Ko nori vyrai, arba Žuvies diena

Neseniai sužinojau, kokių moterų nori vyrai ir ką reikia daryti, kad jie vadintų tave savo gyvenimo Žuvimi.

Prisimenat, dar visai neseniai Marijonas taip ilgesingai dainavo: „Tu mano didžiausia žuvis...“ Išgirsti tai iš tokio prisiekusio žvejo lūpų turėtų būti didžiausias komplimentas. Bet žuvis, apie kurią jis dainavo, ėmė ir vis tiek nutrūko. Neįvertino. Aš asmeniškai labai norėčiau būti didžiausia Marijono žuvimi – tempiama į krantą kentėčiau sukandusi žiaunas ir visai nespurdėčiau. Bet jis manęs vis nepagauna. Tiesą sakant, net negaudo. Na, nieko tokio. Juk yra ir daugiau žvejų.


Kodėl aš čia pradėjau apie tas žuvis? Nes perskaičiau knygą „Ko nori vyrai“ (leidykla „Alma littera“). Parašė ją toks Steve Harvey su Denne Millnex ir labai detaliai paaiškino, ko reikia norint tapti vyro gyvenimo žuvimi. Šiais atradimais noriu pasidalyti ir su jumis.

Tai štai ką rašo tas Stev'as. „Remdamasis savo meile žvejybai, sukūriau tokią filosofiją: vyrai elgsis su moterimi tarsi žuvaudami pramogai ar maistui. Nuo to, kaip susipažįstame, kaip kalbamės, kaip mezgasi santykiai, ir nuo to, kokius reikalavimus keli vyrui, nuspręsime ar elgtis su tavimi kaip per sportinę žūklę – mesti į vandenį, ar paversti tave laimikiu – tokia moterimi, su kuria vyras įsivaizduoja gyvenimą. Nori sužinoti daugiau skirtumų tarp žvejo sportininko ir žvejo mėgėjo? Skaityk:

1. Moteris, kuri reikalauja pagarbos, yra laimikis. Moteris, kuri leidžia vyrams išsisukti, nors šie elgiasi nepagarbiai, skirta sportiniam malonumui.

2. Moteris, kuri apsirengusi tinkamai – sumaniai pridengusi savo grožybes, bet atrodanti seksuali, yra laimikis. Per daug apsinuoginusi moteris, spinduliuojanti seksualumu, skirta sportiniam malonumui.

3. Moteris, neleidžianti tau pajusti viso jos kūno, kol judu šokate, yra laimikis. Moteris, kuri kraipo užpakaliuką ir raitosi šokių aikštelėje taip, kad raganaitė Karina Stefans nuraustų iš gėdos, skirta sportiniam malonumui.

4. Moteris, kuri paima vyro telefono numerį, bet neduuoda savojo, yra laimikis. Moteris, kuri pasakė savo namų, darbo, mobiliojo telefono numerius, el.pašto ir namų adresą vyrui, kuris tik nupirko jai išgerti ir paklausė, kaip galėtų su ja susisiekti, skirta sportiniam malonumui.

5. Moteris, kuri gali pagarbiai, santūriai šnekučiuotis su vyru ir jo motina, yra laimikis. Moteris, kuri krūpčioja vien pagalvojusi, kad teks kalbėtis su vyro motina, skirta sportiniam malonumui.

6. Moteris, kuri geba prisitaikyti bet kokiomis, net ir kebliausiomis aplinkybėmis, išsauganti orumą tėvų susirinkime, valdybos posėdžių kabinete, restorane, per sportines varžybas, yra laimikis. Moteris, kuri negali suregzti rišlaus sakinio ar aiškiai parodo, kad jai neįdomu tai daryti, skirta sportiniam malonumui.

7. Moteris, kuri žino, kad nori ištekėti, auginti vaikus ir iškart leidžia vyrui tai sužinoti, yra laimikis. Moteris, kurios ateities planai siekia tik kitą savaitgalį, skirta sportiniam malonumui.

8. Moteris, kurią galime pristatyti savo draugams ir šeimai, yra laimikis. Moteris, kuri net nesivargina prisistatyti mūsų draugams ar šeimai, skirta sportiniam malonumui.

9. Moteris, kuri šypsosi, rūpinasi savimi ir jaučiasi iš esmės patenkinta savo gyvenimu, yra laimikis. Apsileidusi, nuolat surūgusi moteris, kuri nedvejodama užsipuola net už menkiausius prasižengimus, skirta sportiniam malonumui.

10. Moteris, kuri vertina visa, ką darai, yra laimikis. Moteris, kuri elgiasi taip, tarsi niekas, ką darai, negalėtų padaryti jos laimingos, skirta sportiniam malonumui.

11. Ištikima moteris yra laimikis. Moteris, kuri nuolat dairosi kitų gerų vyrukų, yra skirta sportiniam malonumui.

12. Moteris, kuri supranta, kad vyro vyriškumui svarbu, kas jis yra, ką jis daro ir kiek uždirba, ir kuri žino, kaip subtiliai pakreipti santykius, kad jos vyras jaustųsi vadovas, yra laimikis. Moteris, kuri švaistosi savo čekių knygele ir įtaka tarsi kardu bei nuvertina vyro karjerą ir finansinį indėlį, skirta sportiniam malonumui.“

Pabandykime apibendrinti – laimikis yra padori, patogi, ištikima, santūri moteris, kurią negėda parodyti draugams ir motinai, vertinanti viską, ką vyras daro ir leidžianti jam vadovauti. Kur aš tokią mačiau? Ak, prisiminiau – tai tobuloji, nuolankioji Stepfordo moteris. Gerai jau. Labai pasistengusi galėčiau paslėpti giliau savo čekių knygelę, apsimesti kvailesne nei esu ir netgi atsisakyti pomėgio šokti temperamentingai, kad tik tapčiau tuo išsvajotuoju laimikiu.

Bet žvilgterkim, kas gi, anot autoriaus, laukia laimikio? „Po to, kai įrodysi, jog yra vertas tavo laiko, galėsi leisti jam parsinešti tave namo, išrankioti kaulelius, pabarstyti kukurūzmilčiais, iškepti ir patiekti ant prabangios lėkštės.“


Nejuokauju – būtent taip ir parašyta. Viliojanti perspektyva, tiesa? O kas laukia, tų vargšių sportinės žūklės aukų? O varge, jas įmes atgal į vandenį! Ne, maldauju, tik net tai. Plaukioti laisvai upės vandenyse, užuot patogiai skrudinus šonus keptuvėje – tokį likimą galėtų pasirinkti tik moteris, neturinti jokių moralinių vertybių ir proto.


Visada įdomu žinoti, ko nori vyrai. Tik ar tokių vyrų vis dar norime mes?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis