Gegužės mėnesio horoskopas: kuriam Zodiako ženklui pasiseks labiausiai

Kas mūsų laukia paskutinį pavasario mėnesį – gegužę. Sužinokime!

AVINAS

Darbas ir pinigai. Avinai pagaliau gali lengviau atsikvėpti. Jų ženklu 8 metus keliavęs Uranas nuo gegužės 16 dienos iškeliauja į Jaučio teritoriją. Avinų gyvenime įsivyraus daugiau ramybės ir nuspėjamumo, pagaliau atsiras vietos planavimui. Mėnuo palankus piniginiams reikalams gerinti.

Santykiai. Galimi santykių permąstymai, išvadų darymai. Tai labiau tyrinėjimo, nei naujų galimybių metas. Jei turite slaptą viltį atnaujinti santykius su buvusiu mylimuoju/ąja, tam laikas atėjo. Norintiems įteisinti santykius prasminga tai atidėti vėlesniam laikui.

Sveikata ir bendra savijauta. Turėtumėte jaustis gerai. Galite jausti didelį energijos kiekį, padidėjusią fizinę jėgą ir ištvermę. Todėl tai labai geras laikas sportininkams ar tiems, kurie turi didelių sportinių rezultatų. Gali šiek tiek kamuoti miego sutrikimai.

JAUTIS

Darbas ir pinigai. Šio zodiako ženklo atstovai dar gali pasidžiaugti ramybe iki mėnesio 16 dienos. Vėliau su trenksmu į Jaučio valdas įžengs Uranas. Su juo teks megzti draugystę net 8 metus. Tikrai bus visko ir ypač neplanuoto, netikėto. Nusiteikite kardinalioms permainoms. Po šio laikotarpio tapsite visai kitu žmogumi.

Santykiai. Šiuo metu, visą mėnesį, labiau tinka koncentruotis į santykių puoselėjimą. Kitaip sakant, paanalizuokite savo įprastą elgesio modelį santykiuose, išsiaiškinkite, ką galite ir norite keisti. Dėl santykių nereikia stengtis, leiskite jiems natūraliai vystytis.

Sveikata ir bendra savijauta. Iki mėnesio vidurio pasisaugokite skersvėjų, vis dar galite greitai peršalti. Bendrai, sveikata turėtų būti gera. Laikas palankus stiprinti, tvirtinti ir kitaip puoselėti savo kūną. Nors esate tingūs iš prigimties, sporto naudos niekas neatšaukė.

DVYNIAI

Darbas ir pinigai. Darbuositės pilnu pajėgumu. Jėgų negailėkite, jų pakaks viskam. Darbe ir su vadovu galimos konfliktinės situacijos, kurias lengvai išspręsite pateikdami nestandartinius situacijos paaiškinimus. Piniginiai reikalai gali pagerėti nuo mėnesio vidurio.

Santykiai. Kol kas tam dar neatėjo laikas. Turiu minty, vienišiams reiktų neeikvoti jėgų meilės paieškoms, nes rezultatų tikrai nebus. Esantiems stabiliuose santykiuose didelių pokyčių nežadama. Na, nebent gali tekti pasirūpinti sutuoktinio sveikata, globoti ir rūpintis juo daugiau, nei tai jums įprasta.

Sveikata ir bendra savijauta. Mėnesio pradžia iki vidurio yra sveikatai palanki. Jausitės tikrai gerai, pakylėti ir laimingi. Vėliau Venera išeis į kitą zodiako ženklą, kur išsineš ir laimę. Maždaug iki 22 mėnesio dienos daugiau ilsėkitės, saugokite likusius energijos rezervus. Prieš gimtadienį naudinga skirti laiko vienumai.

VĖŽYS

Darbas ir pinigai. Darbe gan įtemptas metas. Gali būti rimtų nesutarimų, konfrontacijų su vadovybe, kas gali pasibaigti išėjimu iš darbo. Būsite pakankamai impulsyvūs, jūsų reakcijos neįvertintos logiškai ir praktiškai. Būtų puiku gegužę atostogauti, nemalonumai jus aplenktų.

Santykiai. Santuokiniame gyvenime vyraus ramybė ir pasitikėjimas. Na toks pragmatiškas santykis, be išreiktų emocijų ir jausmų proveržių. Kai kurios poros gali nuspręsti įteisinti santykius ir tai jiems geras laikas. Tokiu metu ištarti pasižadėjimai turės ilgalaikes perspektyvas.

Sveikata ir bendra savijauta. Reiktų šiek tiek sumažinti savo veiklą, kad mažiau išnaudotumėte energijos. Paskutiniai mėnesiai iki gimtadienio yra laikomi pačiais silpniausiais energetiškai. Būtent dėl šios priežasties gimtadienio mėnesį jaučiamės silpniausi.

LIŪTAS

Darbas ir pinigai. Darbo reikaluose laukia netikėtos permainos. Tikrai labai netikėtos ir mažiausiai lauktos. Pasiruoškite trenksmui. Bet kokiu atveju, kad ir kaip pakryptų situacija, pamėginkite iš jos paimti maksimumą. O ir kito darbo seniai norėjote ar ne? Finansinė situacija žada likti stabili. Tokia, kokia buvo.

Santykiai. Nuo gegužės vidurio labai aiškiai pajusite, kaip pasikeitė jūsų partnerio, sutuoktinio elgesys. Iš nenuspėjamo suaugusiojo su paauglio siela savo namuose išvysite tą, su kuriuo prieš kurį laiką sumainėte aukso žiedus. Tai reiškia, kad jums ir vėl teks prisitaikyti prie naujos situacijos.

Sveikata ir bendra savijauta. Būkite budrūs ir atsargūs tiek buityje, tiek darbe, tiek kelyje. Iki gegužės 17 dienos yra traumų rizika. Saugokite save. Yra dar vienas nelabai palankus parodymas jūsų sveikatai: gali atsinaujinti senai pamirštos ligos, kamuoti kaulų ar dantų skausmai. Mėnuo palnkus laikytis dietos.

MERGELĖ

Darbas ir pinigai. Gegužės pradžia – lyg paruošiamieji darbai naujam startui. Pasiruoškite jam nuo mėnesio vidurio. Laikas geras įgyvendinti savo sumanymus darbe, profesinėje veikloje. Būsite ypač matomi, todėl drąsiai veikite. Po sudėtingo balandžio piniginiai klausimai turėtų išsispręsti, pati finansinė situacija stabilizuosis.

Santykiai. Esantiems stabiliuose ir pastoviuose santykiuose mėnuo gali atnešti audrų. Žvaigždės nurodo suaktyvėjusį flirto, erotikos poreikį, kurie gali būti realizuoti nuošalyje. Tokia situacija labiau palanki vienišiams. Ore tvyros meilės ir aistrų energija.

Sveikata ir bendra savijauta. Jūsų sveikatai mėnuo geras. Nėra jokių negatyvių planetų padėčių jūsų savijautos atžvilgiu. Patarimas būtų banalus: gyvenkite ir toliau sveikai maitindamiesi ir saikingai sportuodami. Jūs tai puikiai mokate.

SVARSTYKLĖS

Darbas ir pinigai. darbo reikalais teks daug ir dažnai važinėti. Galima trumpa komandiruotė ar stažuotė. Piniginiai reikalai vis dar gali ryškiai gerėti. Žvaigždės nurodo pajamų didėjimą per užsienį, užsieniečius, eksportą/ importą. Reiktų pakontroliuoti padidėjusį išlaidavimą, kitaip sąskatoje visai nieko neliks.

Santykiai. Esate kamuojami nepagrįstų baimių, dėl kurių stabdote save. Laimė ateina pas tuos, kurie įsiklauso į savo poreikius ir norus. Turintieji porą gali patirti konfliktų. Žvaigždės sako, kad jūsų tėvai turės pretenzijų jūsų antrąjai pusei. Likite ištikimi savo norams, nepasiduokite spaudimui.

Sveikata ir bendra savijauta. Visą mėnesį sveikata išliks stabili. Žvaigždės nurodo pakankamai ramų ir subalansuotą emociškai laikotarpį, kurio metu galėsite atgauti praėjusiais mėnesiais prarastas jėgas. Yra nedidelė apsinuodijimų rizika. Atsakingai rinkitės maisto produktus, valgykite namuose pagamintą maistą.

SKORPIONAS

Darbas ir pinigai. Mėnuo sėkmingas konsultantams, teisininkams. Visiems kitiems darbo srityje naujų vėjų nenumatoma. Finansinė situacija gali kelti nerimą. Yra nuorodų, jog jausitės nesaugūs, jus gali kamuoti baimės, kad pritrūksite pinigų. Labai stiprus emocinis nusiteikimas piniginiuose reikaluose visą mėnesį.

Santykiai. Nors jauisitės pasaulio valdovais, santykių pusėje antklodę labiau trauks partneris. Išreikštas santuokinio partnerio egoizmas gali pareikalauti atsisakyti tam tikrų asmeninių ambicijų. Vienišiams galimas platoniškas ryšys, slapta aistra.

Sveikata ir bendra savijauta. Jūsų sveikata ženkliai gerės nuo mėnesio vidurio. Pasijusite lengviau. Nerimas, padidintas dirglumas, miego problemos paliks jus. Gegužę galite priaugti svorio. Savęs apriboti dieta nepavyks, atidėkite tai kitam laikotarpiui.

ŠAULYS

Darbas ir pinigai. Pasikeitimai labiausiai tikėtini nuo mėnesio antros pusės. Iki tol tiesiog dirbsite tai, kas jums yra įprasta. Antra gegužės pusė žada pozityvias permainas darbo vietose ar net pareigose. Žvaigždės numato galimą pakilimą pareigose. Finansinė situacija gera verslininkams, investuotojams.

Santykiai. Geras laikas, žadantis malonias akimirkas, romantikos pliūpsnius. Ir tai liečia stabilias poras, daug metų kartu leidžiančius sutuoktinius. Vienišiams galimos pažintys, kurios baigsis ilgalaikiais santykiais.

Sveikata ir bendra savijauta. Pakankamai geras laikas. Fizinė ir emocinė sveikata išliks stabili. Išvesti jus iš pusiausvyros nebus paprasta. Jei atsitiktų taip, kad vis tik susirgtumėte, žvaigždės žada greitą pasveikimą.

OŽIARAGIS

Darbas ir pinigai. Vis dar tęsiasi palankus laikotarpis. Ieškantys svajonių darbo bus maloniai nustebinti. Ketinantys imtis verslo gali tai drąsiai planuoti. Kad ir kokia būtų jūsų darbinė situacija, ten žadamos tik pozityvios permainos. Tuo pačiu keisis ir jūsų piniginiai reikalai.

Santykiai. Pirmąją gegužės pusę žadama romantika, meilės susitikimai, flirtas. Laikas palankus tiems, kurie pasiilgo meilės ir jausmų pliūpsnių. Jums patiems reiktų mokytis minkštumo, švelnumo. Dėl savo valdingo ir kontroliuojančio būdo galite lengvai prarasti jums svarbius santykius.

Sveikata ir bendra savijauta. Būkite atsargūs kelyje, yra traumų rizika. Gegužę būsite šiek tiek išsiblaškę, jums trūks koncentracijos. Dėl šios priežasites gali stiprėti nervingumas, dirglumas. Labai gerai balansuoja ir įžemina joga ar darbas su žeme.

VANDENIS

Darbas ir pinigai. Mėnuo palankus dėstytojams, mokslininkams, juristams. Likusiems įprastas ir stabilus. Jei turite minčių padirbėti užsienyje, laikas tai planuoti. Tikėtini sutarčių pasirašymai dėl naujų finansinių projektų. Bendrai, visą mėnesį daug kalbėsite apie pinigus.

Santykiai. Meilės reikalams palanki antra mėnesio pusė. Nusiteikite romantikai ir flirtui. Iki to momento verta gerai apmąstyti savo prioritetus ir išsiaiškinti, kokių santykių norite. Taip išvengsite nereikalingo blaškymosi tarp įsipareigojimų ir laisvės.

Sveikata ir bendra savijauta. Gegužė – pakankamai įtemptas mėnuo, ypač pirmoji jo pusė. Jausitės lyg ribojami aplinkybių, naujam proveržiui trūks vidinio pasitikėjimo ir motyvacijos. Būtų puiku, jei daugiau laiko skirtumėte sportui. Jis padeda atsikratyti destruktyvios įtampos.

ŽUVYS

Darbas ir pinigai. Ypač plankus mėnuo dirbantiems internetu, IT specialistams, blogeriams, astrologams ir visiems tiems, kurie užsiima netradicine veikla. Mėnuo žada didelius darbinius krūvius, kuriems įveikti skirsite visas savo jėgas. Palanku ieškoti naujų pajamų šaltinių.

Santykiai. Gegužė skirta kitiems reikalams. Meilė ir romantika jums rūpes mažiausiai. Žvaigždės žada trumpalaikį flirtą kelionės metu, kitame mieste ar su kaimynu. Bet tai tik emocija, nieko rimto tai nežada.

Sveikata ir bendra savijauta. Nuo gegužės vidurio gali kilti sveikatos problemų. Problema gali būti vidinis nepasitenkinimas, pykitis, kuriuos kaupsite savyje, vengsite išreikšti. Kad to išvengtumėte, išsakykite tai, kas kelia nepasitenkinimą. Taip pat puikiai išlaisvina iš kūno įtampų sportas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis