Rašysenos testas: kaip rašo, taip ir ir myli

Paprašykite mylimojo parašyti jums laišką. Tikrą, ne elektroninį. Nustebsite, kiek apie vyrą pasako jo rašysena.

Turbūt turite išsaugojusi kokį nors iš mylimojo gautą atviruką ar raštelį? Tuomet gerai ištyrinėkite jo rašymo manierą. Ji apie žmogų pasako ne mažiau negu jo išvaizda, poelgiai ir kalba. Raidžių forma ir dydis, pasvirimas ir net rašiklio spaudimo stiprumas išduoda ne tik momentinę nuotaiką, bet ir charakterį.

Bendras vaizdas. Stambios kaligrafiškos raidės išduoda, kad atviruką, raštelį ar laišką jums rašęs vyras apie jus galvojo ir yra dėmesingas. Jei raštas smulkus, tvarkingas, raidės apvalios – greičiausiai jis... ruošiasi pasipiršti. Tai gero ir stipraus vyro rašysena.

Labai didelės raidės. Tas, kuris rašo labai didelėmis raidėmis, spaudžia rašiklį, greičiausiai nemažai uždirba, tačiau yra labai išlaidus. Toks vyras labiau tinka į meilužius. Tokiam vyrui negalima patikėti jokių paslapčių. Tačiau yra ir gera naujiena: toks vyras savyje nelaiko pykčio.

Netvarkingas, nelygus raštas (raidės šokinėja aukštyn žemyn, nesujungtos), ir dar su klaidomis, išduoda linksmą, bet nerūpestingą natūrą. Greičiausiai jis tik gulės ant sofos, ir tikėsis, jog pinigus namo neš žmona. Toks vyras gali būti tikras nevala. O su juo išvertų tik labai stipri, kantri ir atlaidi moteris. Tačiau netvarkingos rašysenos savininkas turi ir gerų savybių: jis įdomus pašnekovas (tačiau dar įdomesnė jo nuotaikų kaita).

Smulki, lygi, tvarkinga rašysena. Beveik kaligrafiškai rašantis vyras kelia nemažai įtarimų. Jis uždaras, atsargus, pedantiškas, punktualus, smulkmeniškas ir – greičiausiai – labai pavydus. Būkite atsargi – toks žmogus ilgai savyje tramdo pyktį ir mėgsta kerštauti. Toks vyras moka siekti tikslo (jei tas tikslas esate jūs, kovos iki galo, kol jus užkariaus). Jis pareigingas, bet tik tada, kai tai jam naudinga.

Rašysena su puošmenos ir išraitymais. Pati įdomiausia rašysena ir ne mažiau įdomus tokios rašysenos savininkas. Jo charakteris – kaip ir jo raštas: toks vyras, kuris ne parašo, o išpiešia jūsų vardą, neieško žodžio kišenėje, moka elgtis galantiškai. Jo laikysena dažniausiai labai manieringa, jis skoningai rengiasi, moka gražiai pakalbėti, mąsto kaip filosofas. Toks vyras – kaip puošnus povas, išskleidęs uodegą ir pasipūtęs. Tai – tikrų širdžių ėdikų tipas. Jis tikėsis, kad jam meilikausite, jį dievinsite ir girsite. Buityje toks vyras tikras bejėgis, todėl jam labiausiai praverstų Pelenė iš užpečkio.

„Vaikiška“ rašysena. Pasitaiko dažniausiai. Bėda ta, kad „vaikiška“ ne tik rašysena, tokie vyrai ir patys elgiasi kaip vaikai. Tokie vyrai ieško antrų motinų, o ne draugių ar meilužių. Jie prieraišūs, paslaugūs ir švelnūs, todėl santuoka su tokiu vyru gali būti visai laiminga. Be to, jo nereikės įkalbinėti įkalti vinį ar pataisyti varvantį čiaupą – šių darbų jis imasi su malonumu.

Lygi, tvarkinga rašysena. Raidės vidutinio dydžio, pasvirusios į dešinę. Toks vyras labiausiai tinka valdingai moteriai. Jis santūrus ir mandagus, taktiškas, ramus, tačiau kiek flegmatiškas. Kantrus, nekerštingas ir atlaidus. Truputį nuoboda, bet jei jūs pati – labai ryški asmenybė, jūsų sąjunga gali būti visai harmoninga.

Tarp eilučių

* Kylančios į viršų eilutės – energija ir optimizmas.

* Besileidžiančios žemyn eilutės – pesimizmo požymis (arba šiuo metu jam sunkus periodas).

* Smarkiai pasvirusios į dešinę eilutės ir „greita“ rašysena – greitas tikslo siekimas.

* Tiesios ir lygios raidės – kovotojas už teisybę.

* Į kairę pasvirusios raidės išduoda energiją ir originalumą. Beje, įrodyta, kad tokie vyrai labai myli moteris.

* Smarkus spaudimas arba keliskart apvestos raidės – turite reikalų su nervingu ir užsispyrusiu žmogumi.

* Raidės nesujungtos tarpusavyje – individualizmo požymis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis