Kuo skiriasi idealus anglas nuo idealaus ruso?

Aukštas brunetas, uždirbantis daugiau nei moteris ir mūvintis džinsus – taip atrodo idealus vyras tiek D. Britanijoje, tiek Rusijoje.


Norėdamas išsiaiškinti, kokiais bruožais turi būti apdovanotas idealus vyras, britų leidinys „The Daily Mail“ apklausė 2 000 moterų. Portalas woman.ru nenusileido ir apklausė dvigubai daugiau – net 4000. Paaiškėjo, kad sutapimų daugiau nei skirtumų.

Abiejų šalių moterys pirmenybę teikia aukštiems, vidutiniškai 183 cm ūgio vyrams. Rusėms žemiausia ūgio riba 175 cm (žemesni patinka tik 3 proc. rusių).

Figūra – sportiška, kūnas raumeningas (čia skoniai visiškai sutapo). Tačiau kraštutinumų nereikia – kultūristai patinka tik 7 proc. rusių, liesi tipai – 4 proc.

Akys – rudos, plaukai – tamsūs, trumpai kirpti (keista, bet ir čia skoniai buvo panašūs).

Rengiasi stilingai, bet paprastai – džinsai ir marškinėliai bei megztiniai V formos iškirpte. Ir greitai – idealus britas turi suspėti susiruošti per 17 minučių. Su dušu. Rusėms taip pat labiausiai prie širdies laisvalaikio stiliaus drabužiai (taip apsirengę vyrai patinka 60 proc.), kostiumuotus pasirinko 22 proc.

Britės pageidauja, kad vyras uždirbtų 48 tūkst. svarų (apie 207 tūkst. litų) per metus, važinėtų „Audi“, turėtų mokslinį laipsnį ir norėtų šeimos. Rusės britėms nenusileido ir pageidavo dar daugiau uždirbančio vyro – jas tenkintų 2,4 mln rublių (212 tūkst. litų) per metus.

Kruopščiai nusiskutęs ir nusidepiliavęs (ypač britės nemėgsta plaukuotų krūtinių), mėgsta apsipirkinėti, žiūri serialus, sugeba išklausyti ir užjausti – šios kiek moteriškos savybės britėms atrodo patrauklios. Keičiasi lyčių stereotipai, o gal britės turi problemų su draugėmis, jei nori, kad vyrai atliktų kai kurias jų funkcijas?

Dėmesingumo ir švelnumo iš vyrų pageidauja ir rusės. Tik 8 proc. patinka agresyvoki vyrai, tačiau tai nereiškia, kad jos nori bestuburių – beveik pusė pageidavo, kad vyras būtų kantrus ir atkaklus, siekdamas mylimosios meilės.

Ir vis dėlto nuo tipiškų vyriškumo stereotipų nepabėga net ir emancipuotosios britės – anot jų, tikras vyras mėgsta mėsiškus patiekalus, alų, žiūrėti sporto laidas, ypač futbolą, uždirba daugiau nei moteris, prisipažįsta meilę tik tada, kai yra tikras dėl savo jausmų, moka keisti padangas.

Su tuo, kad vyras turi uždirbti daugiau, vieningai sutinka beveik 80 proc. rusių. 18 proc. sutiktų su vienodomis pajamomis ir tik 2 proc. nesvarbu, kas kiek uždirba.

Įdomu tai, kad britėms buvo svarbu, jog vyras nepamirštų reguliariai paskambinti savo mamai, o rusės mamyčiukų kaip tik purtėsi.

Ar toks vyras realybėje egzistuoja? Apklaustosios britų moterys sugebėjo rasti tik 4 kandidatus, kurie atitinka visus reikalavimus. Rusėms tokia neįmanoma užduotis net nebuvo duota – anot woman.ru, šalyje, kur moterų ir taip 10 mln daugiau nei vyrų, idealaus vyro paieškos tik dar labiau apsunkintų situaciją. Kita vertus, kodėl nepasvajojus.

Kaip manote, ar idealus lietuvis kuo nors skirtųsi nuo brito ir ruso?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis