Dienos horoskopai: Dvynių laukia svarbi diena, Svarstyklėms patartina laikytis ramybės

Savo vardadienius šiandien švenčia Nautara, Nautaras, Nautarė, Nauvyda, Nauvydas, Nauvydė, Silverija, Silverijus, Žadvainas, Žadvainė.

Birželio 20-oji - Pasaulinė pabėgėlių diena.

2000 m. gruodžio 4 d. Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja paskelbė, kad 2001 metais sukanka 50 metų nuo dienos, kai paskelbta pabėgėlių konvencija (1951 m.). Birželio 20-oji buvo paskelbta Pasauline pabėgėlių diena, dėl to susitarus su Afrikos vienybės organizacija, kad ši diena sutaptų ir su Afrikos pabėgėlių diena.

Birželio dvidešimtoji, trečiadienis - 171-oji metų diena (trečioji 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 194 dienos.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.41, leidžiasi 21.59. Dienos ilgumas - 17.18.

Šiandien - pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Astrologinė prognozė birželio 20-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Tikriausiai šiandien kažkam itin prireiks jūsų pagalbos, patarimų. Atsukti nugarą reikštų aptemdyti tarpusavio santykius, prarasti pasitikėjimą. Pasistenkite išvengti posūkio į santykių atšalimą.

JAUTIS. Galimos smulkios permainos dalykinėje sferoje. Nusimato bendri reikalai su žmonėmis, kurie jums daug reiškia. Pravartu labiau pasirūpinti savo sveikata ir grožiu.

DVYNIAI. Ši diena žada svarbius dalykine bei finansine prasme susitikimus. Rūpesčių gali kelti vaikai, partneriai. Tikėtinos su jais susijusios išlaidos ar nuostoliai. Įmanomos ir seksualinės arba psichologinės problemos.

VĖŽYS. Gyvensite tarsi ko laukdami, dvejodami. Tuo tarpu daug kas priklausys nuo jūsų reakcijos, tvarkant aktualius reikalus. Labai svarbu mokėti išklausyti, suprasti artimus žmones.

LIŪTAS. Tikriausiai bus daug kontaktų, pokalbių. Yra vilties, kad jūsų dėka pasiseks artimam žmogui arba kažkas iš pažįstamų pasitarnaus jūsų labui. Būkite apdairūs su verslu, darbu susijusiuose reikaluose.

MERGELĖ. Svarbu sukaupti energijos bei informacijos naujų planų įgyvendinimui. Konfidencialios informacijos gavimas gali jums padėti išspręsti kai kurias problemas, pasinaudoti nuolaidomis, garantijomis ar kt.

SVARSTYKLĖS. Šiandien patartina ramybė, santūrumas, ypač jei norite išvengti nesusipratimų meilės reikaluose. Nuolat kintančios nuotaikos trukdys aplinkiniams jus suprasti.

SKORPIONAS. Šiandien jausite energijos stygių, sumažės pasitikėjimas savimi. Regis, niekuo nepasitikėsite, ir iš dalies ne be pagrindo. Reikėtų trumpam atitrūkti nuo įtemptų darbų, atsipalaiduoti. Venkite abejotinų finansinių, komercinių sandėrių.

ŠAULYS. Būsite aktyvūs darbuose ir kontaktuose. Jeigu reikės ginti savo interesus, kreipkitės pagalbos į patikimus, gerai pažįstamus žmones. Tačiau nelaukite didelio dosnumo iš kitų bei nekaupkite apmaudo, jei gausite mažiau, nei tikitės.

OŽIARAGIS. Regis, padidės darbų apimtis ir nerimas dėl neatliktų įsipareigojimų. Be to, atsiras žmonių, kurie tikrai nebus nusiteikę puoselėti jūsų autoriteto. Būkite objektyvūs, apdairūs.

VANDENIS. Tikėtini svečiai iš toli arba patys vyksite toliau nuo namų dėl dalykinių ar studijų reikalų. Gali kiek apvilti mylimas žmogus, kolega ar rėmėjas. Nepatartina kelti ultimatumų žmogui, su kuriuo dar nenorėtumėte nutraukti santykių.

ŽUVYS. Apdairumas bei takto ir saiko jausmas šiandien tiesiog būtinas, bendraujant su partneriais, kreditoriais. Galbūt kažkas siūlys investuoti, bendradarbiauti. Reikėtų rimtų pasvarstymų.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis