Astrologinė prognozė gegužės 25-ajai: horoskopai, vardadieniai

Savo vardadienius šiandien švenčia: Almanta, Almantas, Almantė, Alvyda, Alvydas, Grigalius, Grigas, Danutė, Urbonas.

Gegužės 25-oji - Tarptautinė Afrikos diena. Tarptautinė dingusių vaikų diena. Europinė kaimynų diena.

Gegužės 25-ąją UNESCO yra paskelbusi Afrikos išsilaisvinimo diena, kuri dabar jau vadinama Tarptautine Afrikos diena ir švenčiama daugybėje šalių. Lietuvoje Tarptautinė Afrikos diena minima nuo 1998 m. Jos metu UNESCO iniciatyva atidaromos Afrikos kultūros, nuotraukų parodos, rengiami afrikietiškos muzikos koncertai.

Tarptautinė dingusių vaikų diena Seimo iniciatyva 2006 metais įtraukta į atmintinų dienų sąrašą. Jos tikslas - ne tik užjausti tuos, kurių vaikai dingo be žinios, bet ir skatinti užkirsti kelią šiam reiškiniui.

Europos kaimynų diena skirta skatinti bendravimą ir socialinį solidarumą. Renginys tą pačią dieną bus organizuojamas visoje Europoje. Juo siekiama, kad Europos žmonės geriau pažintų vieni kitus. Žmonės raginami tiesiog savo kieme, gatvėje ar sode suruošti nedidelę šventę.

Gegužės dvidešimt penktoji, penktadienis - 145-oji metų diena (penktoji 21-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 220 dienų.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.59, leidžiasi 21.33. Dienos ilgumas - 16.34.

Šiandien - ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Astrologinė prognozė gegužės 25-ajai, penktadieniui

AVINAS. Galite įsivelti į meilės trikampio peripetijas. Tuomet laukia pavydo scenos, santykių aiškinimasis. Kita vertus, neblogai seksis, jei mokėsite prisitaikyti įvairiose situacijose. Gera diena interesų derinimui.

JAUTIS. Gali iškilti persikvalifikavimo, įsidarbinimo klausimas. Regis, užsitarnausite didesnį vadovų palankumą. Galite nusipirkti reikalingą daiktą, skirtą darbovietei ar namų ūkiui.

DVYNIAI. Ši diena nepagailės kūrybinio polėkio, tad kai kuriems pavyks savo jausmus, širdgėlą ar viltis paversti meno kūriniais. O galbūt atsiradusį energijos perteklių išliesite sportuodami, lavindami vaikus ir pan.

VĖŽYS. Emocinį polėkį galite patirti dėl santykių su asmeniu, kuriam esate neabejingi. Nusimato pagunda keisti gyvenamąją vietą ar būstą, keisti sąlygas, gerinti dizainą. Geriau būtų neskubėti ir be blaškymosi apsispręsti, ko norite jūs ir jūsų šeimos nariai.

LIŪTAS. Diena turėtų būti nebloga. Seksis sklandžiai bendrauti, demonstruoti žinias, reklamuotis, dirbti protinį darbą ir pan. Galimas viliojamas pasiūlymas, gera naujiena.

MERGELĖ. Rūpės stambūs pirkiniai, galbūt pavyks nusipirkti išsvajotą daiktą, dėl ko nors palankiai susiderėti. Galbūt jums bus suteikta naudinga paslauga. Tikėtini ir įsimintini susitikimai, ypatingos pažintys.

SVARSTYKLĖS. Nuo jūsų nuotaikos ir elgesio šiandien labai daug kas priklausys. Jūsų pasitikėjimas savimi, draugiškumas arba kaprizingumas, šiurkštumas veiks visus aplinkinius. Jie savo ruožtu reaguos atitinkamai.

SKORPIONAS. Neaiški situacija, apkalbos, negalėjimas apsispręsti aktualiu klausimu gali sukelti nerimą. Atsipalaiduokite - jūsų pasąmonė gali padiktuoti genialių išeičių. Galbūt pavyks pademonstruoti meninį skonį, talentą, ypatingą įžvalgą.

ŠAULYS. Šiandien jums ypač daug reikš artimieji, draugai ir pažįstami. Tikriausiai jie stimuliuos jūsų saviraišką, ambicijas. Galite susitarti dėl tam tikro tarpininkavimo, palaikymo, atgauti seną skolą ar pan.

OŽIARAGIS. Reikalai klostysis nevienareikšmiškai. Subjektyvumas trukdys harmoningai bendrauti, teisingai vertinti kitus. Jeigu norite padaryti gerą įspūdį patinkančiam žmogui, labiau domėkitės juo, o ne galvokite apie save.

VANDENIS. Nusimato neblogos permainos tose srityse, kuriose buvo didžiausi trikdžiai. Tikriausiai pavyks padaryti neblogą įspūdį įtakingam asmeniui. Galbūt atsiras galimybė vykti į užsienį.

ŽUVYS. Šiandien galite daug nuveikti ir daug laimėti, jei nesiblaškysite ir veiksite žinodami, ko norite. Palanku ieškoti rėmėjų, kreditavimo galimybių. Nedvejodami imsitės svarbių darbų, vizitų.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis