Horoskopas: ko sulauksime paskutinę pavasario dieną

Gegužės 31-oji - Pasaulinė nerūkymo diena. Pasaulinė šviesiaplaukių diena.

Pasaulinė sveikatos apsaugos organizacija 1987 m. paskelbė šią dieną Pasauline diena be tabako. Visi rūkantieji raginami bent vieną dieną nerūkyti. Visuomenė skatinama susipažinti su rūkymo žala ir pasauline tabako epidemija.

Gegužės trisdešimt pirmoji, ketvirtadienis - 151-oji metų diena (ketvirtoji 22-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 214 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Angelė, Anelė, Gintautas, Petronėlė, Rimvilas, Rimvilė, Vyliaudas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.52, leidžiasi 21.41. Dienos ilgumas - 16.49.

Šiandien - trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Astrologinė prognozė gegužės 31-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Gali būti, kad užplūs filosofinės nuotaikos. Tikėtini svečiai iš toli arba reikšminga kelionė. Savo išmintimi, sąmoju šiandien bet ką nuginkluosite, pakerėsite. Įmanomas šaunus renginys, meilės nuotykis arba pramoga.

JAUTIS. Beveik visa diena turėtų būti šauni. Aplinkiniai atrodys įdomesni ir mandagesni nei paprastai, į savo veiklą taip pat sugebėsite pažvelgti naujai, nestokosite energijos ir valios. Jūsų įžvalga bei rizika gali pasiteisinti.

DVYNIAI. Kažkuo gali nustebinti asmuo, kuriam esate neabejingi arba nuo kurio stipriai priklausote. Tikriausiai apsidžiaugsite, jei turėsite progą kur nors toliau išvykti, pakeisti aplinką.

VĖŽYS. Palanku imtis kažko naujo, jei jaučiatės nusivylę savo išvaizda ar gyvenimo būdu. Galbūt kils minčių, kaip tai keisti ar patobulinti. Viskas klostysis gerai, jei atliksite būtinus darbus. Jūsų dėmesio gali siekti ypatingas asmuo. Padvelks nauja meile.

LIŪTAS. Bendrausite su įdomiais, kūrybingais žmonėmis. Jūsų jausmai ir emocijos nusidažys ryškiomis spalvomis. Ypač dėmesingi būsite vaikams, mylimiesiems. Iš jų galite sulaukti siurprizų.

MERGELĖ. Šiandien užplūs geros emocijos. Pajusite, kad su šeimos nariais neverta pyktis dėl buitinių smulkmenų, skonių skirtumo. Jeigu skleisite šilumą vaikams, artimiesiems, jie atsilygins tuo pačiu. Tikėtinos smagios pramogos, meilės pagundos.

SVARSTYKLĖS. Galimi netikėti susitikimai su žmonėmis, kurie dėl neaiškių priežasčių mintyse nuolat šmėkščiojo pastarosiomis dienomis. Gali užsimegzti svarbus ryšys.

SKORPIONAS. Gali kilti idėjų, kaip jaukiau ir gražiau susitvarkyti buitį, o gal net gyvenimą. Ateis suvokimas, ko labiausiai trūksta iki trokštamos harmonijos. Nusimato verslo, darbo, meilės ar santuokos pasiūlymai. Galite sudaryti ilgalaikę sutartį.

ŠAULYS. Jautriai reaguosite į grožį, trokšite harmonijos, romantiškų jausmų. Sumanumą, apsukrumą demonstruosite kūrybiniame ir protiniame darbe, tvarkydami komercinius reikalus, organizuodami pristatymus, renginius.

OŽIARAGIS. Atrodysite įdomūs, paslaptingi. O galbūt patys intuityviai prisiliesite prie kažkokios paslapties ir pasijusite keistai suintriguoti, susižavėję. Siurprizų galite tikėtis iš artimųjų, draugų, pažįstamų.

VANDENIS. Šiandien seksis daryti įspūdį bendraminčių grupei, priešingai lyčiai. Kuo keisčiau elgsitės, tuo labiau intriguosite ir žavėsite aplinkinius. Tik nepersistenkite, kad nekiltų problemų. Venkite svaigalų, kvaišalų, nepiktnaudžiaukite vaistais.

ŽUVYS. Nors turėsite pakankamai gyvybinių jėgų įgyvendinti profesinius sumanymus, verslo planus, bet dėl netikėtų aplinkybių jūsų planai gali pasikeisti ar atsirasti naujų. Vakare jus džiugins bendraminčių dėmesys, flirtas, meilė.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis