Horoskopas: Liūtus trauks nuotykiai, Jaučių laukia komplikuota diena

Birželio trisdešimtoji, šeštadienis - 181-oji metų diena (šeštoji 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 184 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Adelė Emilija, Emilis, Liucina, Tautginas.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.45, leidžiasi 21.59. Dienos ilgumas - 17.14.

Šiandien - trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.

***************

Astrologinė prognozė birželio 30-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Jūsų interesais rūpinsis draugai, pažįstami, tačiau galite apsigauti manydami, kad jie nesiekia sau jokios naudos. Dėl neatsargaus elgesio galimos fizinės traumos arba materialiniai nuostoliai, o dėl netinkamo bendravimo - išsiskyrimai.

JAUTIS. Gana komplikuota diena. Regis, būsite nervingi ir neatsargūs. Kiekvienas nepatikęs žodis ar veiksmas kels susierzinimą ir norą tuo pačiu atsilyginti. Labai lengva išprovokuoti konfliktines ir avarines situacijas. Saugokitės traumų.

DVYNIAI. Diena energetiška, uždeganti nuotykiams, naujiems sumanymams. Norėsis laisvalaikį praleisti toliau nuo namų. Galbūt kur nors vyksite, eisite į renginį arba visa tai planuosite. Saugokitės traumų, avarijų.

VĖŽYS. Šiandien bus daug jausmingumo, aistros, tačiau tai gali reikštis keistais ekscesais. Jums derėtų būti tolerantiškesniems ir lankstesniems. Venkite viską griežtai skirstyti į juoda ir balta. Didelė avarinių situacijų tikimybė.

LIŪTAS. Šiandien trauks rizikingi nuotykiai ir aferos. Labai pavojingi būtų užsiėmimai, susiję su elektra, degiomis, sprogstamomis medžiagomis. Galite susižeisti arba sužaloti kitus. Saugokitės ir žaibo.

MERGELĖ. Tikriausiai domėsitės techninėmis ir ūkinėmis prekėmis, sveikatos klausimais. Galite imtis darbų, susijusių su rizika persitempti, susižeisti. Saugokitės traumų.

SVARSTYKLĖS. Diena žada romantišką polėkį, azartines nuotaikas ir kūrybinį įkvėpimą. Labiau vertinkite esamus meilės santykius, nesileiskite užvaldomų momentinių pagundų. Išlaidaukite su protu.

SKORPIONAS. Ši diena sunkiai prognozuojama. Labai lengva suklysti, susidaryti ir sudaryti klaidingą įspūdį bei įsivelti į pavojingus nuotykius. Regis, jus iš kantrybės ves nestabilūs žmonės, jų ekscentriškas elgesys ir pastabos. Nemaža avarijų grėsmė.

ŠAULYS. Jeigu šiandien turėsite reikalų, susijusių su transportu, pervežimais ir kita logistika, reklama, interviu, tuomet veikiausiai susidursite su sunkumais. Bendraukite mandagiai, ypač su klientais, kolegomis. Saugokitės avarinių situacijų.

OŽIARAGIS. Galimi netikėtumai, susiję su vaikais, jų elgesiu ir poreikiais. Jeigu ketinate jiems ką nors pirkti, siūlyti, vargu ar įtiksite. O tai, ko nori ar ką daro jie, veikiausiai visiškai nepatiks jums. Atsargiai kelyje.

VANDENIS. Būsite emocionalūs, priklausomi nuo nuotaikų. Galite nukentėti per savo ar kitų neatsargumą, ne laiku ar ne vietoje pateiktą informaciją. Tik dvasinė pusiausvyra, blaivus protas padės išvengti nemalonumų. Saugokite turtą, pinigus.

ŽUVYS. Nesugebėsite objektyviai vertinti savęs ir aplinkos. Gali nutrūkti svarbus ryšys. Tai priklausys nuo to, kiek leisite pasireikšti negatyvioms emocijoms. Galimas nelaimingas atsitikimas, technikos gedimas.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis