Moterų kalbos šifruotė – apsirikti pavojinga!

Ši interneto erdvėje sklandanti nuotaikinga moters žodyno šifruotė taip apstulbino mus tikslumu, kad neiškentėme nepasidalinę su visais.

Kas yra šio teksto autorius, išsiaiškinti taip ir nepavyko. Girdėjome gandus, kad tai vyras. Mes pridurtume – puikų humoro jausmą turintis vyras. Jei žinote, kas tai parašė, atsiliepkite. O kol kas žvilgterėkime į save iš šalies.

9 moterų teiginiai. Ką iš tiesų jie reiškia?

1. „Gerai.“ Tai žodis, kurį moterys naudoja baigti ginčui, kuomet jos yra teisios ir tau reikėtų užsičiaupti.

2. „Penkios minutės.“ Jei ji rengiasi, tai reiškia „pusė valandos“. Penkios minutės iš tikrųjų yra penkios minutės tik tada, kai tau buvo duotos dar penkios minutės pažiūrėti varžybas prieš padedant tvarkytis namuose.

3. „Nieko.“ Tai tyla prieš audrą. Tai kažką reiškia ir tu turėtum vaikščioti ant pirštų galiukų. Ginčas, kuris prasideda dėl nieko, dažniausiai baigiasi su „gerai“.

4. „Pirmyn.“ Tai iššūkis, o ne leidimas. Nedaryk to!

5. Garsus atodūsis. Tai iš tikro yra žodis, dažnai nesuprantamas vyrų. Garsus atodūsis reiškia, kad ji mano, kad tu esi idiotas ir mąsto, kodėl ji švaisto laiką stovėdama čia ir ginčydamasi su tavimi dėl nieko. (žiūrėti 3 punktą dėl nieko reikšmės).

6. „Viskas tvarkoj.“ Tai vienas iš pavojingiausių pareiškimų, kokius tik moteris gali ištarti vyrui. „Viskas tvarkoj“ reiškia, kad ji nori ilgai ir smarkiai pagalvoti, prieš nuspręsdama, kaip ir kur tu sumokėsi už savo paskutinę klaidą.

7. „Ačiū.“ Moteris tau dėkoja, nieko neklausinėk ir nenualpk. Tiesiog pasakyk „prašau“. (Čia reikia pridėti išlygą – tai tiesa, jeigu ji nesako „Labai ačiū“. Šis žodžių junginys – tai grynas sarkazmas ir ji tau visiškai nedėkoja. Jokiu būdu nesakyk „Labai prašom“! Tai iššauks „Tiek to“).

8. „Tiek to“. Moters būdas pasakyti „Eik...!”

9. „Nesirūpink dėl to, aš pati.“ Dar vienas pavojingas teiginys, reiškiantis, kad moteris keletą kartų prašė vyro kažką padaryti, bet dabar tai daro pati. Tai vėliau atsilieps, kai vyras paklaus „Kas negerai?“ Moters atsakymas - žiūrėti į 3 punktą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis