Astrologė Lilija: pasaulio pabaiga atneš gerų permainų

Pabaiga ne visuomet yra pesimistinė. Kartais ji reiškia tik tiek, kad baigsis blogesnė era ir prasidės geresnė, įsitikinusi astrologė Lilija Banaitienė.

Plačiai po pasaulį knygų, televizijos laidų bei internetinių reportažų išplatinta pranašystė, kad 2012 metais gruodžio mėnesį įvyks pasaulio pabaiga, vis labiau artėja prie lemiamos datos. Apie tai, kaip pasireikš prognozuota pasaulio pabaiga, iškelta daugybę versijų: nuo gresiančio masinio rūšių išnykimo iki staigios klimato kaitos

Astrologė Lilija Banaitienė sutinka, kad pokyčiai jau vyksta. „2011-2012 astronomai prognozavo didelį Saulė dėmių ir Saulės audrų suaktyvėjimą. Tai ir vyksta - Saulės audrų ir dėmių periodiškai didėja, padidėjęs saulės aktyvumas veikia Žemės magnetinį lauką, o jis daro įtaką ne tik gamtai, žmogui, bet ir visoms žmogaus sukurtoms techologijoms.

Žiūrint astrologiškai, žmonija šiuo metu išgyvena sąmonės transformaciją, nulemiančią visai naują mąstymą ir kitokią būtį. Mat esame didelių permainų sukūryje - Žemės ašis apsisuko per dvylika Zodiako ženklų. Ryšys tarp Žemės ašies sukimosi ir atitinkamo Zodiako ženklo leidžia iš šalies pažvelgti į žmonijos raidos etapus. Kiekviena 2160 metų trunkanti astrologinė era pasižymi skirtingomis savybėmis. 2012 metais gruodžio 21-22d per žiemos saulėgrąžą Žemės ašis pereis į Vandenio erą ir pasklis visai nauja energija, naujos savybės, žmonės pradės grįžti prie dvasinių dalykų. Dabar pamažu tai jau vyksta mūsų protuose ir ekonomikoje."

Pasak astrologės, Vandenio eros žmonės laukia jau nuo septintojo dešimtmečio, šioje eroje savo vietą pagaliau atras laisvos dvasios koncepcijos.

„Aštuntasis dešimtmetis pasižymėjo naujagimių gausa, jie neša naujas idėjas, maištauja prieš senas taisykles, tai didieji mąstytojai ir išradėjai, neleidžiantys protui apriboti savo idėjų. Vis labiau  praktikuojama joga, siekiama išlaisvinti sąmonę, akcentuojamas  mokslas  ir dvasinės vertybės, o ne materialinės, tad virsmas jau vyksta", - sako ji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis