Dienos horoskopas: dvyniai džiaugsis bendravimu, šaulius vilios įvairios pagundos

Liepos 6-oji - Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena. Švenčiame pirmojo suvienytos Lietuvos valstybės valdovo kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventę.

XIII a. Lietuva, priėmusi krikštą ir karūną, pasuko Vakarų civilizacijos keliu. Ji pradėjo gyventi pagal krikščioniškosios Europos idealus, principus ir vertybes. Kunigaikštis Mindaugas sulaukė popiežiaus leidimo vainikuotis Lietuvos karaliumi (tais laikais tik popiežius suteikdavo valstybių valdovams karaliaus vainiką), ir 1253 m. liepos 6-ąją jis ir kunigaikštienė Morta užsidėjo karūnas.

Savo vardadienius šiandien švenčia Dominyka (Domė), Ginvilė, Ginvilas, Mindas, Mindaugas, Mindaugė, Nerė, Nerutė, Nervilas, Nervilė, Nervyda, Nervydas, Nervydė, Ramutis;

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.50, leidžiasi 21.57. Dienos ilgumas - 17.07.

Šiandien - pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vėžio ženkle.

***************

Astrologinė prognozė liepos 6-ajai, penktadieniui

AVINAS. Aktyviai reikšitės namuose ir tarp pažįstamų. Nuotaikos ir emocijos bus labai nepastovios: pasyvų elgesį keis agresyvumas, susijaudinimą - abejingumas. Neleiskite, kad jūsų sąmonę užvaldytų nepagrįsti įtarimai, pavydas.

JAUTIS. Būtų gerai, kad prisilaikytumėte sveikos mitybos bei higienos taisyklių, gerai pailsėtumėte. Lengva apsinuodyti, pasigauti infekciją. Nesistenkite nudirbti visų buitinių darbų. Jus gali pasiekti neramios žinios, paskalos.

DVYNIAI. Regis, neblogai leisite laiką susitikę su bendraminčiais, užsiėmę kolektyviniu pomėgiu ar dalyvaudami masiniuose renginiuose. Sutiksite seniai matytą pažįstamą.

VĖŽYS. Būsite nusiteikę diskutuoti apie globalines problemas. Tikriausiai pyksitės su aplinkiniais. Nepasiduokite irzlumui. Verčiau pasidžiaukite gamta, vasaros malonumais, šeimos židiniu.

LIŪTAS. Tikriausiai stabilizuosis santykiai su kai kuriais žmonėmis, dings įtampa, nors ir išliks slaptas nepasitikėjimas. Diplomatiškai bendrausite, keisitės nuomonėmis, stengsitės viską vertinti objektyviai.

MERGELĖ. Augs noras pasirodyti turtingiems ir galingiems. Būsite linkę ne pagal išgales išlaidauti, tenkinti savo ir kitų įnorius. Nekenkite sau, vaikydamiesi abejotinos vertės dalykų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien aktyviai bendrausite ir tai padės atgaivinti ryšius, pažintis. Nevenkite kompanijos, tačiau neeikvokite per daug laiko aštrioms diskusijoms. Juo labiau, kad tai gali pakenkti svarbiems santykiams.

SKORPIONAS. Lengviau pažeidžiama bus sveikata. Dėl alkoholio ar netinkamų vaistų vartojimo galite turėti problemų. Turite būti itin atsargūs, maudydamiesi vandens telkiniuose ir vairuodami.

ŠAULYS. Būsite nusiteikę aktyviai, netgi audringai praleisti laisvalaikį, nerti į įvykių ir pagundų sūkurį. Regis, jūsų bei vaikų ir mylimo žmogaus norų tenkinimas nemažai kainuos.

OŽIARAGIS. Aplinkiniams galite pasirodyti abejingi viskam, kas jūsų asmeniškai neliečia. Galite rimtai susipykti, jei mėginsite išsisukti nuo šeimyninių pareigų, buitinių rūpesčių.

VANDENIS. Nenustygsite vietoje ir turbūt šiek tiek blaškysitės, negalėdami pasirinkti vienos aiškios krypties, vieno laisvalaikio varianto iš visos gausybės galimų. Domins ir sportas, kelionės, ekskursijos, ir šeiminiai piknikai su artimos aplinkos žmonėmis.

ŽUVYS. Seksis tvarkyti ūkinius, buitinius reikalus, prekiauti ir apsipirkti. Tikėtinas savo materialinės padėties įvertinimas. Jausite poreikį su kažkuo pasitarti dėl norimo pirkinio, paslaugos, nuosavybės reikalų.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis