Astrologė Lilija: šie metai ypač palankūs meilei

Ko dažniausiai klausiame astrologų? Pasak astrologės Lilijos, kaip seksis meilėje – vienas populiariausių klausimų. Astrologė sudarė mylimųjų horoskopą visiems 12 Zodiako ženklų.

Astrologė džiaugiasi galėdama pranešti, kad šie metai visiems Zodiako ženklams yra ypač geri puoselėti šį nepaprastą jausmą. Tačiau tam, kad meilė būtų graži ir ilga, astrologijos terminais kalbant, reikia stiprinti savo Venerą (būtent ši planeta „atsakinga“ už meilę).

„Mielieji, prašau, padėkite į šalį juodus drabužius, kuriuos visi taip mėgstame! Ne tik moterims, bet ir vyrams šiais metais reikia rengtis Venerą pritraukiančiomis spalvomis, o tamsių rūbų atsisakyti, – pataria Lilija. – Tinka visos pastelinės spalvos: kreminė, žalsva, melsva, rausva, taip pat ryškiai raudona, kuri simbolizuoja aistrą.“ Astrologė merginoms pataria segėti papuošalus su raudonais akmenimis.

Įsimylėti – dar ne viskas. Vieną dieną tenka susidurti su realybe ir išsiaiškinti, ko galima tikėtis, įsimylėjus vieną ar kitą Zodiako ženklo atstovą. Galbūt jums padės astrologės sudarytas mylimųjų horoskopas visiems 12-kai Zodiako ženklų?

Avinas

Jeigu įsimylėsite Aviną, nesitikėkite, kad santykiai visuomet klosis sklandžiai. Bus ir meilės ir aistrų, ir pykčio. Avinas vyras – užkariautojas, padėties ir santykių šeimininkas. Jis gali įsimylėti iš pirmo žvilgsnio. Šio ženklo moterys yra aistringos ir įnoringos.

Jautis

Jaučiai nepakenčia skandalų. Santykiai turi vystytis ramiai ir lėtai. Šio ženklo atstovų negalima skubinti – galite viską sugadinti. Tikrosios meilės Jautis ieško labai ilgai, o sutikęs nepaleidžia. Jeigu Jaučio ženklo vyras nemato santykių ateities, jis gali bendrauti su moterimi tol, kol turės iš to naudos. Jaučio ženklo atstovės moterys kartais atrodo drovios, tačiau iš tiesų tokios nėra.

Dvyniai

Susitaikykite, jog jis dažnai vėluos, turės aibę bičiulių ir visi jie bus labai svarbūs. Jeigu norite sėkmingai draugauti su Dvyniu, nusiteikite, kad jums turės patikti ir visi jo draugai. Vyras Dvynys negali atsispirti gražiai moteriai. Tačiau pamatęs dar gražesnę, pamiršta seną pasiją. Dvyniai turi tokią stiprią charizmą, kad moterys negali jų pamiršti. Vyrams su Dvynėmis moterimis niekada nebus nuobodu: kiekvieną dieną jos gali būti vis kitokios.

Vėžys

Jeigu prasidėsite su Vėžiu, būkite tikri, kad greitai teks susipažinti su jo tėvais ir visa gimine – šeima Vėžiui labai svarbi. Savo idealui jis kelia labai didelius reikalavimus. Vienas netinkamas žodis gali užgesinti Vėžio meilę. Moterys Vėžiukės – itin kaprizingos. Tačiau ir vyrai, ir moterys Vėžiai santuokoje yra ištikimi ir pastovūs.

Liūtas

Jeigu užmezgėte draugystę su Liūtu, susitaikykite, jog privalėsite leisti jam dominuoti. Jeigu norite suvilioti vyrą Liūtą, stokite į ilgą gerbėjų eilę ir garsiai plokite katučių. Domėkitės tais pačiais dalykais, kaip ir Liūtas, ir tapsite „konkurso“ nugalėtoja. Moterys Liūtės pasitiki savimi ir dar net neprasidėjus santykiams pradeda diktuoti savo taisykles.

Mergelė

Jeigu mėgstate „pasidėti“ kojines ant kėdės, o įėję į namus batus tiesiog nuspiriate prie durų – bus bėdos. Pedantiškos ir smulkmeniškos Mergelės to nepakęs. Nevėluokite, atrodykite preciziškai, nes mažytė dėmė ant švarkelio bus traktuojama kaip didžiulis jūsų charakterio juodulys. Vyrai Mergelės – mandagūs, visuomet pasitempę. Moterys atrodo (bet tik atrodo) drovios.

Svarstyklės

Draugaudami su Svarstyklėmis privalėsite būti diplomatiški ir taktiški. Šio ženklo atstovai nepakenčia išsišokimų ir pakelto balso. Vyrai Svarstyklės ieško tokios moters, su kuria galėtų viskuo dalintis, tačiau lemiamais momentais būna labai neryžtingi, nemoka pasakyti „ne“. Moterys Svarstyklės sugeba taip pakerėti vyrus, kad šie „apanka“ ir sunkiai įžvelgia jų trūkumus.

Skorpionas

Romanas su Skorpionu – tai meilė su kliūtimis. Šio ženklo atstovui sunku įtikti. Jeigu pernelyg spurdėsite – kelsite įtarimą, jeigu būsite per ramūs – greitai atsibosite. Skorpionai vyrai – labai charizmatiški ir įdomūs. Jiems patinka nuotykiai, tačiau jus pasiims į nuotykį tik tada, kai išlaikysite jo asmenybės patikrinimo testą. Moterys Skorpionės – tikros raganos kerėtojos. Jos reikalauja visiško atsidavimo.

Šaulys

Šio ženklo atstovas nepriima jokių patarimų. Mat jis pats yra apsigimęs mokytojas ir į kiekvieną klausimą žino tikslesnį negu jūsų atsakymą. Šauliui vyrui moteris – amžina mįslė. Jis turi plačią ir atsidavusią širdį, bet mėgsta eksperimentuoti. Draugaukite su juo, bet niekada neklauskite apie santykių būklę – taip jį galite atbaidyti. Šaulio ženklo moteris lengvai įsimyli, apie savo jausmus kalba tiesiai, be išsisukinėjimų.

Ožiaragis

Šio ženklo atstovams reikalinga vienatvė. Jo antroji meilė visuomet bus darbas ir jums teks susitaikyti su tokiu jausmų paskirstymu. Vyras Ožiaragis įsimyli iš lėto, bet stipriai, ir gali mylėti tol, kol neprarasite jo pasitikėjimo. Jei bent vieną kartą prasikalsite, antro šanso nebeturėsite. Ožiaragio ženklo moteris gali atrodyti šalta. Viską, net ir jausmus, reguliuoja racionalus protas.

Vandenis

Vandeniui partneris turi būti ne tik meilužis, bet ir geras draugas. Jeigu negalite būti jį suprantančiu draugu ir paslapčių patikėtiniu – nesitikėkite tobulų santykių. Vandenio ženklo vyras – pašėlęs vaiduoklis, galintis susukti moteriai galvą ir greit išnykti. Tačiau santykiams fantazijos tikrai nepritrūks. Vandenės moterys ieško meilužio ir kartu draugo, o santykių negali įsivaizduoti be laisvės.

Žuvys

Svajotojos ir mąstytojos. Joms reikia ir romantikos, ir vakaro prie ežero, ir žvakių. Žuvų ženklo vyras romantiškas ir jausmingas, tačiau kai reikia priimti ryžtingą sprendimą, jam kartais pritrūksta drąsos. Žuvų ženklo moterys – švelnios, paslaptingos, romantiškos, elegantiškos. Jų jausmų pasaulis – spalvingas ir nenuspėjamas.

Astrologė Lilija

Mob. +370 656 980 74

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis