Gegužės 23-oji: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia Deziderijus, Gertaras, Gertarė, Gertas, Gertautas, Gertautė, Gertys, Ivona, Kilmantas, Kilmantė, Kilmina, Kilminas, Tautvyda, Tautvydas, Tautvydė, Žydrūnas, Žydrūnė.

Gegužės dvidešimt trečioji, trečiadienis - 143-ioji metų diena (trečioji 21-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 222 dienos.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.02, leidžiasi 21.30. Dienos ilgumas - 16.28.

Šiandien - antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Astrologinė prognozė gegužės 23-iajai, trečiadieniui

AVINAS. Jeigu ne darbas, tai sveikata šiandien taps svarbiausia aktualija. Venkite nekokybiško maisto, alkoholio, prisilaikykite dietos. Kažkas gali sutrikdyti jūsų pasirengtą darbų planą.

JAUTIS. Šiandien nestigs darbo ir bendravimo ir juo labiau, kuo populiaresni esate. Galite būti viliojami į avantiūras. Labiau pasaugokite savo atžalas nuo galimų pavojų, o ir patys atsakingiau rinkitės laisvalaikio pramogas.

DVYNIAI. Nepasiduokite jokioms provokacijoms, išlikite taktiški, santūrūs, antraip galite nemažai prarasti. Nepatartini oficialūs vizitai, pokalbiai su vadovybe. Verčiau tęskite įprastus nesudėtingus darbus, susitvarkykite namus.

VĖŽYS. Ši diena bus palankesnė mokslui, intelektiniams ir dvasiniams ieškojimams. Išties verta rimtai patyrinėti dominančią sritį, susikoncentruoti į problemą, kad rastumėte teisingą atsakymą.

LIŪTAS. Gali atsirasti netikėtų galimybių įsigyti ar parduoti nekilnojamojo turto arba kils idėjų, kaip jaukiau ir gražiau susitvarkyti savo buitį. Tik nesistenkite gauti to, kas jums nepriklauso, neišnaudokite kitų ir patys nesileiskite išnaudojami.

MERGELĖ. Nusimato debatai dėl pinigų ir santykių. Didelį spaudimą pajusite, jei turite įsipareigojimų ir juos vilkinate. Pasistenkite, kad žmogus, kuris jus remia, neliktų apviltas.

SVARSTYKLĖS. Kils neblogų idėjų, jomis rasite ką sudominti, suintriguoti. Tačiau gali atsirasti keisčiausių kliūčių, gandų, intrigų. Ką bedarytumėte, galvokite apie galimus padarinius.

SKORPIONAS. Diena žada įdomius susitikimus, meilės pagundas. Galbūt paaiškės, kad žmogus, kurį laikėte draugu ar gerbėju, turi šiek tiek kitokių, nei manėte, motyvų bei interesų.

ŠAULYS. Darbas atims nemažai jėgų, tačiau taps aiškiau, ko turite siekti, į ką orientuotis. Sulauksite neblogų pasiūlymų, tačiau pasitikslinkite dėl jų realumo.

OŽIARAGIS. Ši diena tikriausiai parodys, kas buvo teisus, o kas tik įsivaizdavo toks esąs. Jei pralaimėsite, mokėkite tai pripažinti ir pasidžiaugti kitų sėkme. Nederėtų paskubomis griebtis naujų projektų, leistis į kelionę.

VANDENIS. Galite pasižymėti nelabai protingais finansiniais sprendimais arba tiesiog turėsite nemažų išlaidų. Pasistenkite atsakingiau elgtis su bendrais ir svetimais pinigais, nuosavybe.

ŽUVYS. Prieštaringa diena, persipins geros ir blogos įtakos. Gali išryškėti anksčiau tik įtariamas nepasitikėjimas arba nenoras leisti jums įgyvendinti tikslus. Tai, kas atrodys jau jūsų rankose ir valioje, staiga gali pamėginti išslysti.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis