Iš viso Zodiako daugiausia strėlių sulaukė Avinas

Astrologai gali daug papasakoti apie kiekvieno Zodiako ženklo seksualinius įpročius, bet ar jie visada yra teisūs? Į šį klausimą pabandė atsakyti pačios moterys.


Skorpionas – rafinuotas, Avinas – temperamentingas, Jautis – ištvermingas, o Mergelė išsiskiria švelnumu? Kiekvienam Zodiako ženklui astrologai prilipdė nenuplėšiamas etiketes. Kiek tiesos yra jose? Portalas woman.ru apklausė net 9 tūkst. savo skaitytojų, prašydamas pasidalinti savo seksualine patirtimi su įvairių Zodiako ženklų vyrais.


Reikia pripažinti, kad skaitytojų nuomonė pernelyg nesikirto su astrologų apibūdinimais. Pradėkime nuo smagiausių žinių. Balsuodamos už Zodiako ženklus, su kuriais patyrė nepakartojamų pojūčių, skaitytojos galėjo rinktis tiek variantų, kiek norėjo. Geriausiais lovoje buvo pripažinti Jaučiai – net 66 proc. moterų ties šiuo ženklu rašė pliusiuką. Nedaug (tik 2 proc.) nuo jų atsiliko Skorpionai, ir tai neturėtų stebinti. O štai Ožiaragiams tekusi trečia vieta gali būti netikėta astrologijos žinovams – nors šio ženklo atstovai paprastai apibūdinami kaip pernelyg pragmatiški ir nuobodoki, tačiau skaitytojų apklausoje nuo Skorpionų jie atsiliko vos 1 proc. Mažiausiai aplodismentų susilaukė vyrai, gimę po Mergelės ženklu – tik 50 proc. moterų teigė su jais patyrusios nepamirštamų pojūčių.


Daugiausiai balų sekso „labai šiaip sau“ kategorijoje surinko Dvyniai, Šauliai, Vandeniai ir Mergelės – juos kaip prasčiausius pasirinko po 17 proc. moterų. Didžioji jų blogybė (ypač Dvynių ir Šaulių), anot apklaustųjų, buvo greitumas. Prie šių „trumpų distancijų bėgikų“ buvo prijungtas ir Avinas, nors jis ir nepapuolė tarp prasčiausių ženklų – matyt, Avinas net ir per trumpą laiką spėja kažką naudingo nuveikti, nors, kaip rodo jo pozicija kitose kategorijose, tas „kažkas“ vis dėlto yra ne kažin kas.


Mat Avinai pirmauja tarp didžiausių lovos egoistų. Skaitytojos tikino, kad mylėdamiesi jie daugiau galvoja apie save, o ne apie savo partnerę. Tokie yra ir Liūtai, vėlgi – Dvyniai, Šauliai ir hmmm... Ožiaragiai.


Patys švelniausi, anot skaitytojų, yra Vėžiai, kurių polinkis į romantiką jau balansuoja ant nuobodulio ribos. Tačiau didžiausiomis nuobodomis lovoje vis dėlto pripažinti vyrai, gimę po Mergelės (17 proc.), Svarstyklių (13 proc.) ir Vėžio bei Dvynių (po 12 proc.) ženklais.


Tarp šiurkščiausių vėlgi pirmauja Avinai, po jų eina Liūtai, Dvyniai, Skorpionai, Ožiaragiai ir... Vėžiai.


Iškrypėlių (bent jau taip juos pavadino skaitytojos) daugiausiai pasitaiko tarp Mergelių, Šaulių, Vandenių ir Žuvų, o pirmauja (ar reikia tuos stebėtis?) – ir vėl Avinai!


Tad pabandykime apibrėžti kiekvieną Zodiako ženklą pagal skaitytojas.


Atrodo labiausiai turėtume vengti Avino – jis yra didžiausias egoistas, greitukų mėgėjas, mėgsta šiurkštų seksą, kuris gali pasiekti net iškrypimo ribą. Tačiau su juo bent jau nenuobodu.


Jautis
suteikia daugiausiai nepamirštamo sekso akimirkų, bet kaip jis tai padaro, nežinome, nes į jokias kitas nominacijas jis nepateko.


Dvyniai irgi galėtų atsidurti tarp prasčiausių meilužių – jie yra labai nekantrūs, galvoja tik apie save ir yra nuobodūs.


Vėžiai – labai prieštaringi, gali būti arba labai švelnūs, arba labai šiurkštūs, bet dažniausiai tiesiog nuobodūs.


Liūtai – egoistiški ir šiurkštoki.


Mergelės – nuobodokos, mylisi greitai, bet su nukrypimais, tad nenuostabu, kad su jomis sužinoti, kas yra nepamirštamas seksas (gerąja prasme), galimybės pačios mažiausios.


Svarstyklės
– labai šiaip sau, nes gana nuobodžios.


Skorpionai – kiek šiurkštoki, tačiau gali seksą padaryti nepakartojamą.


Šauliai – greitų distancijų bėgikai, egoistai, tad nenuostabu, kad seksas su jais neretai būna „labai šiaip sau“.


Ožiaragiai – šiurkštoki, egoistiški, bet vis tiek sugeba atsidurti trečioje vietoje geriausių meilužių sąraše.


Žuvys buvo paminėtos tik tarp didžiausių iškrypėlių. Manykim, kad yra tokios slidžios, jog jų seksualumo apibūdinti tiesiog neįmanoma.


Vandeniai – kiek pakrypę ir „labai šiaip sau“.


Apibendrinus visą apklausą, susidaro įspūdis, klad mylėtis nelabai yra su kuo. Gal todėl, kad pagrindiniai apklausos akcentai buvo sudėti ties trūkumais, o ne ties pranašumais?


Įdomu, kokio Zodiako ženklo vyrai Jums atrodo geriausi ir prasčiausi lovoje? Pasidalinkite patirtimi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis