Horoskopas savaitei: turėsite galimybę padaryti norimą įspūdį

Astrologinė prognozė savaitei, balandžio 30-gegužės 6 dienoms.

AVINAS

Ši savaitė skatins galvoti apie finansinius įsipareigojimus, mokesčius, skolas. Tikėtina, kad pagaliau pavyks išspręsti įstrigusią problemą ir pajudėti pirmyn. Galbūt gausite žinių, susijusių su studijomis, publikacijomis, teisinėmis ar tarptautinėmis aktualijomis. Venkite kvaišalų, alkoholio, stiprių vaistų. Savaitgalis žada darbingą nuotaiką, tad pravartu šį bei tą nuveikti. Stenkitės suprasti kitus žmones ir rasti kompromisą, nes netaktu, impulsyvumu galite pakenkti ir sau, ir kitiems.

JAUTIS

Šią savaitę turėsite galimybę užkariauti patinkančio asmens dėmesį, padaryti norimą įspūdį. Tikėtinos derybos, finansiniai sandoriai. Turite būti racionalūs, budrūs, nes situacija yra nelabai aiški. Jeigu ruošiatės kelionei, egzaminui, viešam pasirodymui, rašote mokslinį darbą ar renkatės būsimų atostogų maršrutą, būsite labai užsiėmę. Savaitgalį turėsite neblogą, leidžiantį daug išmokti ar sužinoti. Vis dėlto būkite atsargesni, bendraudami su nepažįstamais žmonėmis, užsieniečiais bei vairuodami.

DVYNIAI

Šią savaitę domėsitės viskuo, kas gali padėti padidinti įtaką versle, tarp aplinkinių. Sunkiai seksis slėpti simpatijas ir antipatijas. Galite gauti vertingos informacijos ar pasiūlymą, bet galite susidurti ir su išsisukinėjimu, pažadų nevykdymu, nekonkretumu. Derėtų pataupyti ir jėgas, ir nervus, ir pinigus. Savaitgalį pravartu imtis reikalų, susijusių su mokesčių mokėjimu, apsipirkimais, atsiskaitymais ir pan. Itin laikykitės taisyklių, įstatymų, nes lengva „užsidirbti“ baudą, padaryti žalą. Saugokitės ugnies, traumų.

VĖŽYS

Šią savaitę seksis susipažinti, flirtuoti, daryti įspūdį. Tiktų aplankyti kultūrinį renginį, paskirti pasimatymą. Tiems iš jūsų, kurie ieško darbo, gali pasisekti, jeigu neseniai buvo padaryti reikiami žingsniai. Vis dėlto nors atrodysite darbštūs, intensyviems darbams gali pritrūkti ir kantrybės, ir sveikatos. Kažkas gali strigti, susitrukdyti. Savaitgalis skatins bendrauti, o atsiriboti nuo kitų žmonių nebus galimybių. Vis dėlto labai jautriai reaguosite į šalia esančių pastabas, pašaipius juokelius.

LIŪTAS

Šią savaitę jus gali apnikti nerimas dėl materialinio nestabilumo, šeiminių problemų. Pabendraukite su gerais pažįstamais, giminaičiais, draugais. Galite pajusti naujovių ir nuotykių alkį. Meilės reikalai klostysis prieštaringai, bet įdomiai. Augančiai kartai turėtumėte skirti didesnį dėmesį. Savaitgalį jums itin rūpės asmeninio ūkio reikalai, grožis, įvaizdis, augintiniai. Pasisaugokite geliančių, kandančių padarų, nekokybiško maisto ir kenksmingų pagundų. Sveikata lengvai pažeidžiama, tad tausokite save.

MERGELĖ

Šią savaitę noriai bendrausite su šeimos nariais, giminaičiais. Galimas pasibuvimas gamtoje, piknikas. Jūsų mintys ne vieną dieną suksis apie namų, šeimos ar sodybos reikalus, nors pareiga vers rimtai nerti į darbus. Į bet kokį priekaištą reaguosite labai jautriai, ypač jei jį išgirsite iš asmens, kuriam esate neabejingi. Nieko nespręskite ir nedarykite skubotai, nes galite suklysti. Savaitgalį imsite realizuoti smagius laisvalaikio planus. Labiau prižiūrėkite vaikus, o ir patys nepulkite į pavojingas pagundas.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę galite sudaryti dalykinį sandorį, gauti intriguojamą informaciją, teikti ar imti interviu. Būkite atsargūs kelyje. Galbūt nerimo sukels gauta žinia, įvertinimas ar išgirsti gandai. Regis, teks atsakyti už artimų žmonių poelgius arba nuo kažko stengsitės juos apsaugoti. Savaitgalį pajusite pareigą susitvarkyti buitį, tačiau turėsite prisiversti, kad pradėtą darbą galėtumėte pabaigti. Venkite alkoholio, sunkiai virškinamo maisto.

SKORPIONAS

Šią savaitę jus domins tai, kas dvelkia papildomomis pajamomis ir romantika. Seksis vilioti priešingą lytį. Gali tekti tvarkyti piniginius, komercinius reikalus, deklaruoti pajamas. Pasistenkite nerizikuoti srityse, susijusiose su nekilnojamuoju turtu, investicijomis, šeimos gerove. Šiokių tokių netikėtumų galite sulaukti iš meilės objekto ar vaikų. Savaitgalį skatins bendrauti, mokytis, judėti, prekiauti ir kt. Išties būsite aktyvūs. Smagu bus, jei susiorganizuosite romantišką pramogą, pikniką ar pan.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje galite sėkmingai tvarkyti konfidencialius reikalus. Tačiau galite nepataikyti į taktą su aplinkinių, mylimo žmogaus nuotaika. Kilę nesusipratimai abipusiai žeis. Galite nusiminti ir dėl netinkamai išleistų pinigų, kokio nors nuostolio ar susikomplikavusių santykių, nepakankamo dėmesio. Savaitgalį jums rūpės komfortas ir tvarka namuose. Galite įsigyti kažką savo buičiai. Noriai spręsite draugų ir vaikų problemas. Tiktų aplankyti ir tėvus, senelius.

OŽIARAGIS

Šią savaitę kažkieno draugystė, tarpininkavimas, patarimai gali jums pasitarnauti arba patys tai padarysite kažkieno labui. Vis dėlto netrukus jau norėsis ramaus laiko vien sau. Džiaugsitės, jeigu pavyks atsiriboti nuo šurmulio, įtampų. Saugokite savas ir svetimas paslaptis. Savaitgalį jums seksis bendrauti bei užsiimti tuo, ką suplanavote iš anksto. Vis dėlto vienu metu ims labai dominuoti tamsioji jūsų asmenybės pusė, tad galite išprovokuoti nemalonias situacijas. Atsargiai su technika, ugnimi, elektra.

VANDENIS

Šią savaitę nesunkiai seksis megzti pažintis, sudaryti sutartis, susitarti. Svarbu, kad tie susitarimai būtų abipusiai prasmingi. Regis, ramybės neduos finansinės arba seksualinės problemos. Raskite būdų šauniai ir sveikai atsipalaiduoti, pabendraukite su dvasiškai artimais žmonėmis. Savaitgalį rinkitės ramų laisvalaikį be abejotinų kompanijų, jeigu nenorite kaip nors nukentėti. Domins apkalbos, fantazijos, užkulisiniai įvykiai ir jų išgirsite, tačiau patys stenkitės prikąsti liežuvį, neskleisti paskalų. Atsargiai kelyje.

ŽUVYS

Šią savaitę jums turbūt pavyks trumpam pakeisti aplinką ir romantiškai praleisti laisvalaikį. Vis dėlto sklandžiam bendravimui stigs tolerancijos, nuoširdumo. Be to, jūsų pagalbos gali prireikti kolegoms, tėvams, teks uoliai tvarkyti dalykinius ir ūkinius reikalus. Savaitgalį mielai aukosite visuomeniniams renginiams, draugams, sportui su gera kompanija ir pan. Tik nebūkite pernelyg patiklūs ir pasiduodantys kitų įtakai. Atskirkite gerus pasiūlymus nuo niekam tikusių.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis