Astrologė Rima: šis laikas yra skirtas santykių atgaivinimui

Venera Skorpionu keliaus nuo rugsėjo 9 d. iki spalio 10 d. ir nuo gruodžio 2 d. iki 2019 m. sausio 7 d.

Nuo spalio 5 d. 11-ame Skorpiono laipsnyje Venera keis kryptį į retrogradinį judėjimą, spalio 31 d. sugrįš į Svarstykles judėdama iki 25-o laipsnio, o lapkričio 16 d. šiame laipsnyje apsisuks ir pajudės direktyviai.


Skorpionas Venerai sužadins aistringumą ir jausmingumą, sustiprins magnetizmą ir patrauklumą, kuriam neįmanoma bus atsispirti.


Tokio tranzito metu vyrauja labai didžiulė emocinė įtampa. Padidėja jausmingumas, sustiprėja seksualinis geismas. Jausmai dažnai užtemdo protą.


Tampame jautresni, aistringesni, pažeidžiami, esame linkę į kraštutinumus – „Viskas arba nieko!“.


Santykiai tokiu metu įtempti, į bet kokį žodį ar veiksmą reaguojame aštriau, norime kontroliuoti situaciją ir pagal galimybę valdyti ją, dėl to atsiranda polinkis viską dramatizuoti, kyla pavydas, net jei ir nėra tam pagrindo.


Ignoruojami bet kokie draudimai, aistra užvaldo absoliučiai viską, tokiu laiku daugiausia neištikimybių – ieškoma naujų aštrių potyrių, daugiau sau leidžiama, peržengiamos ribos.


Tokiu Veneros tranzito metu santykiai pereina į intymumo fazę, pasiryžtama pirmam seksualiniam potyriui.


Poroje tokiu metu dominuoja didžiulė aistra ir prisirišimas vienas prie kito, tačiau kyla pavojus, kad tai gali peraugti į savinimąsi, norą kontroliuoti vienas kitą tiek fiziškai, tiek morališkai, tiek finansiškai. Dažnai santykiai tęsiasi tol, kol juos sieja aistra. Jausmai atvėsta ir tokia sąjunga iširsta.


Mėgaukimės, šildykimės prie to liepsnojančio aistros laužo, bet nepamirškime, kad kas greit užsidega, tas greit ir užgęsta, ir kad didžiulė ugnis sudegina viską, nepalikdama nieko savo kelyje.


Venera rugsėjo 10-19 dienomis sudarys aktyvią konfigūraciją su Uranu ir Marsu, tokiu metu norėsis romantikos, naujų potyrių meilėje ir intymiuose santykiuose. Konfliktai dėl nuobodaus seksualinio gyvenimo ir susižavėjimai naujais partneriais tokiu metu gali aplankyti ne vieną porą.


Šis laikas yra skirtas santykių atgaivinimui – būtinai tuo pasirūpinkite. Pasistenkite keisti viską, kas buvo iki šiol įprasta, pakeiskite aplinką, pabūkite tik dviese be vaikų ir artimųjų romantiškoje vietoje, tegu gamtos vaizdai ištrina visas jūsų kasdienines problemas ir sugrąžina tas dienas, kai buvote ką tik susipažinę ir dar nedrįsote vienas kito paliesti. Prisiminkite tas akimirkas.


Praleiskite, jei galite, net kelias dienas tokioje romantiškoje aplinkoje. Pamatysite, kaip vėl akys ima žybėti ir kaip jūsų širdis vėl prisipildo meile savo mylimajai/jam.


Mylėkime ir būsim mylimi!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis