Kodėl moterims labiau patinka vyresni vyrai

Mokslininkas Davidas Brassas tyrinėjo 37 kultūras ir pastebėjo, kad visur moterims labiau patinka vyresni vyrai. Mat kuo vyresnis vyras, tuo didesnė tikimybė, kad jis turi daugiau pinigų ir užima garbingesnę padėtį visuomenėje.

Be to, vyresni vyrai yra tvirtesni, patikimesni ir labiau linkę įsipareigoti. Moterys pirmenybę teikia nuo 3 iki 5 metų vyresniems vyrams, nes gerokai vyresni vyrai gali greičiau numirti, o drauge baigtųsi ir jų finansinis gerbūvis. Kai kurių kultūrų moterys kartais tuokiasi su jaunesniais vyrais, bet taip dažniausiai nutinka turtingoms moterims, kai vyrui nusimato paveldėti gausų palikimą arba įgyti valdžią ir padėtį visuomenėje. Tokios santuokos paprastai būna “iš išskaičiavimo”, rašo Allan ir Barbara Pease knygoje “Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims – meilės”.

Manoma, kad vyresnės moterys užmezga santykius su daug jaunesniais vyrais dėl dviejų priežasčių. Pirma, ji turi savo pinigų ir jai jų nereikia iš vyro. Antra, vyresni vyrai nuvertina ją geidžiamumo požiūriu, nes ji jau nebegalėtų pastoti. Ji gali patraukti jaunesnius vyrus siūlydama jiems seksą arba kelią į valdžią ir pinigus, bet tokie santykiai dažniausiai būna trumpalaikiai.

Moterims patinka protingesni už jas vyrai, o vyrams patinka ne tokios protingos kaip jie moterys. Dažnai galima išvysti kvailą (arba tokia apsimetančia) moterį su protingu vyriškiu, bet retai pasitaiko pamatyti protingą moterį su kvailu vyru...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis