Astrologinė prognozė gegužės 22-ajai: horoskopai, vardadieniai

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alda, Aldas, Aldis, Aldona, Aldonas, Alena, Eimantas, Elena, Ilona, Julė, Julija, Rita.

Gegužės 22-oji - Tarptautinė biologinės įvairovės diena. Ją 2000 m. gruodžio 20 d. paskelbė Generalinė Asamblėja. Šią dieną buvo priimta biologinės įvairovės konvencija.

Šventės metu įvairiose pasaulio šalyse visuomenė supažindinama su augalijos įvairove. Šventė Lietuvoje švenčiama nuo 2001 m.

Gegužės dvidešimt antroji, antradienis - 142-oji metų diena (antroji 21-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 223 dienos.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.04, leidžiasi 21.28. Dienos ilgumas - 16.24.

Šiandien - pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Astrologinė prognozė gegužės 22-ajai, antradieniui

AVINAS. Aktyviai bendrausite, flirtuosite su priešinga lytimi. Rasite bendrą kalbą netgi su išdykusiais vaikais. Galite pasižymėti protiniuose žaidimuose, kūrybiniuose konkursuose, sporto srityje.

JAUTIS. Galite atkurti santarvę, gerus santykius, jei tik pasistengsite suprasti kitus žmones. Nederėtų nuleisti rankų arba užsispirti, jei įvyko nedidelis nesusipratimas. Nuoširdumu galite daug laimėti.

DVYNIAI. Aktualūs bus su žiniasklaida, korespondencija, prekyba, reklama, ryšiais susiję reikalai. Gali būti, kad susidursite su kliūtimis dėl transporto ar ryšių sutrikimų. Arba tiesiog rūpinsitės techniniais reikalais ir tam naudosite įgytas žinias.

VĖŽYS. Palankus metas nuosavybės ir verslo reikalams. Sieksite susikurti tvirtesnį materialinį pagrindą, gauti kreditą ar kažką svarbaus įsigyti. Jums turėtų pavykti.

LIŪTAS. Seksis bendrauti, pasireikšti kūrybiškai ir intelektualiai. Galite gauti naudingą ir praktišką patarimą, vertingą pasiūlymą. Iš esmės jums viskas klosis kuo puikiausiai, jei tik sugebėsite kontroliuoti savo emocijas bei žodžius.

MERGELĖ. Galvosite ir kalbėsite apie susipainiojusį, neaiškų reikalą. Jūsų suvokimas gali būti labai subjektyvus. Tačiau meilės reikaluose jums puikiai seksis, ypač jeigu išvengsite svetimų akių, viešumo. Nepiktnaudžiaukite alkoholiu, vaistais.

SVARSTYKLĖS. Jumyse prabus didesnis smalsumas, žinių troškimas. Gali išsiplėsti jūsų draugų, pažįstamų ratas. Arba tiesiog susitiksite žmogų, kurio seniai nematėte ir kuris turi kuo nustebinti.

SKORPIONAS. Galimi pokalbiai su kolegomis, pareigūnais, valdininkais. Tikėtina reikšminga informacija. Jei ja pasinaudosite, galite praturtėti. Palanku planuoti su karjera, vadovavimu, studijomis susijusius reikalus.

ŠAULYS. Nusimato susitikimai, kurie praturtins jus intelektualiai arba dvasiškai. Planai, susiję su kelione, užsieniu, publikacijomis, mokslu, karjera, tam tikra prasme turėtų realizuotis.

OŽIARAGIS. Kils naujų idėjų, susijusių su investicijų ar verslo galimybėmis. Dėl pažįstamo žmogaus įsikišimo gali įvykti tai, ko nesitikite. Tai nebūtinai nudžiugins. Nusimato meilės pagundos.

VANDENIS. Neskubėkite nutraukti sutarties arba santykių su jums svarbiu žmogumi. Jei labai pasistengsite, pasitelksite į pagalbą tarpininkus, galite pasiekti palankų susitarimą jums aktualiu klausimu.

ŽUVYS. Ir dalykine, ir kūrybine prasme tai turėtų būti naudinga, rezultatyvi diena. Tačiau šiokių tokių rūpesčių gali sukelti su šeimos nariais, vaikais susiję klausimai. Jei liks laiko, po darbo noriai imsitės aktyvios veiklos ir savo namų ūkyje, sodyboje ar kt.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis