Geriate per šiaudelį? Esate lengvai prieinama!

Vyrai mokosi skaityti moterų kūno kalbą, kad žinotų, ar ilgai teks vargti norint nusivesti jas iki lovos. Bet kokie kartais jie yra neraštingi...

Neverta piktintis ar smerkti – kartais vyrai trokšta trumpalaikių nuotykių ir ilgos preliudijos jiems neatrodo nei žavios, nei įdomios. Kokios moterys pirmiausia patenka į tokių vyrų akiratį? Mokslininkė Carrie Goetz iš Teksaso universiteto atsako – kvailos ir simpatiškos. Štai kodėl didesnį pasisekimą naktiniuose baruose turi blondinės. Kaip teigė vienas rašytojas, šviesūs plaukai proto nei prideda, nei atima, tačiau jie kur kas labiau dera prie kvailo veidelio nei tamsūs. Todėl nenuostabu, kad naivesnės ir kvailesnės (arba to, kurios nori tokios atrodyti) moterys dažosi plaukus būtent šia spalva. Tiesa, šis tyrimas plaukų spalvos neįvardijo kaip prieinamumo ženklo, tačiau kitas tuo neabejojo.

Tyrimo metu vyrams buvo rodomos įvairios moterų nuotraukos ir klausiama tik vieno – kaip jie mano, kuri iš iš jų mielai leistųsi į vienos nakties nuotykį.

Štai kokius moters bruožus ar elgesį vyrai aiškinasi kaip žalią šviesoforo signalą, liudijantį: „Prieik“.

Greitos sėkmės vyrai tikisi, jei moteris: atrodo pavargusi, išgėrusi; yra apsirengusi permatomus, su gilia iškirpte ar giliu skeltuku drabužius; dažnai laižosi lūpas, žvilgčioja per petį, stengiasi atkreipti į save dėmesį; geria kokteilį per šiaudelį; dažnai taisosi plaukus; glostinėja pirštais taurės kojelę; garsiai juokiasi ar kalba, liečia pirštais lūpas; sūpuoja ant kojos pusiau nuautą aukštakulnį batelį; ateina į barą su drauge, kuri elgiasi lengvabūdiškai.

Jei sutampa bent trys iš minėtų požymių, vyras drąsiai traukia link moters, tikėdamasis 99 proc. sėkmės. Tad jei jau atėjote į vakarėlį su gilia iškirpte ir ketinate ten išgerti vieną kitą kokteilį – jokiu būdu nedarykite to per šiaudelį, nes vyrai apsups jus kaip vienadienės plaštakės lempos šviesą.

O gal imkime ir patikrinkime, kiek čia yra tiesos?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis