Atrologinė prognozė birželio 10-ajai: horoskopai ir vardadieniai

Birželio dešimtoji - sekmadienis, 161-oji metų diena (paskutinė 23-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 204 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Diana, Galindas, Galindė, Gaudrimė, Litgarda, Liutgardas, Margarita, Nikandras, Nikas, Pelagas, Pelagija, Vingailas, Vingailė, Vinmantas, Vinmantė, Vintara, Vintaras;

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.44, leidžiasi 21.53. Dienos ilgumas - 17.09.

Šiandien - penktoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Astrologinė prognozė birželio 10-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Galite gauti pasiūlymą, užsidirbti pinigų ar įsigyti vertingą daiktą. Dėl to derėtų pasitarti su šeimos nariais. Gali apimti nostalgija dėl anksčiau patirto meilės jausmo ar turėto stabilumo.

JAUTIS. Galite sužinoti paslaptį arba išsiaiškinti tai, kas seniai brendo jūsų pasąmonėje. Tikėtinas neįprastas potyris. Neblogas metas linksmintis, skirti pasimatymus, svečiuotis.

DVYNIAI. Neaptarinėkite su visais savo planų, svarbių sumanymų - galimos apkalbos, intrigos. Venkite triukšmingų renginių, kompanijų. Visai neblogai jausitės ir nieko nepralošite, jei galėsite ilgiau pabūti vieni su savo mintimis ir svajonėmis.

VĖŽYS. Ši diena žada pažintis, susitikimus su draugais, gerbėjais, kolektyvinius renginius. Sustiprės dramatiškumo pojūtis, romantiškumas, trauks pramogos, malonumai, gardumynai.

LIŪTAS. Praktinių rūpesčių kupina diena. Svarbu nuosekliai susiplanuoti dienotvarkę ir jos laikytis. Viską darykite iš esmės, apgalvotai. Pasidomėkite, ar nereikia pagalbos tėvams, globėjams.

MERGELĖ. Atsitiktinai išgirsta naujiena gali paskatinti priimti originalų sprendimą. Tikėtinas populiarumas nepažįstamų žmonių draugijoje. Tikriausiai gims naujų iliuzijų, susijusių su ateitimi.

SVARSTYKLĖS. Stenkitės būti objektyvūs kitų žmonių atžvilgiu, pamėginkite į situaciją pažvelgti jų akimis. Ne visi, žadantys paramą ir palaikymą, yra nuoširdžiai pasirengę padėti. Atiduoti jums gali tekti kur kas daugiau.

SKORPIONAS. Ši diena bus kupina emocijų. Tuo pačiu metu kažkas nepaprastai džiugins, jaudins, o kažkas kels nejaukų nerimą. Gali ateiti suvokimas, kas jūsų gyvenime negerai, ką reikia skubiai taisyti ar keisti.

ŠAULYS. Šis metas bus gana ūkiškas. Atsiras nenumatytų problemėlių, rūpesčių. Įsiklausykite į savo vidinį balsą ir kitų žmonių psichologines reikmes. Nuotaika labai pagerės nusipirkus stilingą drabužį ar papuošalą.

OŽIARAGIS. Turėkite omenyje, kad nuo jūsų labai priklausys aplinkinių gera nuotaika ir laisvalaikio kokybė. Pasistenkite reikšti tik gražiausius jausmus ir venkite priekaištauti, įtarinėti.

VANDENIS. Šiandien nepalanku spręsti svarbių reikalų, ieškoti didelių kompanijų, nuotykių. Geriausiai laiką praleisite su šeima, aišku, jei neprovokuosite pavydo ir barnių dėl niekų.

ŽUVYS. Ši diena gali atnešti meilės ir romantikos troškulį, būsite linkę nemažai paaukoti net dėl trumpalaikės laimės. Galbūt stengsitės išsiaiškinti jus dominančio žmogaus jausmus bei ketinimus.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis