Norite keistis? Pradėkite per 3 dienas ir tęskite 3 savaites

Žmonės labai daug kalba apie darbus, kurių tuoj tuoj imsis, bet kažkodėl jų niekaip nepradeda. Gal jiems trūksta valios?

Valia, aišku, svarbi, bet jei laikysimės paprastos 3 dienų taisyklės, valios reikės kur kas mažiau, o pokyčiai bus beveik garantuoti.

Bent jau tuo įsitikinęs rašytojas, verslininkas ir vienas iš geriausių finansų konsultantų pasaulyje Bodo Schäferis. „Įgyvendinti savo ketinimus turite pradėti per 72 valandas, – teigia jis. – Jei to nepadarysite, yra tik viena galimybė iš 99, kad savo ketinimą kada nors įgyvendinsite. Jei nesiimame veiklos kaip galima greičiau, mūsų smegenys netiki, kad tai rimta, todėl netrukus ketinimą pamiršta. Kad Jūsų pasąmonė rimtai priimtų Jūsų planus, turite pasirūpinti, kad jie patektų į centrinę nervų sistemą. Tai nutiks tik tada, kai įsakysite sau konkrečiai veikti. Kiekviena lemiamo veiklos impulso laukimo valanda mažina motyvaciją.“

Bet nepulkite to daryti net nebaigę skaityti šio teksto. Anot Bodo Schäferio, 72 valandų taisyklė ir „kaip galima greičiau“ principas nereikalauja didinti darbo tempo. Atvirkščiai, per daug skubant apima stresas, galite susirgti. Dažnai lėtumas net tinka, jis gydo. Žmogus nesutvertas lėkti nuo vieno projekto prie kito. Mums reikia ramybės ir tylos įsiklausyti į save, pasvarstyti, suplanuoti. Turim nuspręsti, kas svarbiausia mūsų gyvenime. Yra skirtumas tarp „skubiai“ ir „dabar“. Negreitinkite savo įprasto gyvenimo tempo, nesistenkite ko nors padaryti bet kokia kaina. Darykite tai dabar, bet ramiai, įprastu tempu, o toliau viskas eis tarsi savaime.

Norite pradėtos veiklos neužmesti? Darykite tai bent tris savaites – tyrimai rodo, kad daugumai įgūdžių suformuoti užtenka 21 dienos.

Taigi jei nutarėte pradėti bėgioti, nekalbėkite, kad darysite tai nuo kito pirmadienio ar atšilus (atšalus) orams. Tiesiog ramiai pabaikite pradėtus darbus, tuomet išsitraukite iš batų dėžės savo apdulkėjusius sportinius batelius, juos apsiaukite ir tiesiog išbėkite. Stenkitės tai daryti 21 dieną, o tuomet viskas vyks tarsi savaime – pabėgioti jums bus toks pat natūralus, ypatingos valios nereikalaujantis darbas, kaip išsivalyti dantis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis