŠAULYS. Regis, šiandien būsite jausmingi ir aktyvūs. Būtų gerai, kad dalį laisvalaikio praleistumėte ramioje vietoje, kurioje galėtumėte atitrūkti nuo rūpesčių, šurmulio.


OŽIARAGIS. Būsite linkę svajones painioti su tikrove ir elgtis kiek neįprastai. Galbūt per smarkiai dirbote, dėl to vis dar sunku atsigauti. Labiau rūpinkitės sveikata, teisingai maitinkitės, pakankamai laiko skirkite poilsiui, šeimai.


VANDENIS. Tikriausiai pajusite pagyvėjimą, norą bendrauti, būti įvykių sūkuryje. Neprašausite pro šalį, jeigu pamėginsite įgyvendinti savo siekius, susijusius su visuomenine veikla, populiarumu, lyderyste.


ŽUVYS. Tikriausiai nepavyks išvengti aplinkinių dėmesio ar jų primetamos dienotvarkės. Galite susitikti su žmonėmis, su kuriais jus sieja bendri turtiniai ar verslo interesai. Tik nesielkite taip, tarsi savo dalyvavimu suteiktumėte per daug garbės.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis