Dienos horoskopas: Avinų laukia nuostabus laikas!

Birželio 25-oji - Tarptautinė jūrininkų diena.

Birželio dvidešimt penktoji, pirmadienis - 176-oji metų diena (pirmoji 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 189 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Baniutė, Geismantas, Geismantė, Geistara, Geistaras, Geistautas, Geistautė, Geisvina, Geisvinas, Girvydas, Prosperas, Vilhelma, Vilhelmas, Vilhelmina, Vilius.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.42, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas - 17.18.

Šiandien - šeštoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Astrologinė prognozė birželio 25-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Gerų nuojautų ir optimistinių vilčių diena. Nors nebus jokio konkretumo, niekas praktiškai neišsispręs, tačiau jūsų viduje išsisklaidys nerimas, atsiras daugiau tikėjimo būsima sėkme.

JAUTIS. Skirkite šią dieną finansinių reikalų tvarkymui. Peržiūrėkite savo dokumentus, planus. Būsite seksualūs, tad trauks nuotykiai, meilės pasimatymai. Galite išprovokuoti nedidelį skandalą.

DVYNIAI. Pasistenkite elgtis geranoriškai, negadinti nuotaikos sau ir kitiems. Keisto nepasitenkinimo priežastis gali būti jūsų giluminės seksualinės ar psichologinės problemos, o ne aplinkiniai.

VĖŽYS. Regis, turėsite nemažai darbo arba tikrinsitės sveikatą. Net jei atostogaujate, ne poilsis bus galvoje. Galbūt gausite naujo darbo pasiūlymą. Išvaizdai, stiliui skirkite dėmesio, bet per daug neišlaidaukite. Būkite išradingi ir jums daug nekainuos.

LIŪTAS. Nuoširdžiai pasidomėkite aplinkinių reikalais, problemomis - jūsų patarimai jiems gali būti lyg gydantis balzamas. Nesunkiai įvesite tvarką savo ūkyje, jei tik tuo užsiimsite. Jūsų šiandienis šmaikštumas ir dosnumas gali atnešti sėkmę meilėje.

MERGELĖ. Gerinkite atmosferą namuose, šeimoje. Priimkite artimuosius su visais jų trūkumais ir ydomis bei nevarginkite jų, nuolat apie jas kalbėdami. Susiorganizuokite bendrą pramogą, kai tik tam turėsite laiko.

SVARSTYKLĖS. Būsite smalsūs ir imlūs informacijai. Tuo pačiu galite pernelyg kištis į draugų, artimųjų reikalus. Atsargiai ir atsakingai patarinėkite, nes ne visi jūsų pastebėjimai bus objektyvūs.

SKORPIONAS. Kai kuriuose maloniuose dalykuose stokosite saiko bei stabdžių. Dosnūs būsite ir tiems, kuriems norite padaryti įspūdį arba vėliau turėti naudos. Galite įsigyti trokštamą daiktą.

ŠAULYS. Jums labai norėsis keliauti arba pasimatyti su toli esančiu asmeniu ir patikrinti savo jausmus, abejones, perspektyvas. Regis, būsite populiarūs tarp draugų ir priešingos lyties asmenų. Tačiau daugiausia dėmesio derėtų skirti mylimam žmogui, šeimai.

OŽIARAGIS. Galite stengtis pabėgti nuo realybės, kasdieninių rūpesčių. Labai vargins šurmulys, bendravimas. Paskirkite laisvalaikį savo pomėgiams, susijusiems su muzika, menu, poezija.

VANDENIS. Iš draugų, pažįstamų galite sulaukti įdomių pasiūlymų. Tikėtinas malonus susitikimas, nauja pažintis. Tik nepainiokite profesinių dalykų su meile, draugyste.

ŽUVYS. Šiandien galvosite apie darbo reikalus, numatomą komandiruotę arba rimtai domėsitės darbo rinka, politika. Galbūt dairysitės lengvesnio darbo ar geresnių perspektyvų.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis