Horoskopas pirmadieniui, birželio 11-ajai

Birželio vienuoliktoji - pirmadienis, 162-oji metų diena (pirmoji 24-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 203 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Agluona, Aluona, Barnabas, Flora, Raminta, Ramintas, Tvirbutas, Tvirbutė, Tvirgeda, Tvirgedas, Tvirmantas, Tvirmantė;

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.43, leidžiasi 21.54. Dienos ilgumas - 17.11.

Šiandien - šeštoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Astrologinė prognozė birželio 11-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Ši diena privers pagalvoti apie materialinius reikalus. Jei aktualu, nesiliausite ieškoti norimų prekių, pajamų šaltinių, galimų verslo dalininkų, rėmėjų. Tikriausiai pavyks gauti reikiamą informaciją, tinkamai apsipirkti, pasireklamuoti.

JAUTIS. Kažkokie įvykiai gali pareikalauti iš jūsų didelio susivaldymo. Regis, teks peržiūrėti kai kuriuos dalykinius ir finansinius planus ar ryšius, sutartis. Kils idėjų, jei ketinate pagražinti namus ar pasipuošti patys.

DVYNIAI. Būsite gana tingiai nusiteikę, sumažės visoks jūsų aktyvumas, išskyrus polinkį fantazuoti, kurti nerealius planus ir vartytis prieš saulutę. Galbūt teks lankyti ligonį, pirkti vaistus, medikamentus, teikti ar pasiimti labdarą.

VĖŽYS. Šiandien galite įveikti tai, kas ne visuomet pavyksta. Tapsite komunikabilesni, originalesni, linkę organizuoti susitikimus su bendraminčiais, senais bičiuliais. Po truputį ims augti jūsų populiarumas.

LIŪTAS. Regis, teks rimčiau padirbėti, jei nesinori prarasti užimamų pozicijų darbe. Jus atidžiau nei paprastai stebės viršininkai ir kolegos. Gali būti, kad planuosite netolimą išvyką arba sulauksite svečių.

MERGELĖ. Kai kuriuos savo sumanymus šiandien realizuosite be didelių pastangų. Galite gauti žinią iš aukštesnės institucijos, apsispręsti dėl aktualaus pasirinkimo. Įmanomas pokalbis su užsieniečiu, reikalai, susiję su kelionėmis, mokslu.

SVARSTYKLĖS. Neprotinga būtų atidėlioti svarbius reikalus, išsisukinėti nuo pareigų. Galimi pinigų investavimai, nemažos išlaidos arba kaip tik nauda per sutuoktinį, verslo partnerį. Gali atakuoti kreditoriai, tad, jei turite skolų, pasirūpinkite jas atiduoti.

SKORPIONAS. Gyvenimo ar verslo partneris jums gali pareikšti pretenzijas, iškelti didelių reikalavimų. Pasistenkite jį suprasti. Parodykite iniciatyvą, jei norite susitikti su jus dominančiu asmeniu.

ŠAULYS. Rimčiau dirbkite pavestus darbus, laikykitės disciplinos reikalavimų. Galbūt spaus darbų ar skolų atidavimo terminai. Raskite laiko sveikatai ir grožiui naudingoms procedūroms, malonioms ir sveikoms vasaros pramogoms.

OŽIARAGIS. Galbūt turėsite reikalų, susijusių su pramogų, vakarėlių, šou renginių organizavimu. Jums gali labai padėti draugai ir artimi žmonės. Vis dėlto kai kuriems jūsų polėkiams jie gali nepritarti. Daugiau dėmesio skirkite vaikams.

VANDENIS. Norite ar nenorite, tikriausiai teks imtis buitinių darbų, derinti savo poreikius bei interesus ir planus su namiškių užgaidomis. Nepasiduokite neigiamoms emocijoms. Grįžkite prie senų sumanymų ir gerai juos apmąstykite.

ŽUVYS. Tikriausiai sėkmingai, nors ir nelengvai derėsitės ar tarpininkausite. Tikėkitės naujienų iš artimos aplinkos žmonių. Derėtų stengtis nesusipykti su tais, kurie jums svarbūs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis