Savaitės horoskopas: dienos bus kupinos neaiškumų, nerimo ir keistų nuojautų

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 9-15 dienoms.

AVINAS

Šią savaitę galite tikėtis problemų, jei būsite išsiblaškę ir nepakankamai dėmesio skirsite finansiniams bei materialiniams klausimams. Atidžiau skaičiuokite, planuokite. Jūsų savimeilę gali stipriai užgauti kažkas iš kolegų ar artimųjų. Bus nelengva suvaldyti savo emocijas, nuotaikų kaitą. Savaitgalis gali pateikti pavojingų pagundų. Būtų geriau, kad neįgytumėte blogos patirties, neieškotumėte nuotykių. Neskubėkite žavėtis atsitiktiniais viliotojais. Reikėtų būti atsargiems už vairo bei saugoti savo turtą, santaupas.

JAUTIS

Šią savaitę rūpesčių gali kelti santykiai su draugais, partneriais dėl pastarųjų polinkio tuščiai žadėti. Vis dėlto galite gauti naudingų žinių, ką ir kaip verta daryti, kokie veiksmai padėtų sutaupyti. Itin jaudins meilė, grožis. Būsite dėmesingi mylimiesiems bei vaikams. Tikėtina netolima kelionė, viešnagė, interviu. Pasirūpinkite, kad naudojama technika būtų tvarkinga, o informacija, kuria ketinate disponuoti, - patikrinta. Savaitgalį kai kurios jūsų viltys gali sugriūti. Gali tekti spręsti artimųjų problemas. Turbūt tai nemažai kainuos.

DVYNIAI

Šią savaitę pasistenkite būti kuo blaivesni ir praktiškesni. Savo energiją ir lėšas naudokite tikslingai, nesiblaškydami. Regis, būsite nusiteikę investuoti į gerovę, komfortą, verslą, grožį ar turiningas atostogas. Vis dėlto, jei gausite pinigų, neskubėkite jų išleisti. Pirkite tik neabejotinai reikalingus daiktus. Jei pernelyg pasiduosite kitų įtakai, yra pavojus, kad jūsų dosnumu gali būti pasinaudota. Savaitgalį galite išgirsti nekokią naujieną, patirti nuostolį. Tačiau galbūt jus kažkuo nudžiugins vaikai, giminaičiai.

VĖŽYS

Savaitė bus kupina neaiškumų, nerimo ir keistų nuojautų. Turbūt gyvensite prisiminimais ir svajonėmis. Kad ir ką darytumėte, visiems neįtiksite. Aplink jus kunkuliuos ir aistros, ir pavydas. Kartu kils romantiškų impulsų. Deja, partnerystės santykiai gali pakrikti dėl kitos pusės ambicijų. Tačiau, jei apsiribosite rutina, nieko ypatingo nenutiks. Imkitės profilaktinių sveikatos ir grožio priemonių. Savaitgalį tiktų užsiimti buitiniais, žemiškais reikalais. Pasisaugokite traumų, saugokite vaikus.

LIŪTAS

Šią savaitę nepatartina vesti naujų derybų, sudarinėti naujų sutarčių. Pirma užbaikite tai, kas seniau pradėta. O naujus planus tik apgalvokite, aptarkite. Regis, savo vertę parodys draugiški ryšiai. Kažkieno palaikymas gali išgelbėti jus nuo nemalonaus posūkio. Nevarginkite savo įtarimais mylimo žmogaus. Nepatartina apsikrauti įsipareigojimais, nes ne viską pavyks įgyvendinti. Kažkas gali jus suklaidinti. Nerimo sukels sveikata. Savaitgalį pasijusite geriau, jei bus į ką atsiremti ir kuo pasikliauti. Saugokitės ugnies.

MERGELĖ

Šią savaitę teks būti pareigingiems, nes tik tokiu atveju galėsite ramia sąžine pasidžiaugti rezultatais. Svarbūs bus savivertės, kompetencijos įtvirtinimo klausimai. Tikriausiai bendraminčiai, draugai nepamirš jūsų pakviesti į kolektyvinius renginius, pramogas. Tačiau teks gerokai iškratyti piniginę, jeigu prisijungsite prie smagios kompanijos. Savaitgalį būsite ne tokie aktyvūs kaip kiti. Turbūt norėsis sėdėti namuose ar kur nors kitur netrukdomiems ilsėtis. Saugokite vertingus daiktus nuo vagių.

SVARSTYKLĖS

Ši savaitė bus kiek trikdanti. Nelabai suprasdami savo norus, galite pradėti kažką keisti. Vis dėlto naujovėms dar ne metas. Nieko gero, jeigu imsite galvoti apie pramogas, nebaigę neatidėliotinų darbų. Tuomet gali tekti prie jų grįžti ir taisyti savo veiklos klaidas ar ieškoti naujų sprendimų. Savaitgalį nusimato nepigios pramogos, malonumai. Kai kurie draugai, pažįstami griaus jūsų pastangas būti taupiems bei praktiškiems ir vilios į avantiūras. Labiau saugokite save ir vaikus nuo traumų.

SKORPIONAS

Šią savaitę jūsų kantrybę išbandys partneriai, artimieji. Verčiau nepasiduokite provokacijoms, išlaikykite taktą. Regis, teks vykdyti finansinius įsipareigojimus, mokėti mokesčius, atiduoti skolas ar pan. Galite gauti informacijos, kuri vers keisti planus, galbūt susijusius su kelione, studijomis, tarptautiniu renginiu ar projektu. Regis, teks bendrauti su užsieniečiais. Galimos naujovės meilės, draugystės srityje. Savaitgalį seksis geriau, jei nepriekabiausite, nenurodinėsite kitiems, kaip jiems gyventi ir mąstyti.

ŠAULYS

Šiuo metu pasistenkite nedramatinti, jeigu kažkas nesiklosto pagal jūsų norą. Pamėginkite susitaikyti su svarbiu jums žmogumi. Jeigu tarpininkaujate, labai svarbu nepavesti klientų, nežarstyti tuščių pažadų. Būsite gana seksualūs, tačiau norimo atsako sunku tikėtis. Kaltinkite tik save, jei jūsų keliami reikalavimai kitų neskatina maloniai elgtis. Nerizikuokite bendrais ar svetimais pinigais, vertybiniais popieriais. Savaitgalį nejausite apribojimų, nepaisysite autoritetų. Tikėtina įdomi išvyka. Atsargiai kelyje.

OŽIARAGIS

Šią savaitę gali paaiškėti bendradarbiavimo, tarpininkavimo siekimo ar jo nutraukimo motyvai. Turbūt teks kibti į darbus. Net jei atostogaujate, visokių darbų atsiras daugiau, nei norėtųsi. Jei skundžiatės sveikata, pravartu apsilankyti pas medikus. Gali susikomplikuoti svarbūs santykiai, atsirasti teisinių rūpesčių. Tačiau nuotaiką gerins romantiškos akimirkos, vaikų išdaigos. Savaitgalį iliuzijų ir finansinėje, ir meilės srityje bus kiek per daug. Neperlenkite lazdos, kontroliuokite savo jausmus bei polėkius.

VANDENIS

Šią savaitę galite nekaip jaustis. Tuo tarpu darbas, verslas reikalaus daug energijos, jei dabar neatostogaujate. Tai, ką būtina, užbaikite, o naujovių dar nepradėkite. Labiau prižiūrėkite vaikus. Galite gauti pakvietimą į pobūvį, renginį. Arba mintys vis suksis apie keliones, atostogas, toli esančius žmones, nekasdienius dalykus ar net būsimas studijas. Galite susikurti originalų įvaizdį. Savaitgalį tikėtini jausmų svyravimai į kraštutinumus. Derėtų numalšinti norą kautis su tariamais ar tikrais priešais. Venkite agresyvių žmonių.

ŽUVYS

Ši savaitė palanki komunikacijai, pervežimams, reklamai, ypač jei turite kažką užbaigti. Tačiau šeimos, partnerio, vaikų reikalai turbūt pasiglemš visą jūsų dėmesį. Galbūt jums paskambins ir paskirs pasimatymą itin dominantis asmuo. Net jei abejojate mylimo žmogaus jausmais ar ketinimais, rodykite jam geranorišką palankumą, nes pretenzijomis tikrai nieko nelaimėsite. Savaitgalis nežada geros savijautos. Nesistenkite nudirbti visų susikaupusių darbų ir nereikalaukite to iš kitų. Mąstykite kuo pozityviau.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis