10 įpročių, kurie laimingas moteris išskiria iš kitų

Pačios laimingiausios moterys vienu balsu teigia, kad džiaugsmo ir laimės link veda kasdieniai įpročiai, kurių galima išmokti.

Jos yra savo pačios geriausios draugės

Mes galime būti savo didžiausios priešės ar geriausios draugės – tai mūsų pasirinkimas. Į savo galvą neįsileiskite save menkinančių minčių, trukdančių būti laimingoms. Jūs nusipelnėte jausti džiaugsmą ir laimę. Laimingos moterys yra savo pačios geriausios draugės – švelnios sau, mylinčios ir palaikančios. Didžiuokitės tuo, kas esate ir apie save galvokite tik pozityviai.


Jos gausiai žarsto komplimentus

Jei kada nors gavote netikėtą komplimentą, žinote, kokią galią tai turi moters nuotaikai ir pasitikėjimui savimi. Ypatingai kuomet komplimentas atskrieja iš nepažįstamos ar menkai pažįstamos moters. Nesidrovėkite – jei žavitės kažkieno stiliumi, šypsena ar sugebėjimais, leiskite tam žmogui apie tai žinoti.


Jos nepamiršta dėkoti

Dėkingumas – vienas svarbiausių laimės komponentų. Juk mus supa tiek daug dalykų, dėl kurių galime jaustis dėkingos! Net jei viskas aplinkui atrodo labai tamsu ir sudėtinga, galite dėkoti už sveikatą, šiltus namus, skanų maistą ar gražų orą. Kasdien parašykite bent tris dalykus, už kuriuos jaučiatės dėkinga. Tai pakeis jūsų požiūrį į gyvenimą.


Jos nelaiko pykčio

Apmaudas, pyktis ar pavydas labiau skaudina žmogų, kuris tai jaučia, o ne tą, į kurį šis jausmas yra nukreiptas. Jei savyje laikote kitam žmogui skirtus neigiamus jausmus, tai žeidžia tik jus. Atleiskite kitam ir paleiskite visas blogas emocijas. Atleidimą galite suteikti nebūtinai garsiai, užteks tai suprasti ir pajusti savo viduje.


Jos kituose įžvelgia gerąsias savybes

Kiekvienas mūsų yra sudėtingas įvairių savybių rinkinys. Laimingos moterys supranta, kad nė vienas žmogus nėra tobulas. Jos nesmerkia kitų dėl jų silpnybių, vietoj to išsiugdo įprotį kituose įžvelgti gerąsias savybes ir būtent joms skirti didžiausią dėmesį. Jos gerą mato savo kolegose, savo drauguose, šeimos nariuose ir, ypatingai svarbu, savyje.


Jos visada yra atviros naujovėms

Pasaulis toks didelis ir pilnas nuostabių atradimų. Jis taip greitai keičiasi, kad lankstumas ir atvirumas naujovėms tampa vienu svarbiausių laimingo žmogaus įpročių. Kai išbandome naujus skonius, susipažįstame su naujais žmonėmis, patiriame naujus nuotykius ar tiesiog kažką pakeičiame savo rutinoje, savo organizme didiname endorfinų kiekį, o su jais ir laimės pojūtį.


Jos nuolat daro mažus gerus darbus

Yra daugybė būdų pradžiuginti kitą – ant kolegos stalo palikti šokoladą, senutei kaimynei padėti laiptais užnešti pirkinius, pakalbinti nejaukiai besijaučiantį naują žmogų kompanijoje, apsilankyti gyvūnų prieglaudoje ir t.t. Tai neturi būti kažkas didelio ar reikalaujančio daug pastangų, maži gerumo veiksmai veda link didelio moralinio pasitenkinimo.


Jos rūpinasi savimi

Laimingos moterys žino, kad svarbiausias dalykas yra jų sveikata – dvasinė, emocinė, fizinė. Todėl jos investuoja ne tik finansus, bet ir savo laiką – tam, kad visada jaustųsi gerai. Net jei neturite pinigų prabangiems spa, galite prisileisti karštą vonią ir pasidaryti puodelį mėgstamos arbatos ar skirti laiko kitai savo mėgstamai veiklai. Prisiminkite, jei nepasirūpinsite savimi, negalėsite pasirūpinti ir kitais.


Jos nesitiki tobulybės

Laimingos moterys žino, kad ne kiekvienas momentas ir ne kiekviena diena bus tobula, todėl to iš savo gyvenimo ir nereikalauja. Visoms mums kartais tenka nusivilti, pajusti, kad viskas vyksta ne pagal planą ar netgi slysta iš rankų. Tokiomis akimirkomis svarbu nepatekti į emocinę duobę. Vietoj to pasitikėkite kasdieniais laimingos moters įpročiais, kurie leis greitai grįžti į ramybės ir laimės būseną.


Jos nesiekia kitų pritarimo

Mums visiems rūpi, ką apie mus galvoja aplinkiniai, bet laimingiems žmonėms tai rūpi mažiausiai. Tai jokiu būdu nėra leidimas būti nemalonia, apsileidusia ar agresyvia persona, jau greičiau patarimas būti autentiška savimi – tokia, kokia esate – ir nesijaudinti dėl to, ar kiti jus tokią priims.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis