Dienos horoskopas: Liūtui norėsis meilės nuotykių, o Šaulys bus linkęs tirštinti spalvas

Birželio 26-oji - Tarptautinė kovos su narkomanija diena. Tarptautinė diena prievartos aukoms paremti.

Birželio dvidešimt šeštoji, antradienis - 177-oji metų diena (antroji 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 188 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Jaunė, Jaunius, Jaunys, Jaunutė, Mingauda, Mingaudas, Ramunė, Viltautas, Viltautė, Virgilijus.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.43, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas - 17.17.

Šiandien - septintoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Astrologinė prognozė birželio 26-ajai, antradieniui

AVINAS. Šiandien neišvengsite įkyrių minčių, susijusių su karjera, verslu, kelione, sava ar vaikų ateitimi. Galbūt gausite informaciją, dėl kurios ilgokam laikui neteksite ramybės.

JAUTIS. Ekonomiškiau tvarkykite savo biudžetą, planuokite pirkinius. Šiuo metu negalite sau leisti lengva ranka švaistyti pinigų. Jų gali prireikti, iškilus netikėtoms problemoms.

DVYNIAI. Šiandien galite tikėtis malonaus bendravimo, šmaikštaus flirto. Deja, gali pasitaikyti ir apgaulingų situacijų. Kai kas bus linkęs jus vedžioti už nosies, siekdamas sau naudos.

VĖŽYS. Būsite nusiteikę įtemptai dirbti, tartis dėl užsakymų, sutarčių. Tačiau dirbti bus nelengva, nes atsiras kritikuojančių, o tie, nuo kurių priklauso darbų sėkmė, gali pasirodyti nekonkretūs, išsisukinėjantys.

LIŪTAS. Šiandien jums norėsis pramogų, meilės nuotykių, bet tiktai ne dirbti. Jei galite sau leisti smagiai atsipalaiduoti, tuomet diena atrodys nebloga. Tik saugokite sveikatą.

MERGELĖ. Šiandien galite tikėtis įdomių pasiūlymų arba patys juos teikti, tik vargu ar jie bus įgyvendinami. Pasitelkite kantrybę, bendraudami su aplinkiniais, artimaisiais. Mokėkite prisitaikyti prie kintančios situacijos.

SVARSTYKLĖS. Regis, šiandien mielai bendrausite, sumaniai naudositės informacija apie kitus žmones, paslaugas ir t. t. Tačiau bus nelengva ką nors įrodyti kitiems, kartu labai lengva padaryti klaidų darbe ir kitur. Būkite atidūs.

SKORPIONAS. Piniginius, turtinius, komercinius, nuomos reikalus tvarkykite iš pat ryto, nes tuo metu seksis geriau. Nepamirškite pasirūpinti vaikais, pasidomėti, kuo jie užsiima. Atsargiai kelyje.

ŠAULYS. Šiandien jūsų planams šiek tiek stigs racionalaus pagrindo, būsite linkę tirštinti spalvas arba nerti į nerealias fantazijas. Nieko nedarykite paskubomis.

OŽIARAGIS. Regis, bus priežasčių, dėl kurių jums norėsis atsiriboti nuo žmonių, pasitraukti į negyvenamą salą ar pan. Galbūt išaiškės kažkokia klasta, melas, ir tai labai slėgs.

VANDENIS. Seksis megzti pažintis, padaryti norimą įspūdį. Draugystės draugystėmis, o pareiga yra pareiga. Darbo ir pinigų sritį atskirkite nuo meilės ir draugų, tuomet viskas vyks aiškiau, paprasčiau.

ŽUVYS. Šiandien teks įtemptai darbuotis. Regis, jums norėsis daug aprėpti. Galbūt mėginsite pasinaudoti gerbėjais, draugais, kad pasilengvintumėte sau darbą ar kažkokį siekį. Tai gali pavykti.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis