Praktinė magija: kaip pritraukti pinigus?

Pinigai – toks mistiškas dalykas. Jie kaip triušis burtininko skrybėlėj – ką tik buvo jų daug, o dabar nė kvapo neliko.

Nuobodūs pragmatikai pareikš, kad norint turėti pinigų, reikia mokėti juos skaičiuoti, netingėti dirbti ir nepamiršti taupyti. Kokia nykuma! Juolab kad visi puikiai žinome – vieni ir nedaug uždirbdami, pinigų niekada nestokoja, o kitiems net ir didžiausios sumos slyste išslysta kaip smėlis iš rankų. Suvaldyti ir pagausinti šį srautą gali padėti magiški ritualai. Jie nesudėtingi, bet jei tikėsime portalu astroguide.ru – labai veiksmingi. Galima žiūrėti į tai rimtai, galima vertinti kaip žaidimą, bet primename – ritualų sėkmė labai priklauso nuo jūsų tikėjimo laipsnio.


Maudytis piniguose
Jei norite „maudytis piniguose“ padarykite tai iš tikrųjų. Prisipylę vonią vandens priberkite į jos dugną smulkių monetų ir išsimaudykite tame vandenyje. Paskui monetas susirinkite ir nusipirkite kokį nors smagų niekutį. Dar didesnis efektas, jei išsimaudysite banknotuose, bet tokioms maudynėms reikia jų nemažai turėti. Ašku, šių į vonią nemeskite – paskleiskite ant lovos ir išsivoliokite, semdami rieškučiomis, mėtydami aukštyn, kitaip tariant, mėgaudamiesi.

Paauksuokite namus
Jei norite, kad jūsų namuose nieko netrūktų, išplaukite juos paauksuotu vandeniu. Tokio pasigaminti visai nesunku – pripilkite kibirą vandens ir keliolikai minučių sumerkite į jį savo auksinius papuošalus. Šiuo vandeniu plaukite langus, šluostykite paviršius, galiausiai mazgokite grindis. Nespėsite nė mirktelėti, ir taip išvalyti namai prisipildys visokių gėrybių.

Skaičiaus „13“ magija
Tryliktą mėnesio dieną 13.13 val. paimkite iš piniginės 13 monetų, 13 kartų jas perskaičiuokite ir tuomet visas iki vienos išleiskite kokiam nors mielam daikčiukui. Laikykite jį prieš akis. Kasdien 13 kartų jį paglostykite. Po 13 dienų jums turėtų nusišypsoti sėkmė.

Atsikratykite finansinių problemų
Jei turite kokių nors finansinių problemų ar slegiančių įsipareigojimų, vieną dieną (geriausia – trečiadienį) pasiimkite savo piniginę ir viską, ką joje turėsite, išdalinkite elgetoms (geriausia – vyriškos lyties). Taip kartu su pinigais atsikratysite ir su jais susijusių bėdų.


Pasitelkite „trečiąją akį“
Jei ketinate imtis kokio nors sandorio, pereinate į kitą darbą ar trokštate atlyginimo pakėlimo ir jums reikia pagalbos iš aukščiau, pažadinkite savo intuiciją. Paimkite iš savo piniginės kuo didesnės vertės banknotą, suspauskite jį tarp delnų, kilstelėkite iki kaktos maždaug toje vietoje, kur turėtų būti įsivaizduojamoji trečioji akis ir paprašykite, kad ji apšviestų jūsų finansinius sprendimus.

Duokite kyšį namų aitvarui
Jei pastebėjot, kad pinigai teka ne į namus, o iš namų, pamaloninkite savo namų aitvarą. Paimkite monetą ir ją dailiai kaip dovaną supakuokite. Tuomet paslėpkite tai kokioje nors jaukioje, slaptoje vietelėje – už židinio, vazelėje, pintinėlėje ar pan. Tik ne seife ar už rakinamų durų – svarbiausia, kad niekas kitas, išskyrus naminuką, tos vietelės nepasiektų. Nenustebkite, jei netrukus jis jums atsidėkos.

Atsikratykite blogos akies
Kartais nei iš šio, nei iš to pradeda lankyti visokios smulkios ir rimtesnės finansinės nesėkmės. Tai gali reikšti, kad jus nužiūrėjo bloga akis. Geriausiai šio blogio atsikratyti padeda druska. Įpilkite jos į lėkštutę, o ant viršaus padėkite piniginę. Mintyse ar garsiai paprašykite, kad visos negerovės, nesėkmės ir skurdas paliktų jūsų namus ir piniginę. Palaikykite šį darinį iki ryto, tuomet piniginę pasiimkite, o druską išpilkite lauk – už savo namų sienų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis