Astrologinė prognozė gegužės 15-ajai: horoskopai, vardadieniai

Gegužės 15-oji - Steigiamojo Seimo diena; Tarptautinė šeimos diena; Šv. Izidorius, sėjos pabaiga.

1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba Vilniuje priėmė nutarimą dėl Nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo. Teisiškai valstybė pripažinta tik 1920 m. gegužės 15 d., kai buvo paskelbta Steigiamojo Seimo rezoliucija. Tad ši data svarbi valstybei.

Gegužės 15-oji - Šeimos diena. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 metų.

Šią dieną nuo senovės lietuviai pabaigdavo sėjos darbus, o lauko pakraščiuose ant kuolo pamaudavo raguočio kaukolę. Tikėta, kad taip laukai bus apsaugoti nuo nemalonių. Į Lietuvą atėjus krikščionybei, ši diena paskelbta Izidoriaus varduvėmis. Šv. Izidorius laikomas artojų globėju. Tikėta, kad jis padeda dirbti laukų darbus. Izidorius skulptūrose būdavo vaizduojamas su šiaudine skrybėle ant galvos, drobiniais marškiniais ir su sėtuve rankose. Kartais jis vaizduotas ariantis dviem arkliais ir iš paskos lydimas angelo. Šv. Izidorius (1070-1130) gimė Madride. Visą gyvenimą jis tarnavo pas ūkininkus, išgarsėjo doru gyvenimu ir atsidavimu kitiems. Po mirties buvo paskelbtas šventuoju.

Gegužės penkioliktoji, antradienis - 135-oji metų diena (antroji 20-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 230 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Algedas, Jaunutė, Izidorius, Sofija, Sofronija, Žygvilas, Žygvilė;

rytoj: Bitė, Debora, Melita, Ubaldas, Vaidmantas, Vaidmantė;

poryt: Bazilė, Gaila, Gailas, Gailė, Nedinga, Nerdingas, Paskalis, Virkanta, Virkantas, Virdvaldas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.15, leidžiasi 21.16. Dienos ilgumas - 16.01.

Šiandien - devintoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Jaučio ženkle.

**************

Astrologinė prognozė gegužės 15-ajai, antradieniui

AVINAS. Tikriausiai būsite priversti reikalauti to, kas jums priklauso - atlygio už darbą, piniginės kompensacijos, socialinės išmokos ar pan. Nelengva bus apginti savo interesus, bet jei nieko nedarysite, tikrai pralošite.

JAUTIS. Tai, ką mėginsite įteigti kitiems, kaip traktuosite informaciją, nebūtinai atitiks objektyvią tiesą ir labiausiai remsis jūsų norais. Tačiau prisiimdami naują atsakomybę, turite būti įsitikinę, kad sugebėsite pateisinti kitų pasitikėjimą.

DVYNIAI. Šiandien palanku būtų brandinti naujus planus. Gerai apmąstykite situaciją, įsiklausykite į savo vidinį balsą. Jei savyje išgirsite stabdymo signalą, tuomet dar neskubėkite priimti sprendimų, išvadų.

VĖŽYS. Būsite nusiteikę ginti savo interesus, ieškoti kaltų ir atsakingų, o kartu - pritariančių ir palaikančių. Daug patarimų sulauksite iš draugų, pažįstamų, bet ne visais jais bus įmanoma pasinaudoti.

LIŪTAS. Nesistenkite bet kokia kaina atrodyti pranašesni už kitus, neteikite tiek daug reikšmės savo įvaizdžiui ir trumpalaikei šlovei, nebent norėtumėte pelnyti arogantiško pasipūtėlio etiketę. Mokykitės pastebėti ir kitų privalumus. Atsargiai kelyje.

MERGELĖ. Tikėtinos kelionės, susijusios su visuomeninių klausimų sprendimu, moksliniais tyrimais, kitokios atsakingos profesinės komandiruotės. Jose gali iškilti nenumatytų keblumų. Su nerimu lauksite kažkokių rezultatų, atsakymų.

SVARSTYKLĖS. Bus dalykų, dėl kurių smarkiai nerimausite. Galbūt sužinosite nelinksmą žinią arba netikėtai paaštrės kai kurios finansinės, skolų problemos. Galite pasijusti sutrikę dėl kitų žmonių nepatikimumo, godumo.

SKORPIONAS. Diena bus gana neharmoninga. Jausite kai kurių žmonių priešiškumą, nepasitenkinimą. Stenkitės išlikti diplomatiški, pareigingai vykdykite pavestus darbus ir nedramatizuokite smulkių nesklandumų. Saugokitės gamybinių avarijų, ugnies.

ŠAULYS. Jums šiandien bus sunku įtikti, daug reikalausite iš kitų ir savęs. Nuotaiką gadins suvokimas, kad negalite pakeisti aplinkinės tvarkos ar užčiaupti tų, kurių kalbos jus nervina. Regis, darbovietėje ir namie reikalai nejudės taip, kaip norėtųsi.

OŽIARAGIS. Rūpesčių galite turėti per vaikus ir artimuosius. Pasistenkite neįžeisti kitų žmonių, nereikalauti neįmanomų dalykų. Neverta imtis darbų, kurių negalėsite šiandien užbaigti. Saugokitės traumų.

VANDENIS. Būsite dirglūs, neramūs. Galite susidurti su grubiais žmonėmis, patirti traumą. Tačiau nauja ar papildoma veikla gali praplėsti jūsų galimybes. Pagalvokite apie numatomų reformų prasmingumą.

ŽUVYS. Galite turėti problemų dėl neteisingai suprastos informacijos, kitų žmonių minčių bei norų. Išties daug lems mokėjimas naudotis informacija, orientuotis virtualioje erdvėje. Būkite itin dėmesingi vaikams, artimiesiems.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis