Krūtų implantai gerina seksualinį gyvenimą

Kad moterys su krūtų implantais seksualiau atrodo, niekam abejonių nekyla, bet ar jų seksualinis gyvenimas dėl to pagerėja?

Pasirodo, taip. Bent jau taip teigia kai kurie tyrimai. Net 61 proc. moterų, dalyvavusių internetinėje svetainės RealSelf.com apklausoje, tvirtino, kad jų lytinis gyvenimas po krūtų padidinimo tapo dažnesnis. 70 proc. prisipažino, kad padidėjo jų pasitenkinimas intymiu gyvenimu ir gebėjimas patirti orgazmą.

Vertindamos savo seksualinį gyvenimą skalėje nuo 1 iki 10, apklausoje 28 proc. moterų teigė, kad jų seksualinis gyvenimas pagerėjo net 4 balais, 75 proc. patvirtino, kad procedūra buvo to verta.

Ar tai reiškia, kad tos moterys tampa geidžiamesnės vyrų akyse, susilaukia daugiau gerbėjų ir dėl to dažniau mylisi? Tiek apklaustieji, tiek specialistai šios versijos nepatvirtina. Daugumos teigimu, kad ir kaip būtų keista, vyrai čia niekuo dėti. Esmė yra tai, kaip jaučiasi moterys, o ne tai, ko nori vyrai.

„Dabar, kai perėjau iš 32 A lygos žaisti į 32 F lygą, jaučiuosi kur kas geriau. Man patinka įspūdis, kurį darau vyrui, tai leidžia man pasitikėti savimi, pamiršti drovėjimąsi, atsipalaiduoti ir mėgautis seksu visiškai nevaržomai“, – prisipažino leidiniui „The Daily Mail“ viena iš apklaustųjų.

Su tuo visiškai sutinka ir plastikos chirurgas iš Dalaso, Teksaso universiteto docentas, dr. Andrew P. Trussleris. Jis sako: „Matau tuos pokyčius, kuriuos patiria mano pacientės, kaip jos po operacijos pakeičia savo drabužių stilių, kaip elgiasi ir jaučiasi. Akivaizdu, kad po krūtų didinimo moterys labiau pasitiki savimi, o tai daro teigiamą įtaką jų intymiam gyvenimui.“

Vien JAV per pastaruosius trejus metus beveik milijonas moterų pasididino krūtis. Tai kiekvienai jų kainavo nuo 6 iki 10 tūkst. dolerių. Bet jei dėl to jų intymus gyvenimas išties taip ryškiai pagerėjo, gal ir buvo verta?

Vis dėlto, kai kurie skeptikai į tokias išvadas žiūri atsargiai. Kaip teigė vienas jų leidiniui „The Daily Mail“, jei visuomenėje neegzistuotų tokie primesti, nenatūralūs grožio standartai, tai ir krūtų didintis moterims nereikėtų – sveikoje visuomenėje moters pasitikėjimas savimi ir meilė savo kūnui neturėtų priklausyti nuo jos krūtų dydžio ar kojų ilgio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis