Astrologinė prognozė savaitei: nežaiskite dvigubų žaidimų!

Astrologinė prognozė savaitei, birželio 18-24 dienoms.

AVINAS

Šią savaitę daug dėmesio skirsite mitybai, dietai, sveikatos ir grožio profilaktikai. Galite koreguoti įvaizdį, šalinti ir maskuoti išvaizdos trūkumus. Tiek su partneriais, tiek su konkurentais šiuo metu galima tikėtis neblogų susitarimų. Galbūt įgysite naujų sąjungininkų. Vis dėlto nusivilsite, jei per daug tikėsitės iš kitų žmonių. Savaitgalį pavojai tykos kelyje, tad nepažeidinėkite taisyklių. Labiau saugokite ir vaikus. Pasistenkite atkurti darną santykiuose su mylimu žmogumi. Regis, patirsite aistringų akimirkų.

JAUTIS

Šią savaitę jus valdys nuotaikos, emociniai impulsai. Gali spręstis svarbus šeimos arba nuosavybės klausimas. Persipins tikrovė ir žaidimas, nuoširdūs jausmai ir vaidyba. Kažkuo nustebins mylimas žmogus ar vaikas. Galimos smulkios permainos dalykinėje sferoje. Galimas diplomatijos, žinių ir originalumo reikalaujantis pokalbis. Savaitgalį rodysite iniciatyvą, viliodami priešingą lytį, siekdami populiarumo. Nedalinkite nepagrįstų pažadų, nežaiskite dvigubų žaidimų.

DVYNIAI

Šią savaitę turėsite įvairių reikalų, pokalbių. Sumanumą demonstruosite, tvarkydami komercinius reikalus, siekdami gauti ar apdoroti informaciją, rasti naują ar papildomą uždarbio šaltinį. Galbūt teks reikalauti, kad būtų apmokama už atliktus darbus, paslaugas, prekes ar pan. Vis dėlto gali pasitaikyti nesąžiningų žmonių arba kam nors jūs sudarysite tokį įspūdį. Jeigu per Jonines ketinate pasilinksminti, nesistebėkite, kad ištuštės piniginė. Jauskite saiką ir laiką. Galbūt gausite malonų laišką, užmegsite meilės intrigą ar kt.

VĖŽYS

Šią savaitę jums seksis kontroliuoti kitus žmones, manipuliuoti jų jausmais, troškimais. Pokalbiai, susirašinėjimas suteiks naujų įspūdžių ir malonumo. Galimas kontaktas su žiniasklaidos atstovu arba seniai matytu pažįstamu. Gali spręstis aktualus mokslo, uždarbio, nuomos, tiekimo ar kitoks nuosavybės, verslo klausimas. Savaitgalį itin aktualūs bus su meile, kūryba, vaikais susiję reikalai. Regis, būsite nusiteikę pramogauti. Vis dėlto kažkokie santykiai ar pasiūlymai vers apsispręsti, rinktis.

LIŪTAS

Ši savaitė palanki tvarkyti verslo reikalus, rūpintis namų komfortu, užsisakyti reikiamas prekes ir paslaugas bei jas teikti. Regis, būsite populiarūs tarp priešingos lyties. Vis dėlto bus lengva susipykti su partneriu. Verčiau susilaikykite nuo pretenzijų ir dvigubų žaidimų. Savaitgalį atsiras techninių rūpesčių. Saugokitės ugnies, traumų. Per Jonines galite sulaukti ypatingo dėmesio iš priešingos lyties asmenų, gerbėjų. Vis dėlto su artimu žmogumi, šeima jausitės geriausiai. Tik nekurstykite pavydo, konfliktų.

MERGELĖ

Šiuo metu jums turėtų puikiai sektis bet kokia intelektinė veikla bei tarpininkavimas, konsultavimas, buhalteriniai skaičiavimai. Nors jums nestigs proto aštrumo, įžvalgos, vis dėlto jumis gali manipuliuoti, įvelti į intrigas ir pan. Svarbu sukaupti energijos bei informacijos naujų planų įgyvendinimui. Kai tik galėsite, pasinaudokite palankiomis progomis, susijusiomis su darbu, uždarbiu. Savaitgalį nenuobodžiausite, nes jus atakuos artimieji, draugai, kaimynai. Gali megztis slapta meilės intriga.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę patartina ramybė, santūrumas, ypač jei norite išvengti nesusipratimų meilės reikaluose. Kitų žmonių poelgiai gali sukelti šiokių tokių problemų. Jiems arba jums gali tekti aiškintis dėl neišpildytų pažadų. Artėjant savaitgaliui, daug galvosite apie nuosavybės, gyvenamosios vietos ir kitus materialinius, piniginius klausimus. Galbūt nusipirksite techninę prekę arba ką nors priduosite taisymui, pardavimui. Galite susidurti su pretenzingais žmonėmis. Tačiau per Jonines turbūt kažką nustebinsite, sužavėsite.

SKORPIONAS

Šią savaitę jums kils noras visaip stiprinti savo autoritetą bei padėtį. Darysite gerą įspūdį kitiems žmonėms, jus gerbs, vertins. Vis dėlto problemų gali kilti tuo atveju, jeigu darbui ir santykiams trukdo tarnybinis romanas. Rodydami dėmesį, flirtuodami, neperženkite ribų. Jei pajusite energijos stygių, reikėtų trumpam atitrūkti nuo įtemptų darbų, atsipalaiduoti. Venkite abejotinų sandėrių. Apdairiai elkitės su technika, ugnimi. Savaitgalį kilęs ūpas pramogauti, linksmintis gali tapti lyg apsėdimas. Nepraraskite saiko.

ŠAULYS

Šią savaitę būsite labai darbingai nusiteikę. Puoselėsite slaptus planus, susijusius su karjera, praturtėjimu. Jeigu reikės ginti savo interesus, kreipkitės pagalbos į patikimus, gerai pažįstamus žmones. Vis dėlto nelaukite didelio dosnumo iš kitų bei nekaupkite apmaudo, jei gausite mažiau, nei tikitės. Su draugais, partneriais gali kilti nesusipratimų dėl paskolintų pinigų ir pan. Savaitgalį stigs energijos, būsite išsiblaškę ir turbūt nesuksite sau galvos dėl to, kas vyksta už namų sienų. Vis dėlto tai geras metas meilei, kūrybai.

OŽIARAGIS

Šią savaitę jums seksis tvarkyti reikalus ir raštu, ir žodžiu. Galbūt net sublizgėsite intelektu ar iškalba. Galite leistis į planuotą kelionę arba priimti svečią iš toli. Gebėjimas įvertinti perspektyvą gali jums padiktuoti svarbų sprendimą. Deja, atsiras žmonių, kurie nebus nusiteikę paisyti jūsų autoriteto. Pokalbiai su oponentais bus gana nemalonūs. Meilės reikaluose būkite lankstesni ir švelnesni, jei nenorite liūdnai praleisti Joninių, juolab kad savaitgalį ypač norėsis bendrauti, nepakęsite vienatvės.

VANDENIS

Šią savaitę tikėtini juridiniai ar finansiniai reikalai, arba teks imtis daugiau pareigų. Tikriausiai pavyks susitarti dėl aktualiausių dalykų. Nusimato svečiai iš toli arba patys vyksite toliau nuo namų dėl dalykinių ar studijų reikalų. Gali kiek apvilti mylimas žmogus, kolega ar rėmėjas. Nepatartina kelti ultimatumų žmogui, su kuriuo dar nenorėtumėte nutraukti santykių. Saugokitės persitempimo, venkite nervingų situacijų. Savaitgalį ypač pasistenkite, kad artimiems žmonėms šalia jūsų būtų jauku ir malonu.

ŽUVYS

Šią savaitę palanku pradėti nauja, ypač jei jaučiatės nusivylę savo išvaizda, veikla ar gyvenimo būdu. Regis, kils minčių, kaip tai keisti, tobulinti. Galbūt kažkas siūlys investuoti, bendradarbiauti. Reikėtų rimtų pasvarstymų. Tikriausiai būsite seksualūs, jausmingi. Artėjant savaitgaliui, jau būsite nusiteikę prasiblaškyti toliau nuo namų, ekskursijoje, kurorte, arba aplankyti parodą, turiningą renginį, Joninių pramogas. Troškimas sudominti ar išlaikyti patinkantį asmenį jus skatins tobulėti.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis