Koks jūsų vyras lovoje: uodas, žiogas ar skruzdė?

Ir kaip tik nebandėm skirstyti vyrų – pagal Zodiako ženklus, profesijas, dovanojamas gėles. Šįsyk siūlome į juos pažiūrėti entomologo (vabzdžių tyrinėtojo) akimis.

Daugumai mūsų vabzdžiai atrodo tiesiog įkyrūs, todėl nieko gero apie juos negalime pasakyti. Visai be reikalo – pasirodo, vabzdžių pasaulis toks pat įvairus kaip vyrų. Portalas all4girsl.ru siūlo susipažinti su labiausiai paplitusiais vyrų-vabzdžių tipais.


Paklauskite savo mylimojo, koks vabzdys jam labiausiai patinka – vabalas, skruzdėlė, žiogas ar uodas. Paprastai žmonėms patinka panašūs į juos, taigi jo tipas (arba trokštamas idealas) bus būtent tas. Taip pat galite paklausti, kuris iš vabzdžių jį labiausiai erzina – neretai žmones erzina tos savybės, kurių turi jie patys, bet nenori pripažinti.

Vabalas
Šio vabzdžio kredo – stabilumas. Matėte, kokie tvirti jo šarvai? Štai toks jis yra visose srityse – sunkiai išmušamas iš vėžių, mėgsta saugumą, yra patikimas ir ištikimas. Kita nebloga jo savybė yra atkaklumas – jis aklai skrenda į tikslą, nepastebėdamas jokių kliūčių, kol atsitrenkia į stiklą. Bet vabalui tai nė motais – atsikelia, pamuisto savo galvą ir vėl kyla į kovą. Jei jau vabalas nuspręs rasti jūsų tašką G, gali jo ieškoti metų metus, bet vieną kartą jo triūsą tikrai vainikuos sėkmė, net jei to taško G jūs apskritai neturite.


Su tokiu vyru saugiai jausitės ir jūs. Svarbiausia, nebijokite atrodyti silpna. Šis vyras mėgsta tipiškus lyčių vaidmenis, ir jei imsite jam vadovauti, gali netgi tapti šiurkštus. Jis pasižymi nebloga seksualine ištverme ir pareigingumu, ilgai išlieka pajėgus ir visada pasiryžęs suteikti jums seksualinį pasitenkinimą. Jo libido nepaveiks jokie bankrotai ar kitos nesėkmės. Tiesa, tiek gyvenime, tiek lovoje gali atrodyti kiek nuobodokas, jam stinga jautrumo – prasimušti per kietus šarvus iki jo sielos gelmių, nėra labai lengva.


Skruzdėlė
Šis darbštus vabzdys žavi savo aktyvumu ir inciatyvumu. Jis labai greitai randa kelią į bet kokios moters širdį ir lovą. Ten patekęs, irgi nesnaudžia – yra dėmesingas, jam rūpi, kaip suteikti partnerei malonumą, greitai randa jos erogenines zonas (net ir tas, apie kurias ji pati nė nesapnavo) ir mielai atsiliepia į jos pasiūlymus. Skruzdėlės išskirtinis bruožas – ji mieliau duoda, nei ima. Bet jei atsimuš į jūsų abejingumo ar nedėkingumo sieną, jei tapsite nuobodi, jo entuziazmas greit išblės – tuo skruzdėlė iš esmės skiriasi nuo vabalo, kuris į sieną trankosi tol, kol ją pramuša. Tokiu atveju, skruzdėlė tylutėliai suranda takelį į kitą skruzdėlyną ir pradeda plušėti ten. Iš esmės tai patikimi ir ištikimi vabzdžiai, jei tik sulaukia jūsų pripažinimo ir sugebate sukurti intrigą – intymios žinutės, paslaptingi žvilgsniai, erotiniai žaidimai užrištomis akimis – jų darbštumą pažadinti visai nesunku.


Žiogas
Na, ir kaip čia neprisiminsi pasakėčios „Žiogas ir skruzdė“... Išties, žiogas yra žiogas – jo prigimties nepakeisi. Nuo žiedo prie žiedo šokinėja jis su savo smuikeliu ir mėgaujasi gyvenimu. Tai labai tinkamas tipas trumpalaikiam, neįpareigojančiam romanui – jei neseniai patyrėte išsiskyrimo skausmą, žiogas turėtų jus gerokai prablaškyti. Santykių pradžioje jis gali priversti jus skrajoti kartu – eilės apie meilę, naktiniai pasivaikščiojimai po miestą, spontaniški vakarėliai, seksas paplūdimyje... Bet po vestuvių, ypač gimus vaikams, kažkam teks tapti ta piktąja nuobodžia skruzdėle, ir galima nesunkiai nuspėti, kam teks šita lemtis... Kitas minusas – žiogas mėgsta būti lovoje aptarnaujamas – juk aš toks žavus ir mielas, nagi, pasistenk mažute, jei nori mane išsaugoti.  Tačiau net ir tai santykių gali neišgelbėti – jis kartas nuo karto grįš pas jus peržiemoti, pavalgyti ir išsimiegoti, tačiau noras skrajoti nuo žiedo prie žiedo nedings iki žilos senatvės.


Uodas
Nors realybėje šie vabzdžiai labiausiai erzina savo įkyrumu ir kandumu, tačiau vyras–uodas išsiskiria kiek kitais bruožais – jis yra be galo subtilus ir jautrus. Tiesa, įkyrumo jam taip pat nestinga, gali ir įkąsti, tačiau kanda ne tiek iš agresijos, kiek iš baimės. Šiam vazdžiui reikalinga labai supratinga, švelni ir subtili partnerė. Įžeisti jį – juokų darbas. Jis gali supykti dėl kiekvieno net nekalčiausio pajuokavimo, pastabos apie nederančias batų ir kelnių spalvas, o jau nesėkmė lovoje jį gali ir visai sutriuškinti. Tačiau toks jautrumas turi ir pliusų – jūsų nuotaikas jis irgi pajus iš vieno antakio krustelėjimo. Tai labai ištikimas meilužis – jau kai įsisiurbia į vieną partnerę, tai jos ir laikosi. Jei tik ši nepriploja jo savo šiurštumu ir nesupratingumu. Lovoje yra labai švelnūs, negaili glamonių, mėgsta ilgas preliudijas. Jam patina estetiška aplinka, dvasingi pašnekesiai, švelnūs prisilietimai, bet jei norit, kad jus priremtų prie sienos lifte ar paskubomis pamylėtų ant galinės mašinos sėdynės, geriau paieškokit kitų vabzdžių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis