Horoskopas gegužės 18-ajai: ko tikėtis?

Savo vardadienius šiandien švenčia Erdmantas, Erdmantė, Erdmas, Erdmilė. Erikas, Julita, Rytė, Venancijus, Venantas.

Gegužės 18-oji - Tarptautinė muziejų diena.

Gegužės aštuonioliktoji, penktadienis - 138-oji metų diena (penktoji 20-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 227 dienos.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.10, leidžiasi 21.21. Dienos ilgumas - 16.11.

Šiandien - ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Jaučio ženkle.

**************

Astrologinė prognozė gegužės 18-ajai, penktadieniui

AVINAS. Diena bus nelengva. Būsite labai jautrūs aplinkos poveikiui. Nusimato rūpesčiai dėl nekilnojamojo turto, pinigų, pelno dalies ar nuostolių padengimo. Nederėtų piktnaudžiauti kitų pasitikėjimu ir pataikauti savo silpnybėms.

JAUTIS. Šiandien tikėtini nesusipratimai santykiuose su artimos aplinkos žmonėmis Tai galima įveikti draugiškai pabendravus, o gal - kažko atsiprašius, pamaloninus maža dovanėle. Atsakingiau vertinkite informaciją, neskleiskite apkalbų.

DVYNIAI. Šiandien nederėtų švaistytis pažadais, prisiimti per daug įsipareigojimų. Objektyviai įvertinkite savo finansinę padėtį, neišlaidaukite, tačiau nebūkite savanaudiški, jei reikia pasistengti dėl artimų žmonių.

VĖŽYS. Nesielkite lengvabūdiškai, aplaidžiai ar savanaudiškai profesiniuose ir asmeniniuose reikaluose - tai neliks neįvertinta. Peržiūrėkite savo idealus, planus, pasistenkite atsisakyti to, kas nėra pakankamai prasminga ir moralu.

LIŪTAS. Tikriausiai jausite slaptas pinkles, užkulisinius žaidimus. Nepasiduokite jokioms provokacijoms. Jei turite laisvo laiko, tiktų nueiti į teatrą, parodą ar paskaityti filosofinę knygą. Venkite abejotinų eksperimentų, galinčių pakenkti kūnui ir sielai.

MERGELĖ. Būsite linkę dirbti kolektyviai. Tačiau gali prireikti rimtų argumentų, bendraujant su dalykiniais partneriais, vadovybe. Abejotinų pramogų, susitikimų geriau būtų atsisakyti. Saugokite vaikus, mylimą žmogų, nes jų tyko pavojai.

SVARSTYKLĖS. Užgrius nenumatytų darbų našta. Ir šiaip jausite nemažą įtampą. Nepasitenkinimą gali reikšti kolegos, viršininkai, namiškiai. Be reikalo eikvosite laiką bei energiją, jeigu mėginsite įrodyti savo tiesą, apeliuosite į asmeninius nuopelnus.

SKORPIONAS. Šiandieną nekelkite gyvenimui bei aplinkiniams ypatingų reikalavimų. Jei turėsite reikalų su užsieniečiais ar su solidžiais veikėjais, valdininkais, pasirenkite rimtiems pokalbiams. Antraip jūsų argumentai gali pasirodyti per silpni ar per grubūs.

ŠAULYS. Nebūkite pernelyg savininkiški ir kritiški - tiek santykiuose su žmonėmis, tiek kalbant apie daiktus. Priimkite aplinkinius su visais jų trūkumais ir ydomis. Labiau saugokite tiek svetimą, tiek savo turtą, pinigus.

OŽIARAGIS. Pavojų gali kelti konkurentai arba žmonės, kuriuos jūsų veiksmai, poelgiai verčia jaustis nesaugiai, neįvertintai. Galimas komplikuotas tarpininkavimas, derybos. Santykiai su namiškiais taip pat bus nelengvi.

VANDENIS. Diena bus įtempta. Reikėtų itin saugoti sveikatą. Darbe nieko nedarykite atmestinai, kad nekiltų problemų. Jums gali pakenkti užkulisinės intrigos, nešvarūs slapti žaidimai.

ŽUVYS. Nekoks metas aiškintis meilės santykius, reikšti pretenzijas, kelti pavydo scenas. Negalėsite atsiginti nuo smulkių rūpesčių ir nesibaigiančių išlaidų. Pravartu šiek tiek pagalvoti apie permainas ir pernelyg jų nebijoti.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis