Horoskopas: Avinui koją gali pakišti jautrumas, Skorpionui – naujos pažintys

Birželio 29-oji - šv. Petras ir Povilas, Lietuvos pasieniečių diena.

1922 m. sausio 26 d. Lietuvos krašto apsaugos ministras Jonas Šimkus pasirašė įsakymą kariuomenei, kuriame buvo įteisinta Pasienio pulko šventė - birželio 29 d. Dabar Pasieniečių diena tapo profesine Lietuvos pasieniečių švente.

Birželio dvidešimt devintoji, penktadienis - 180-oji metų diena (penktoji 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 185 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Benita, Benitas, Benius, Giedrimė, Manta, Petras, Petrė, Povilas, Svirkanta, Svirkantas, Svirkantė, Svirmantas, Svirmantė.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.44, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas - 17.16.

Šiandien - antroji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Astrologinė prognozė birželio 29-ajai, penktadieniui

AVINAS. Jūsų emocinis jautrumas labai sustiprės ir tai veiks santykius bei poelgius. Labai negatyviai reaguosite į kontrolę, spaudimą, diktatą. Kantrybės praradimas jums gali būti nuostolingas.

JAUTIS. Šiandien gana lengva susikompromituoti, jei kils noras reikštis visuomenėje ar ypatingų asmenų rate. Dėl apėmusio noro nepamatuotai rizikuoti galima prikrėsti kvailysčių. Į situaciją stenkitės žvelgti kuo blaivesniu žvilgsniu.

DVYNIAI. Šiandien užplūdę sunkiai valdomi jausmai gali išprovokuoti negatyvias reakcijas. Jus baugins tikrai arba tariamai gresiančios permainos, finansinės sankcijos ir pan. Galbūt labai nerimausite dėl artimo žmogaus sveikatos ar kelionės.

VĖŽYS. Kils pagundų, kurios gali atnešti nekokias pasekmes. Venkite aferų, dėl kurių galite pažeisti įstatymą. Verčiau stenkitės daugiau laiko praleisti su vaikais, šeima. Neieškokite abejotinų nuotykių.

LIŪTAS. Nuotaika turėtų būti darbinga ir kiek avantiūristiška. Verčiau nepradėkite svarbių darbų, o gautą informaciją patikrinkite keletą kartų. Galima padaryti klaidų, sudarant sutartis, tvarkant dokumentus, pinigų ir verslo reikalus.

MERGELĖ. Regis, teks rimčiau pagalvoti apie tėvišką atsakomybę, pareigas bei kaip tinkamai auklėti vaikus jų nebaudžiant. Nepažįstamo asmens replikos gali žeisti ir jus, ir jūsų artimuosius. Nesivelkite į konfliktus. Atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS. Šiandien nederėtų užsiimti sudėtingais darbais, finansinėmis, turtinėmis machinacijomis. Nedramatinkite savų problemų ir pagalvokite apie tuos, kuriems iš tikrųjų nesiseka ir reikia pagalbos bei užuojautos.

SKORPIONAS. Aplinkiniai šiandien gali jus klaidinti iš savanaudiškų paskatų arba tiesiog dėl neišmanymo. Neprovokuokite nemalonių pokalbių bei incidentų. Verčiau venkite naujų pažinčių, meilės nuotykių, nors progų tam bus išties pakankamai.

ŠAULYS. Nusimato verslo pasiūlymai arba bus reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, draudimu, mokesčiais. Teks derinti savo interesus, norus su kitų žmonių, prisitaikyti.

OŽIARAGIS. Šiandien nuo pat ryto aplinkinius nemaloniai stebinsite savo valdingumu, nesiskaitymu su kitų nuomone bei poreikiais. Į vakarą jūsų asmenybės tamsioji pusė gali dar labiau įsisiautėti. Pasitelkite savikontrolę.

VANDENIS. Šiandieną jausitės skandinami intrigų, apkalbų jūroje. Gali stigti santarvės, pinigų, komforto ir paprasčiausios tvarkos. Kai kurie pokalbiai gali taip pakrypti, kad norimų rezultatų pasiekti bus beveik neįmanoma. Saugokite sveikatą.

ŽUVYS. Šiandien jums stiprią įtaką darys draugai, bendraminčiai ir šiaip populiarūs asmenys. Deja, jie nebūtinai nuteiks gėriui ir skatins tinkamą elgesį. Nerodykite blogo pavyzdžio augančiai kartai, galvokite, ką kalbate.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis