Dienos horoskopas: Žuvims šiandien nepavyks atsipalaiduoti, o Svarstyklių laukia kūrybiška diena

Birželio 22-oji - vasaros saulėgrįža. Birželio 22-ąją Žemėje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis metuose. Saulė pasiekia didžiausią aukštį. Beveik savaitę saulė išbūna tame pačiame aukštyje - tai vadinamasis vasarvidis. Vasarvidis nuo seno švenčiamas kartu su Rasų, o atėjus krikščionybės laikams - su Joninių švente.

Birželio dvidešimt antroji, penktadienis - 173-ioji metų diena (penktoji 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 192 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Eigauda, Eigaudas, Eigaudė, Eigeda, Eigedas, Eigė, Inocentas, Kaributas, Kentautas, Kentautė, Laimutė, Paulina, Paulinas.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.41, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas - 17.19.

Šiandien - trečioji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Astrologinė prognozė birželio 22-ajai, penktadieniui

AVINAS. Šiandien reikėtų daugiau nuoširdaus dėmesio parodyti kitiems žmonėms. Nuo jūsų elgesio labai priklauso, ką gausite ir ką prarasite. Gali spręstis tolesnės asmeninių santykių eigos arba profesinės padėties klausimai.

JAUTIS. Būsite nusiteikę veiklai, nestokosite kūrybingumo ir noro pasireikšti. Tačiau su darbu, kelione susijusiuose reikaluose ne viskas judės taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Galimas diplomatijos ir žinių reikalaujantis pokalbis.

DVYNIAI. Gali būti, kad rasite naują ar papildomą uždarbio šaltinį, jeigu to siekėte. Ši diena žada naujas peripetijas ir asmeninių santykių srityje. Būsite kupini noro flirtuoti, pramogauti. Jauskite saiką ir laiką.

VĖŽYS. Dėl nervinės įtampos ar išsiblaškymo šiandien bus nelengva rasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Galbūt net padidės nelaimingų atsitikimų, seksualinės prievartos, nuostolių rizika. Verčiau nieko neįžeiskite nei žodžiais, nei veiksmais.

LIŪTAS. Tikėtina, kad paslapčia kažkas mėgins daryti įtaką sprendimams, viešinti jūsų trūkumus. Vis dėlto jeigu laiku ir vietoje rasite tinkamus žodžius, tai išspręsite beveik bet kokią problemą ir nugludinsite aštrius santykių kampus.

MERGELĖ. Šiandien sukaupkite ryžtą, jėgas ir pasinaudokite palankiomis progomis, susijusiomis su darbu, uždarbiu. Galbūt gausite tai, ko nusipelnėte savo pastangomis. Būkite racionalūs, konkretūs.

SVARSTYKLĖS. Aktyvi, kūrybiška diena, slepianti savyje šiokių tokių pavojų. Gali kilti ūpas bet kokiomis priemonėmis siekti savo tikslo, skubėti, daryti spaudimą, apeiti draudimus, nepaisyti taisyklių bei normų. Gali streikuoti namų technika.

SKORPIONAS. Gali išaiškėti kai kurie nelegalūs darbeliai ar nuslėpta informacija. Venkite aplaidumo, jei reikės spręsti kokį nors supainiotą reikalą, paruošti ar išnagrinėti svarbų dokumentą ir pan. Nesnauskite prie vairo bei dirbdami pavojingus darbus.

ŠAULYS. Šiandien problemų galite turėti per kitų žmonių arba savo neapdairumą. Nepatikimos pasirodys kai kurios pažintys, ypač jei jos susijusios su finansiniais reikalais.

OŽIARAGIS. Ši diena gali būti prieštaringa, kai gerus dalykus keis nemalonūs, ir atvirkščiai. Jūsų nenoras nusileisti, įsigilinti į kito žmogaus būseną arba akivaizdus siekimas suerzinti, pažeminti atneš negatyvių pasekmių asmeninių santykių srityje.

VANDENIS. Šiuo metu tvirčiau laikykite vadeles, kad nenuklystumėte nuo teisingo kelio ir neprisidarytumėte problemų ateičiai. Galite gauti žinią iš toli esančio dominančio asmens.

ŽUVYS. Ši diena neleis atsipalaiduoti, jei susirūpinimą kelia mokslo rezultatai ar nesate sutvarkę svarbių finansinių reikalų, formalumų susijusių su laukiama kelione. Kita vertus, dar galite daug ką suspėti, jeigu pasitelksite į pagalbą artimą žmogų.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis