Savaitės horoskopas: nepasitikėkite aklai sėkme

Astrologinė prognozė kitai savaitei, gegužės 14-20 dienoms.

AVINAS

Ši savaitė gali būti sudėtinga. Regis, peržiūrėjimo ir apskaičiavimų pareikalaus finansiniai reikalai, komercinės sutartys arba teks spręsti technines problemas. Būkite atsargūs, kad netektų gailėtis dėl savo neapdairumo. Regis, savo postringavimais darysite įspūdį kai kuriems asmenims. Savaitgalis bus šeimyniškas. Jei su namiškiais santykiai geri, ir jausitės gerai. Tačiau, jei kas nors bandys jus spausti, konfliktai neaplenks. Suteikite šalia esantiems gerų emocijų, kuo nors palepinkite, ir debesys išsisklaidys.

JAUTIS

Šią savaitę racionaliai planuokite savo veiksmus ir nepasitikėkite akla sėkme. Tai, ką mėginsite įteigti kitiems, kaip traktuosite informaciją, nebūtinai atitiks objektyvią tiesą. Prisiimdami naują atsakomybę, turite būti įsitikinę, kad sugebėsite pateisinti kitų pasitikėjimą. Tikėtina, kad susidursite su materialinėmis problemomis arba su kliūtimis dėl transporto, ryšių sutrikimų. Jei aktualu, nevenkite susitvarkyti nuosavybės reikalų. Jei kur nors išvykstate savaitgaliui, nelėkite lyg be galvos. Tikėtinas meilės nuotykis.

DVYNIAI

Šią savaitę bus nelengva susitarti su kitais. Situacija bus neprognozuojama. Dažnai norėsis pabūti vienumoje su savo mintimis, pailsėti nuo šurmulio, įsiklausyti į vidinį balsą. Nuo savaitės vidurio jau palanku būtų brandinti naujus planus. Nors jūsų emocijos ir toliau banguos kaip jūra, mąstysite vis racionaliau. Vis dėlto, jei per daug sau leidote finansine prasme, gali kilti problemų. Jūsų viltys, susijusios su norimu įsigyti daiktu, dovana, pasipelnymu, šį savaitgalį gali iš dalies realizuotis. Vis dėlto rizikuokite saikingai.

VĖŽYS

Šią savaitę galimas nemalonus pokalbis, nesusipratimas arba papildomi reikalavimai. Asmuo, kurį laikėte draugu, gali pasielgti klastingai ar tiesiog jums nenaudingai. Būsite nusiteikę ieškoti kaltų. Pasistenkite atskirti melą ir saviapgaulę nuo realybės. Atgaivos teiks rami aplinka, galimybė plaukti pasroviui ir kartu jaustis saugiai. Venkite svaigalų, abejotinų kompanijų. Jeigu savaitgalį išvengsite kivirčų su oponentais ar valdingais asmenimis, patirsite gerų įspūdžių. Staiga galite kažkuo susižavėti.

LIŪTAS

Šią savaitę geriau seksis tiems, kurie nebijo darbo ir iššūkių. Galimas neplanuotas pokalbis su įtakingu asmeniu, o gal ir su aršiu oponentu. Nesistenkite bet kokia kaina atrodyti pranašesni už kitus. Nepasiduokite provokacijoms. Savaitei įpusėjus, turbūt rasite progų ir laiko pasidžiaugti bendraminčių draugija. Galima aktuali informacija iš užsienio. Venkite abejotinų eksperimentų, galinčių pakenkti kūnui ir sielai. Savaitgalį leiskite sau atsipūsti nuo darbų, pareigų. Regis, domins dvasinės praktikos, vidinės transformacijos.

MERGELĖ

Šią savaitę jums rūpės ir globaliniai reikalai, ir asmeninė karjera, mokslo aktualijos. Su nerimu lauksite rezultatų, atsakymų. Jei turite bylinėtis, vykti į komandiruotę, susitikti su užsieniečiais, specialistais, gali iškilti nenumatytų keblumų. Laimei, dirbti bei atsigauti po darbo padės flirtai, diskusijos. Abejotinų pramogų vis dėlto geriau būtų atsisakyti. Saugokite vaikus, mylimą žmogų, nes jų tyko pavojai. Savaitgalį turbūt susitiksite su žmonėmis, kurių pasiilgote, arba gausite svarbių žinių. Domins renginiai, kelionės.

SVARSTYKLĖS

Ši savaitė žada stiprių įspūdžių bei pojūčių. Bus dalykų, dėl kurių labai nerimausite. Galbūt sužinosite nelinksmą žinią arba netikėtai paaštrės kai kurios finansinės, skolų, vaikų problemos. Be reikalo eikvosite laiką bei energiją, jeigu mėginsite įrodyti savo tiesą, apeliuosite tik į asmeninius nuopelnus. Nuo savaitės vidurio vis labiau domins kelionės, tarptautiniai renginiai, egzaminai ir pan. Savaitgalį būsite labai užsiėmę, jei tenka dirbti, organizuoti talką, renginį. Viską atpirks gautas dėmesys, finansinė nauda.

SKORPIONAS

Šią savaitę ne viskas sklandžiai klostysis. Jausite kai kurių žmonių priešiškumą. Valdykite savo emocijas, nepasiduokite pykčio protrūkiams. Saugokitės gamybinių avarijų, ugnies. Regis, daug galvosite apie pinigus, mokesčius, įmokas. Rūpės ir svetimos skolos bei naudos. Kažkam pavydėsite, gal net slapta kenksite. Tačiau ir apie jus gali būti paskleista negatyvi informacija. Savaitgalį galimi netikėtumai dėl ne taip suprastos informacijos ar jos trūkumo. Tikėtinas intriguojamas pasiūlymas, pažintis su užsieniečiu.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje ypač aktualūs gali būti sveikatos klausimai. Regis, ieškosite informacijos apie reikiamus tyrimus, gydymą, reabilitaciją ar profilaktiką. Būkite atsargesni dirbdami su techniniais prietaisais, elektra bei vairuodami. Jeigu laukiate atsakymo dėl darbo, jis nebūtinai nudžiugins. Konkurencijos motyvas turėtų sustiprėti. Labiau saugokite ir svetimą, ir savo turtą, pinigus. Savaitgalį jus itin domins nepigios prekės ir paslaugos arba kursite originalius verslo planus. Idėjų išties gali būti gerų.

OŽIARAGIS

Šią savaitę jums teks labiau susirūpinti savo atžalų elgesiu ar pasiekimais. Vaikai gali prikrėsti eibių, už kurias atsakysite jūs. Darbe būsite gana veiklūs, tik nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi. Jei atsiras papildomo darbo, nederėtų išsisukinėti. Tam tikrą pavojų gali kelti konkurentai arba jums taip atrodys. Galimas komplikuotas tarpininkavimas, stringančios derybos. Savaitgalį jums norėsis kontroliuoti kitus žmones, primesti savo valią, planus. Verčiau džiuginkite maloniomis staigmenomis savo vaikus, mylimą žmogų.

VANDENIS

Šią savaitę sunkoka bus suderinti darbo ir kitus reikalus. Būsite dirglūs, neramūs. Galite susidurti su grubiais žmonėmis, patirti traumą. Venkite azartinių žaidimų, abejotinų meilės nuotykių. Saugokite nuo pavojų vaikus, atkreipkite dėmesį į šeimos narių emocinę būklę, sveikatą. Darbe nieko nedarykite atmestinai, kad nekiltų problemų. Savaitgalį kils ūpas dailiau susitvarkyti savo aplinką, įsigyti modernesnių daiktų. Jei koreguosite asmeninį įvaizdį, pavyks tapti stilingesniems. Netikėtai galite įsigyti gyvūną.

ŽUVYS

Šią savaitę jums vertėtų peržiūrėti planus, paieškoti aukso vidurio ten, kur būtina suderinti interesus. Gali kilti problemų dėl neteisingai suprastos informacijos. Daugumoje sričių bus per daug emocijų, blaškymosi, smulkių rūpesčių, todėl ne viskas pavyks. Vertėtų pagalvoti apie permainas. Pravartu didesnį dėmesį skirti šeimai, namams, grožio puoselėjimui, nusipirkti ar pasigaminti kažką gražaus. Savaitgalį sugebėsite su bet kuo dėl bet ko susitarti. Vis dėlto neaišku, ar vėliau bus laikomasi tų susitarimų, pažadų.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis