Su amžiumi moterų patrauklumas didėja

D. Britanijoje atlikta apklausa parodė, kad patraukliausios jaučiasi 30 metų sulaukusios moterys.

Amžius – nėra kliūtis jaustis patraukliai. Priešingai, dauguma moterų jaučiasi pasiekusios savo patrauklumo piką tik peržengusios 30 metų ir atsikračiusios paauglystės kompleksų, skelbia novynar.com.ua, apibendrindamas D.Britanijos mokslininkų atliktus tyrimus.

Net du trečdaliai apklaustųjų moterų tikino, kad grožis ateina su amžiumi. Daugiau nei pusė tvirtino, kad nuo tada, kai atsikratė paauglystės kompleksų, sulig kiekvienais metais jos jaučiasi vis gražesnės.

Svarbiausia tokios savijautos priežastimi laikomas didėjantis pasitikėjimas savimi. Net 70 proc. apklaustųjų manė, kad būtent pasitikėjimas suteikia moteriai daugiausia žavesio ir daro ją geidžiamą.

47 proc. teigė su amžiumi atradusios savo stilių ir pagaliau išmokusios tinkamai rengtis, 55 proc. teigė pagaliau išmokusios dažytis.

Beje, moterų pasitikėjimas savimi labai priklausė nuo gyvenamosios vietos – tarp sostinėje gyvenančių moterų net 37 proc. laikė save gražuolėmis, tarp gyvenančių provincijoje tokių buvo 28 proc.

Kiek anksčiau D.Britanijoje buvo atlikti tyrimai, kuriais buvo siekiama išsiaiškinti ir tai, nuo kokio amžiaus moterys nustoja jaustis patrauklios. Dauguma jų įvardijo 46 metų ribą. Jos tvirtino, kad peržengus ją, vyrai tarsi liaujasi jas pastebėti.

Tiesa, guodžia tai, kad sulaukusios 60-ties dauguma moterų vėl atgauna pasitikėjimą savimi ir savo patrauklumu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis